Rode Duivel terug naar Club Brugge?

door
Rode Duivel terug naar Club Brugge?

De Rode Duivels ondergingen het voorbije jaar een stevige gedaantewissel. Na het tegenvallende WK en de aanstelling van Domenico Tedesco als nieuwe bondscoach werd de spelersgroep grondig vernieuwd en verjongd. Daarbij schrok Tedesco er niet voor terug om te verrassen.

In juni keken bijvoorbeeld velen raar op bij de bekendmaking van de selectie toen plots de namen van onder meer Ameen Al-Dakhil en Olivier Deman opdoken. Die laatste was op dat moment slechts aan de slag bij Cercle Brugge, maar Tedesco was daar zwaar onder de indruk geraakt.

LEES OOK: Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Deman kon naar Anderlecht

De 23-jarige is sindsdien ook een vaste waarde geworden in de selectie. Hij versierde in de zomer een transfer naar Werder Bremen en kreeg woensdag tegen Servië zijn eerste basisplaats bij de nationale ploeg. Als linksachter deed hij het meer dan degelijk.

Een terugkeer naar België is in de toekomst zeker niet uitgesloten voor Deman. In de zomer viel zijn naam al bij Anderlecht. "Dat klopt", bevestigt hij in La Dernière Heure. "Ik heb als aanvaller nog twee keer gescoord tegen Anderlecht. Ik stond open voor elke aanbieding van een ploeg die op Europees voetbal mikte. Maar toen Bremen kwam, was dat mijn prioriteit."

Deur voor Club Brugge niet gesloten

Zelfs stadsrivaal Club Brugge maakte kans, als ze dat gewild hadden. Deman speelde er nog enkele jaren in de jeugd en sluit de deur niet helemaal. "Terug naar Club? Je mag niets uitsluiten in het leven", stelt hij. "Maar ik denk het niet. Het zou moeilijk worden."

Voorlopig probeert Deman gewoon nog naam te maken in de Bundesliga. Werder Bremen betaalde uiteindelijk een slordige 4 miljoen euro voor zijn komst en hij is er als linkerwingback meteen een vaste waarde geworden. Deman scoorde ook al eens en deelde ook één assist uit.

Had een Belgische topclub hem moeten halen?

Meest recent

'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

27
27
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

60
60
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

44
44
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

486
486
'Tranfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

66
66
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

125
125
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

129
129
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

149
149
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

316
316
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

35
35
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

42
42
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

144
144
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

28
28
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

214
214
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

355
355
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

138
138
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

137
137
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

98
98
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

118
118
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

328
328
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

130
130
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

146
146
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

89
89
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

557
557
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

273
273

Meer sportnieuws