Vandevoordt fataal in de fout: "Dat is wel pijnlijk"

170 stemmen
Vandevoordt fataal in de fout:

De Jonge Duivels verloren vrijdag met 0-2 van directe concurrent Schotland. De bezoekers kwamen al snel op voorsprong en legden de match in een beslissende plooi na een slipper van Maarten Vandevoordt.

LEES OOK: Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

0-2 via flater Vandevoordt

De Schotten kwam al na 13 minuten op voorsprong via Jeremiah Mullen en na een halfuur spelen, liep het opnieuw mis voor de Jonge Duivels.Vandevoordt trapte een bal recht in de voeten van een Schot, waarna de tegenstander in een mum van tijd voor zijn doel stond.

Het Genkse sluitstuk had geen antwoord op de poging van Lyall Cameron. De Jonge Duivels hadden wel nog een uurtje tijd om die scheve situatie recht te zetten en kregen kansen via onder meer Mario Stroeykens, maar scoren lukte niet meer. De 0-2 bleek dus meteen de eindstand.

Vandevoordt slaat mea culpa

Daarmee komen de Schotten weer op gelijke hoogte in de kwalificatiepoule. Leider Spanje, dat zelf won van Hongarije, kon op zijn beurt drie punten uitlopen. Na de wedstrijd baalde Vandevoordt als een stekker. Hij gaf toe dat hij de bal verkeerd inspeelde bij de 0-2.

“Ik wilde een lange bal trappen, maar raakte hem slecht. In plaats van door de lucht te vliegen, schoof hij daardoor over de grond. Helaas voor mij recht in één van hun voeten. Voor een keeper is zo'n foutje bijna altijd fataal, dus dat is wel pijnlijk", zei Vandevoordt aan Het Belang van Limburg.

“Toch moeten we uit deze wedstrijd vertrouwen halen”, vond Vandevoordt. “Want we hebben goed gevoetbald en veel gecreëerd. Maar we beseffen dus ook wel dat hier meer in zat. Dat maakt het extra frustrerend om te verliezen.”

Maakt Vandevoordt te veel foutjes volgens jou?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

55
55
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

19
19
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

15
15
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

64
64
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

62
62
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

57
57
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

101
101
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

44
44
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

134
134
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

108
108
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

155
155
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

358
358
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

231
231
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

71
71
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

737
737
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

482
482
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

496
496
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

371
371
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

675
675
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

335
335
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

505
505
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

138
138
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2153
2153
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

184
184

Meer sportnieuws