'KV Mechelen onderneemt nieuwe transferpoging bij Antwerp'

1058 stemmen
'KV Mechelen onderneemt nieuwe transferpoging bij Antwerp'

Na 14 speeldagen bevindt KV Mechelen zich nog steeds maar net boven de gevarenzone, waarop Steven Defour werd ingeruild voor Besnik Hasi. De interlandbreak vormde dan ook een ideale gelegenheid om de aanhang nog eens te woord te staan.

Enkele dagen geleden organiseerde Malinwa daarom een supportersavond, waar de nieuwe trainer samen met hoofdaandeelhouder Philippe Van Esch en sportief directeur Tim Matthys vragen van de fans beantwoordde. Daarvan valt online intussen een integraal verslag te lezen.

LEES OOK: Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Prevljak & Frey

Uiteraard kwam onder meer het transferbeleid van afgelopen zomer aan bod. Matthys is naar eigen zeggen tevreden met de aanwinsten, alleen beseft hij ook wel dat voorin nog een doelpuntenmaker ontbreekt. Zulk een profiel aantrekken bleek nochtans wel degelijk de bedoeling.

Meer nog: Matthys bevestigt nogmaals dat Malinwa een poging deed om gevestigde goalgetters zoals Smail Prevljak en Michael Frey naar het AFAS Stadion te lokken. In juni verkondigde de sportief directeur al expliciet dat "iemand als Frey van goudwaarde zou zijn voor ons".

Beperkt budget

Helaas gooiden de financiële beperkingen roet in het eten. Matthys vindt het dan ook jammer dat Frey, die ook aanbiedingen van Standard, OH Leuven en STVV weigerde, liever in de B-kern van Antwerp vertoeft dan loon in te leveren. Of waagt hij straks toch een nieuwe poging?

De vraag is alleszins wat er in januari mogelijk is met de beperkte middelen. Omwille van de volle ziekenboeg gaat KV Mechelen sowieso op zoek naar vers bloed, al valt het dus nog af te wachten welk budget er dan precies kan worden vrijgemaakt voor inkomende transfers.

Welke spits past het best bij KV Mechelen?

Meest recent

Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

232
232
'Stunt in de maak? Premier League-club wil Trossard'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

23
23
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

43
43
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

130
130
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

36
36
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

278
278
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

69
69
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

115
115
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

74
74
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

55
55
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

198
198
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

23
23
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

74
74
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

61
61
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

174
174
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

158
158
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

36
36
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

58
58
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

65
65
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

395
395
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

201
201
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

59
59
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

274
274
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

172
172
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

161
161

Meer sportnieuws