'KV Mechelen onderneemt nieuwe transferpoging bij Antwerp'

door
'KV Mechelen onderneemt nieuwe transferpoging bij Antwerp'

Na 14 speeldagen bevindt KV Mechelen zich nog steeds maar net boven de gevarenzone, waarop Steven Defour werd ingeruild voor Besnik Hasi. De interlandbreak vormde dan ook een ideale gelegenheid om de aanhang nog eens te woord te staan.

Enkele dagen geleden organiseerde Malinwa daarom een supportersavond, waar de nieuwe trainer samen met hoofdaandeelhouder Philippe Van Esch en sportief directeur Tim Matthys vragen van de fans beantwoordde. Daarvan valt online intussen een integraal verslag te lezen.

LEES OOK: Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Prevljak & Frey

Uiteraard kwam onder meer het transferbeleid van afgelopen zomer aan bod. Matthys is naar eigen zeggen tevreden met de aanwinsten, alleen beseft hij ook wel dat voorin nog een doelpuntenmaker ontbreekt. Zulk een profiel aantrekken bleek nochtans wel degelijk de bedoeling.

Meer nog: Matthys bevestigt nogmaals dat Malinwa een poging deed om gevestigde goalgetters zoals Smail Prevljak en Michael Frey naar het AFAS Stadion te lokken. In juni verkondigde de sportief directeur al expliciet dat "iemand als Frey van goudwaarde zou zijn voor ons".

Beperkt budget

Helaas gooiden de financiële beperkingen roet in het eten. Matthys vindt het dan ook jammer dat Frey, die ook aanbiedingen van Standard, OH Leuven en STVV weigerde, liever in de B-kern van Antwerp vertoeft dan loon in te leveren. Of waagt hij straks toch een nieuwe poging?

De vraag is alleszins wat er in januari mogelijk is met de beperkte middelen. Omwille van de volle ziekenboeg gaat KV Mechelen sowieso op zoek naar vers bloed, al valt het dus nog af te wachten welk budget er dan precies kan worden vrijgemaakt voor inkomende transfers.

Welke spits past het best bij KV Mechelen?

Meest recent

Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

26
26
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

39
39
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

15
15
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

45
45
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

171
171
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

94
94
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

38
38
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

310
310
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

224
224
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

543
543
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

75
75
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

138
138
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

406
406
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

333
333
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

180
180
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

191
191
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

140
140
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

109
109
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

502
502
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

96
96
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

353
353
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

147
147
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

916
916
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

469
469

Meer sportnieuws