Vandevoordt fataal in de fout: "Dat is wel pijnlijk"

door
Vandevoordt fataal in de fout:

De Jonge Duivels verloren vrijdag met 0-2 van directe concurrent Schotland. De bezoekers kwamen al snel op voorsprong en legden de match in een beslissende plooi na een slipper van Maarten Vandevoordt.

LEES OOK: 'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

0-2 via flater Vandevoordt

De Schotten kwam al na 13 minuten op voorsprong via Jeremiah Mullen en na een halfuur spelen, liep het opnieuw mis voor de Jonge Duivels.Vandevoordt trapte een bal recht in de voeten van een Schot, waarna de tegenstander in een mum van tijd voor zijn doel stond.

Het Genkse sluitstuk had geen antwoord op de poging van Lyall Cameron. De Jonge Duivels hadden wel nog een uurtje tijd om die scheve situatie recht te zetten en kregen kansen via onder meer Mario Stroeykens, maar scoren lukte niet meer. De 0-2 bleek dus meteen de eindstand.

Vandevoordt slaat mea culpa

Daarmee komen de Schotten weer op gelijke hoogte in de kwalificatiepoule. Leider Spanje, dat zelf won van Hongarije, kon op zijn beurt drie punten uitlopen. Na de wedstrijd baalde Vandevoordt als een stekker. Hij gaf toe dat hij de bal verkeerd inspeelde bij de 0-2.

“Ik wilde een lange bal trappen, maar raakte hem slecht. In plaats van door de lucht te vliegen, schoof hij daardoor over de grond. Helaas voor mij recht in één van hun voeten. Voor een keeper is zo'n foutje bijna altijd fataal, dus dat is wel pijnlijk", zei Vandevoordt aan Het Belang van Limburg.

“Toch moeten we uit deze wedstrijd vertrouwen halen”, vond Vandevoordt. “Want we hebben goed gevoetbald en veel gecreëerd. Maar we beseffen dus ook wel dat hier meer in zat. Dat maakt het extra frustrerend om te verliezen.”

Maakt Vandevoordt te veel foutjes volgens jou?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

9
9
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

37
37
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

347
347
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

299
299
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

178
178
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

233
233
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

67
67
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

577
577
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

211
211
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

398
398
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

613
613
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

391
391
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

166
166
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

163
163
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

258
258
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

78
78
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

335
335
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

237
237
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws