Vanderhaeghe genadeloos aan de deur gezet

226 stemmen
Vanderhaeghe genadeloos aan de deur gezet

Yves Vanderhaeghe koos vorige zomer voor een Saudisch avontuur bij de tweedeklasser Al-Faisaly. Na 11 wedstrijden werd hij al op straat gezet door de club.

Vanderhaeghe officieel out

Vanderhaeghe wist Al-Faisaly naar de kwartfinale van de beker te loodsen, waar een topaffiche met het Al-Ittihad van Karim Benzema wacht. Maar die zal hij dus niet meer meemaken omdat de resultaten in de competitie niet voldeden aan de verwachtingen van het bestuur.

“De clubleiding besloot in onderling overleg met coach Yves Vanderhaij de contractuele relatie te beëindigen. Wij willen hem en zijn technische staf bedanken voor de tijd die zij met het team hebben doorgebracht”, deelde de club mee.

Afgelopen weekend won Al-Faisaly nog met 2-0 van Al-Safa, waardoor het na tien speeldagen op de vijfde plaats in het klassement staat. Het clubbestuur mikt echter op de top drie en dus werd Vanderhaeghe aan de deur gezet.

Vanderhaeghe is al terug in België

Intussen zou Vanderhaeghe samen met zijn assistenten Gino Caen en Wesley Deschacht alweer in België zijn, want hun ontslag in Saudi-Arabië is al volledig geregeld. Het trio had slechts een contract voor één jaar en alles zou financieel al in orde zijn.

Uiteindelijk was Vanderhaeghe vijf maanden aan de slag in Saudi-Arabië en nu kan hij dus weer op zoek naar een nieuwe uitdaging. Hij was in het verleden al trainer van KV Kortrijk, KV Oostende, AA Gent en Cercle Brugge.

Heeft Vanderhaeghe nog een toekomst in de JPL?

Meest recent

Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

1
1
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

14
14
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

51
51
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

25
25
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

71
71
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

179
179
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

186
186
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

124
124
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

283
283
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

434
434
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

292
292
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

134
134
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

74
74
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

347
347
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

403
403
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

276
276
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

214
214
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

385
385
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

336
336
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

93
93
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

323
323
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

338
338
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

564
564
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

407
407
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

309
309

Meer sportnieuws