Fans gaan op X volledig los op fanaccount San Marino

door
Fans gaan op X volledig los op fanaccount San Marino

Een hoogst opmerkelijk verhaal vanuit de kelder van de Europese divisie. San Marino kan je immers bepaald geen hoogvlieger noemen, al lijkt het land steeds meer fans aan te trekken. Een account op X zit ondertussen aan boven de 100.000 volgers en dat is te danken aan één verrassend iemand.

LEES OOK: Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Bijna stunt tegen f*cking Denemarken

"We scoorden en we deden het tegen f*cking Denemarken", het is een post die veel voetballiefhebbers op X ongetwijfeld gezien hebben. Het San Marino fan-account is immers één van de meest populaire onder de nationale elftallen en dat is hoogst opmerkelijk.

San Marino is immers een staat op het Apennijns Schiereiland en wordt quasi volledig opgeslorpt door Italië. Het is slechts 61 vierkante kilometers groot en telt amper een dikke 30.000 inwoners. Het nationale elftal blinkt vooral uit in... het verliezen met monsterscores.

Geen inwoner uit San Marino maar...

En toch is er één heel enthouasiste supporter die alle wedstrijden van San Marino voorziet van live-commentaar op X. Het verrassende... het blijkt een Nederlander te zijn, Martijn. De man uit Breda kreeg zopas bezoek van ESPN en deed daar zijn opmerkelijk verhaal.

“Ik ben honderd procent fan van het team en echt zenuwachtig voor de wedstrijd. Ik mis liever een uitvaart dan een wedstrijd van San Marino. En als we tegen Kazachstan spelen zijn de zenuwen erger dan tegen een goed land als bijvoorbeeld Denemarken."  Martijn vroeg zijn volgers zelf om één van zijn vorige posts te liken, enkel dan zou hij vrijaf krijgen van zijn baas (de man werkt in een koffiebar). In no time zou het bericht meerdere tienduizenden likes krijgen.

Ook in die wedstrijd (tegen Kazachstan) zou San Marino overigen scoren maar wel verliezen. Het enthouasiaste commentaar van Martijn maakte voor veel fans vermoedelijk het volgen meer dan waard.

Foto: Screenshot reportage ESPN

Prachtig verhaal?

Meest recent

RSCA wacht af: twee ‘paniektransfers’ nog niet dé oplossing

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

0
0
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

5
5
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

10
10
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

74
74
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

56
56
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

208
208
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

42
42
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

121
121
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

113
113
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

192
192
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

362
362
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

42
42
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

415
415
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

260
260
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

77
77
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

103
103
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

202
202
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

185
185
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

135
135
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

520
520
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

37
37
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

208
208
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

355
355
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

38
38
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

60
60

Meer sportnieuws