'Grootmacht klopt toch weer aan bij Club Brugge'

door
'Grootmacht klopt toch weer aan bij Club Brugge'

Club Brugge gaat nog een spannende wintermercato tegemoet. Het moet zich enerzijds versterken, want de prestaties vallen dit seizoen tot dusver tegen. Anderzijds lijkt het ook nog een helse klus te gaan worden om een aantal sterkhouders aan boord te houden.

Ondanks de wisselvallige prestaties van dit seizoen blijven een aantal spelers zeer gegeerd. Half Europa maakt jacht op Antonio Nusa, terwijl ook Andreas Skov Olsen zich met zijn vele doelpunten de voorbije maanden weer in de kijker wist te spelen. En dan is er ook nog Tajon Buchanan.

LEES OOK: 'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Inter keert terug voor Buchanan

De Canadees flirtte in de zomer al met een transfer en aangezien zijn contract in 2025 afloopt, blijft een mogelijk vertrek ook in de komende mercato's een optie. Er wordt heel wat gespeculeerd over zijn toekomst. Zo meldde Sacha Tavolieri onlangs dat de al lang bekende interesse van Internazionale bekoeld zou zijn.

Maar nu beweert La Gazzetta dello Sport juist het tegendeel. Zij stellen dat de Nerazzurri in de laatste weken juist weer contact opgenomen zouden hebben met Buchanan en zijn entourage met het oog op een mogelijke transfer in januari of de zomer. Veel hangt af van hoe de situatie rond Juan Cuadrado evolueert.

Niet de enige optie

De 35-jarige Colombiaan werd in de zomer weggekaapt bij Juventus, maar was sindsdien vooral geblesseerd. Mocht hij niet snel weer fit raken, dan trekt Inter mogelijk in januari al de markt op. Anders zal een transfer voor de zomer zijn, wanneer er ongetwijfeld ook weer interesse zal zijn voor Denzel Dumfries.

Het moet wel gezegd zijn dat Buchanan niet de enige piste is die Inter volgt. Ze zouden ook al gepolst hebben bij Agustin Giay, een 19-jarige rechtsachter van San Lorenzo die ook aanvoerder is van de Argentijnse nationale U20. Het is dus lang niet zeker dat de interesse voor Buchanan ook effectief concreet zal worden.

Zal Club Buchanan in januari nog kunnen houden?

Meest recent

Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

1
1
Kompany op handen gedragen: heerlijke woorden Bayern-boegbeeld

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

8
8
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

37
37
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

65
65
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

233
233
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

150
150
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

85
85
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

67
67
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

273
273
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

243
243
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

228
228
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

339
339
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

87
87
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

185
185
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

193
193
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1066
1066
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

90
90
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

126
126
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

404
404
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

163
163
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

528
528
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

209
209
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

179
179
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

255
255

Meer sportnieuws