'KV Mechelen onderneemt nieuwe transferpoging bij Antwerp'

1058 stemmen
'KV Mechelen onderneemt nieuwe transferpoging bij Antwerp'

Na 14 speeldagen bevindt KV Mechelen zich nog steeds maar net boven de gevarenzone, waarop Steven Defour werd ingeruild voor Besnik Hasi. De interlandbreak vormde dan ook een ideale gelegenheid om de aanhang nog eens te woord te staan.

Enkele dagen geleden organiseerde Malinwa daarom een supportersavond, waar de nieuwe trainer samen met hoofdaandeelhouder Philippe Van Esch en sportief directeur Tim Matthys vragen van de fans beantwoordde. Daarvan valt online intussen een integraal verslag te lezen.

LEES OOK: 'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Prevljak & Frey

Uiteraard kwam onder meer het transferbeleid van afgelopen zomer aan bod. Matthys is naar eigen zeggen tevreden met de aanwinsten, alleen beseft hij ook wel dat voorin nog een doelpuntenmaker ontbreekt. Zulk een profiel aantrekken bleek nochtans wel degelijk de bedoeling.

Meer nog: Matthys bevestigt nogmaals dat Malinwa een poging deed om gevestigde goalgetters zoals Smail Prevljak en Michael Frey naar het AFAS Stadion te lokken. In juni verkondigde de sportief directeur al expliciet dat "iemand als Frey van goudwaarde zou zijn voor ons".

Beperkt budget

Helaas gooiden de financiële beperkingen roet in het eten. Matthys vindt het dan ook jammer dat Frey, die ook aanbiedingen van Standard, OH Leuven en STVV weigerde, liever in de B-kern van Antwerp vertoeft dan loon in te leveren. Of waagt hij straks toch een nieuwe poging?

De vraag is alleszins wat er in januari mogelijk is met de beperkte middelen. Omwille van de volle ziekenboeg gaat KV Mechelen sowieso op zoek naar vers bloed, al valt het dus nog af te wachten welk budget er dan precies kan worden vrijgemaakt voor inkomende transfers.

Welke spits past het best bij KV Mechelen?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

7
7
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

42
42
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

47
47
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

109
109
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

123
123
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

286
286
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

291
291
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

228
228
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

64
64
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

92
92
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

169
169
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

46
46
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

56
56
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

483
483
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

120
120
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

168
168
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

179
179
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

897
897
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

96
96
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

240
240
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

118
118
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

79
79
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

370
370
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

97
97

Meer sportnieuws