Fans gaan op X volledig los op fanaccount San Marino

door
Fans gaan op X volledig los op fanaccount San Marino

Een hoogst opmerkelijk verhaal vanuit de kelder van de Europese divisie. San Marino kan je immers bepaald geen hoogvlieger noemen, al lijkt het land steeds meer fans aan te trekken. Een account op X zit ondertussen aan boven de 100.000 volgers en dat is te danken aan één verrassend iemand.

LEES OOK: Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Bijna stunt tegen f*cking Denemarken

"We scoorden en we deden het tegen f*cking Denemarken", het is een post die veel voetballiefhebbers op X ongetwijfeld gezien hebben. Het San Marino fan-account is immers één van de meest populaire onder de nationale elftallen en dat is hoogst opmerkelijk.

San Marino is immers een staat op het Apennijns Schiereiland en wordt quasi volledig opgeslorpt door Italië. Het is slechts 61 vierkante kilometers groot en telt amper een dikke 30.000 inwoners. Het nationale elftal blinkt vooral uit in... het verliezen met monsterscores.

Geen inwoner uit San Marino maar...

En toch is er één heel enthouasiste supporter die alle wedstrijden van San Marino voorziet van live-commentaar op X. Het verrassende... het blijkt een Nederlander te zijn, Martijn. De man uit Breda kreeg zopas bezoek van ESPN en deed daar zijn opmerkelijk verhaal.

“Ik ben honderd procent fan van het team en echt zenuwachtig voor de wedstrijd. Ik mis liever een uitvaart dan een wedstrijd van San Marino. En als we tegen Kazachstan spelen zijn de zenuwen erger dan tegen een goed land als bijvoorbeeld Denemarken."  Martijn vroeg zijn volgers zelf om één van zijn vorige posts te liken, enkel dan zou hij vrijaf krijgen van zijn baas (de man werkt in een koffiebar). In no time zou het bericht meerdere tienduizenden likes krijgen.

Ook in die wedstrijd (tegen Kazachstan) zou San Marino overigen scoren maar wel verliezen. Het enthouasiaste commentaar van Martijn maakte voor veel fans vermoedelijk het volgen meer dan waard.

Foto: Screenshot reportage ESPN

Prachtig verhaal?

Meest recent

'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

8
8
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

51
51
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

72
72
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

31
31
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

188
188
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

297
297
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

70
70
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

476
476
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

261
261
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

96
96
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

66
66
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

114
114
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

369
369
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

91
91
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

323
323
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

800
800
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

44
44
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

292
292
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

58
58
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

291
291
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

85
85
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

278
278
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

42
42
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

94
94
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

162
162

Meer sportnieuws