Regelrechte catastrofe voor Kevin Mirallas

door
Regelrechte catastrofe voor Kevin Mirallas

Kevin Mirallas maakte vorige zomer een opmerkelijke terugkeer in het Belgische voetbal. De ex-Rode Duivel zette op 35-jarige leeftijd een punt achter zijn spelerscarrière en ging meteen aan de slag als sportief manager bij tweedenationaler Eendracht Aalst. Maar daar heeft hij nog niet veel plezier beleefd.

Mirallas start met dubbele bom bij Eendracht Aalst

Eendracht Aalst werd vorige zomer overgenomen door een Turkse investeringsgroep die de traditieclub terug naar het profniveau wil brengen. Voor die remonte hopen de nieuwe eigenaars op de hulp van Mirallas met zijn internationale ervaring en netwerk, maar in zijn eerste weken moest hij vooral brandjes blussen.

Medio september ontplofte al een dubbele bom bij de club. Trainer Carl De Geyseleer ontslagen na amper twee speeldagen in het nieuwe seizoen, hoewel Aalst was nochtans niet slecht begonnen in tweede nationale A.

Daarnaast ging de spelersgroep ook in staking. Het leeuwendeel van de spelers weigerde toen om te trainen omdat ze nog steeds wachtten op enkele achterstallige betalingen. Daarna liep de situatie echter nog verder uit de hand. De spelers zouden namelijk fysiek bedreigd zijn door Turkse medewerkers van de groep, die eisten dat er alsnog getraind zou worden.

Stopt Aalst met de jeugd?

Het Belang van Limburg meldt ondertussen dat Eendracht Aalst in vieze papieren zit. De krant weet dat ouders van jeugdspelers te horen kregen dat alle jeugdactiviteiten worden stopgezet.

Ook jeugdmedewerkers laten aan de krant weten dat ze al maanden niet meer uitbetaald werden door de club. Daarnaast zou het ook rommelen in de A-kern, waar meerdere spelers opnieuw al maanden geen loon meer ontvingen.

Aalst is een vogel voor de kat

Meest recent

'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

10
10
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

111
111
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

88
88
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

136
136
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

140
140
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

103
103
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

101
101
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

309
309
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

360
360
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

336
336
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

80
80
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

372
372
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

222
222
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

311
311
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

102
102
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

647
647
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

355
355
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

368
368
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

570
570
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

322
322
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

173
173
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

535
535
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

783
783
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

97
97

Meer sportnieuws