Rode Duivel terug naar Club Brugge?

931 stemmen
Rode Duivel terug naar Club Brugge?

De Rode Duivels ondergingen het voorbije jaar een stevige gedaantewissel. Na het tegenvallende WK en de aanstelling van Domenico Tedesco als nieuwe bondscoach werd de spelersgroep grondig vernieuwd en verjongd. Daarbij schrok Tedesco er niet voor terug om te verrassen.

In juni keken bijvoorbeeld velen raar op bij de bekendmaking van de selectie toen plots de namen van onder meer Ameen Al-Dakhil en Olivier Deman opdoken. Die laatste was op dat moment slechts aan de slag bij Cercle Brugge, maar Tedesco was daar zwaar onder de indruk geraakt.

LEES OOK: Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Deman kon naar Anderlecht

De 23-jarige is sindsdien ook een vaste waarde geworden in de selectie. Hij versierde in de zomer een transfer naar Werder Bremen en kreeg woensdag tegen Servië zijn eerste basisplaats bij de nationale ploeg. Als linksachter deed hij het meer dan degelijk.

Een terugkeer naar België is in de toekomst zeker niet uitgesloten voor Deman. In de zomer viel zijn naam al bij Anderlecht. "Dat klopt", bevestigt hij in La Dernière Heure. "Ik heb als aanvaller nog twee keer gescoord tegen Anderlecht. Ik stond open voor elke aanbieding van een ploeg die op Europees voetbal mikte. Maar toen Bremen kwam, was dat mijn prioriteit."

Deur voor Club Brugge niet gesloten

Zelfs stadsrivaal Club Brugge maakte kans, als ze dat gewild hadden. Deman speelde er nog enkele jaren in de jeugd en sluit de deur niet helemaal. "Terug naar Club? Je mag niets uitsluiten in het leven", stelt hij. "Maar ik denk het niet. Het zou moeilijk worden."

Voorlopig probeert Deman gewoon nog naam te maken in de Bundesliga. Werder Bremen betaalde uiteindelijk een slordige 4 miljoen euro voor zijn komst en hij is er als linkerwingback meteen een vaste waarde geworden. Deman scoorde ook al eens en deelde ook één assist uit.

Had een Belgische topclub hem moeten halen?

Meest recent

Castagne bewierrookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

15
15
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

34
34
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

28
28
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

95
95
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

308
308
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

461
461
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

433
433
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

72
72
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

388
388
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

513
513
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

243
243
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

60
60
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

225
225
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

451
451
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

264
264
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

713
713
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

217
217
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

244
244
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

563
563
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

390
390
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

735
735
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

621
621
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

223
223
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

729
729
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179

Meer sportnieuws