'Grootmacht klopt toch weer aan bij Club Brugge'

228 stemmen
'Grootmacht klopt toch weer aan bij Club Brugge'

Club Brugge gaat nog een spannende wintermercato tegemoet. Het moet zich enerzijds versterken, want de prestaties vallen dit seizoen tot dusver tegen. Anderzijds lijkt het ook nog een helse klus te gaan worden om een aantal sterkhouders aan boord te houden.

Ondanks de wisselvallige prestaties van dit seizoen blijven een aantal spelers zeer gegeerd. Half Europa maakt jacht op Antonio Nusa, terwijl ook Andreas Skov Olsen zich met zijn vele doelpunten de voorbije maanden weer in de kijker wist te spelen. En dan is er ook nog Tajon Buchanan.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Inter keert terug voor Buchanan

De Canadees flirtte in de zomer al met een transfer en aangezien zijn contract in 2025 afloopt, blijft een mogelijk vertrek ook in de komende mercato's een optie. Er wordt heel wat gespeculeerd over zijn toekomst. Zo meldde Sacha Tavolieri onlangs dat de al lang bekende interesse van Internazionale bekoeld zou zijn.

Maar nu beweert La Gazzetta dello Sport juist het tegendeel. Zij stellen dat de Nerazzurri in de laatste weken juist weer contact opgenomen zouden hebben met Buchanan en zijn entourage met het oog op een mogelijke transfer in januari of de zomer. Veel hangt af van hoe de situatie rond Juan Cuadrado evolueert.

Niet de enige optie

De 35-jarige Colombiaan werd in de zomer weggekaapt bij Juventus, maar was sindsdien vooral geblesseerd. Mocht hij niet snel weer fit raken, dan trekt Inter mogelijk in januari al de markt op. Anders zal een transfer voor de zomer zijn, wanneer er ongetwijfeld ook weer interesse zal zijn voor Denzel Dumfries.

Het moet wel gezegd zijn dat Buchanan niet de enige piste is die Inter volgt. Ze zouden ook al gepolst hebben bij Agustin Giay, een 19-jarige rechtsachter van San Lorenzo die ook aanvoerder is van de Argentijnse nationale U20. Het is dus lang niet zeker dat de interesse voor Buchanan ook effectief concreet zal worden.

Zal Club Buchanan in januari nog kunnen houden?

Meest recent

'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

13
13
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

9
9
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

113
113
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

59
59
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

57
57
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

480
480
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

52
52
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

97
97
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

134
134
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

758
758
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

57
57
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

506
506
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

354
354
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

723
723
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

707
707
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

123
123
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

418
418
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

712
712
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

351
351
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

193
193
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

222
222
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

206
206
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

356
356
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

913
913
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

139
139

Meer sportnieuws