Rode Duivel terug naar Club Brugge?

door
Rode Duivel terug naar Club Brugge?

De Rode Duivels ondergingen het voorbije jaar een stevige gedaantewissel. Na het tegenvallende WK en de aanstelling van Domenico Tedesco als nieuwe bondscoach werd de spelersgroep grondig vernieuwd en verjongd. Daarbij schrok Tedesco er niet voor terug om te verrassen.

In juni keken bijvoorbeeld velen raar op bij de bekendmaking van de selectie toen plots de namen van onder meer Ameen Al-Dakhil en Olivier Deman opdoken. Die laatste was op dat moment slechts aan de slag bij Cercle Brugge, maar Tedesco was daar zwaar onder de indruk geraakt.

LEES OOK: 'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Deman kon naar Anderlecht

De 23-jarige is sindsdien ook een vaste waarde geworden in de selectie. Hij versierde in de zomer een transfer naar Werder Bremen en kreeg woensdag tegen Servië zijn eerste basisplaats bij de nationale ploeg. Als linksachter deed hij het meer dan degelijk.

Een terugkeer naar België is in de toekomst zeker niet uitgesloten voor Deman. In de zomer viel zijn naam al bij Anderlecht. "Dat klopt", bevestigt hij in La Dernière Heure. "Ik heb als aanvaller nog twee keer gescoord tegen Anderlecht. Ik stond open voor elke aanbieding van een ploeg die op Europees voetbal mikte. Maar toen Bremen kwam, was dat mijn prioriteit."

Deur voor Club Brugge niet gesloten

Zelfs stadsrivaal Club Brugge maakte kans, als ze dat gewild hadden. Deman speelde er nog enkele jaren in de jeugd en sluit de deur niet helemaal. "Terug naar Club? Je mag niets uitsluiten in het leven", stelt hij. "Maar ik denk het niet. Het zou moeilijk worden."

Voorlopig probeert Deman gewoon nog naam te maken in de Bundesliga. Werder Bremen betaalde uiteindelijk een slordige 4 miljoen euro voor zijn komst en hij is er als linkerwingback meteen een vaste waarde geworden. Deman scoorde ook al eens en deelde ook één assist uit.

Had een Belgische topclub hem moeten halen?

Meest recent

'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

93
93
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

211
211
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

40
40
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

266
266
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

582
582
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

99
99
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

616
616
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

166
166
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

163
163
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

341
341
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

175
175
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

325
325
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

424
424
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

21
21
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

243
243
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

50
50
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

349
349
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

330
330
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

78
78
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

363
363
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

558
558
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

794
794
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

654
654
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1272
1272
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

207
207

Meer sportnieuws