'Grootmacht klopt toch weer aan bij Club Brugge'

door
'Grootmacht klopt toch weer aan bij Club Brugge'

Club Brugge gaat nog een spannende wintermercato tegemoet. Het moet zich enerzijds versterken, want de prestaties vallen dit seizoen tot dusver tegen. Anderzijds lijkt het ook nog een helse klus te gaan worden om een aantal sterkhouders aan boord te houden.

Ondanks de wisselvallige prestaties van dit seizoen blijven een aantal spelers zeer gegeerd. Half Europa maakt jacht op Antonio Nusa, terwijl ook Andreas Skov Olsen zich met zijn vele doelpunten de voorbije maanden weer in de kijker wist te spelen. En dan is er ook nog Tajon Buchanan.

LEES OOK: 'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Inter keert terug voor Buchanan

De Canadees flirtte in de zomer al met een transfer en aangezien zijn contract in 2025 afloopt, blijft een mogelijk vertrek ook in de komende mercato's een optie. Er wordt heel wat gespeculeerd over zijn toekomst. Zo meldde Sacha Tavolieri onlangs dat de al lang bekende interesse van Internazionale bekoeld zou zijn.

Maar nu beweert La Gazzetta dello Sport juist het tegendeel. Zij stellen dat de Nerazzurri in de laatste weken juist weer contact opgenomen zouden hebben met Buchanan en zijn entourage met het oog op een mogelijke transfer in januari of de zomer. Veel hangt af van hoe de situatie rond Juan Cuadrado evolueert.

Niet de enige optie

De 35-jarige Colombiaan werd in de zomer weggekaapt bij Juventus, maar was sindsdien vooral geblesseerd. Mocht hij niet snel weer fit raken, dan trekt Inter mogelijk in januari al de markt op. Anders zal een transfer voor de zomer zijn, wanneer er ongetwijfeld ook weer interesse zal zijn voor Denzel Dumfries.

Het moet wel gezegd zijn dat Buchanan niet de enige piste is die Inter volgt. Ze zouden ook al gepolst hebben bij Agustin Giay, een 19-jarige rechtsachter van San Lorenzo die ook aanvoerder is van de Argentijnse nationale U20. Het is dus lang niet zeker dat de interesse voor Buchanan ook effectief concreet zal worden.

Zal Club Buchanan in januari nog kunnen houden?

Meest recent

Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

28
28
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

66
66
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

35
35
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

38
38
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

54
54
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

49
49
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

131
131
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

225
225
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

69
69
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

83
83
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

147
147
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

128
128
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

278
278
Doku roept straffe WK-boodschap naar Rode Duivels

Vandaag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. De nationale ploeg ...

77
77
Nieuw shirt Duivels in opspraak: “Materiaalman ontslagen”

De Rode Duivels hebben al een tijdje het thuistenue voor het WK 2026 bekendgemaakt, maar nu werd op ...

209
209
Spanning loopt op rond Vannieuwkerke voor clash

Het zijn woelige weken geweest voor Karl Vannieuwkerke. Professioneel was de West-Vlaming weer ...

37
37
Na uitschakeling Genk: dit is verdict Belgische coëfficiënt

Voor de Belgische clubs zit het Europese seizoen erop. Donderdagavond sneuvelde in de achtste ...

228
228
'Nood breekt wet: Garcia kiest met tegenzin debutant'

Het is uitkijken naar welke namen Rudi Garcia zal afroepen wanneer hij om 13u zijn selectie bekend ...

356
356
Jonge Duivel maakt furore in Spanje: miljoenentransfer gemist

Bij de Rode Duivels is de defensie al jarenlang een heikel thema, al lijkt er achterin wel wat ...

78
78
Genk wrijft zich in handen en ontdekt eigen Tresoldi

Voor KRC Genk kwam er donderdagavond een pijnlijk einde aan het avontuur in de Europa League, want ...

264
264
Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

243
243
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

192
192
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

387
387

Meer sportnieuws