'Grootmacht klopt toch weer aan bij Club Brugge'

door
'Grootmacht klopt toch weer aan bij Club Brugge'

Club Brugge gaat nog een spannende wintermercato tegemoet. Het moet zich enerzijds versterken, want de prestaties vallen dit seizoen tot dusver tegen. Anderzijds lijkt het ook nog een helse klus te gaan worden om een aantal sterkhouders aan boord te houden.

Ondanks de wisselvallige prestaties van dit seizoen blijven een aantal spelers zeer gegeerd. Half Europa maakt jacht op Antonio Nusa, terwijl ook Andreas Skov Olsen zich met zijn vele doelpunten de voorbije maanden weer in de kijker wist te spelen. En dan is er ook nog Tajon Buchanan.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Inter keert terug voor Buchanan

De Canadees flirtte in de zomer al met een transfer en aangezien zijn contract in 2025 afloopt, blijft een mogelijk vertrek ook in de komende mercato's een optie. Er wordt heel wat gespeculeerd over zijn toekomst. Zo meldde Sacha Tavolieri onlangs dat de al lang bekende interesse van Internazionale bekoeld zou zijn.

Maar nu beweert La Gazzetta dello Sport juist het tegendeel. Zij stellen dat de Nerazzurri in de laatste weken juist weer contact opgenomen zouden hebben met Buchanan en zijn entourage met het oog op een mogelijke transfer in januari of de zomer. Veel hangt af van hoe de situatie rond Juan Cuadrado evolueert.

Niet de enige optie

De 35-jarige Colombiaan werd in de zomer weggekaapt bij Juventus, maar was sindsdien vooral geblesseerd. Mocht hij niet snel weer fit raken, dan trekt Inter mogelijk in januari al de markt op. Anders zal een transfer voor de zomer zijn, wanneer er ongetwijfeld ook weer interesse zal zijn voor Denzel Dumfries.

Het moet wel gezegd zijn dat Buchanan niet de enige piste is die Inter volgt. Ze zouden ook al gepolst hebben bij Agustin Giay, een 19-jarige rechtsachter van San Lorenzo die ook aanvoerder is van de Argentijnse nationale U20. Het is dus lang niet zeker dat de interesse voor Buchanan ook effectief concreet zal worden.

Zal Club Buchanan in januari nog kunnen houden?

Meest recent

Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

1
1
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

22
22
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

29
29
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

35
35
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

219
219
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

41
41
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

204
204
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

121
121
'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

68
68
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

135
135
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

277
277
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

148
148
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

418
418
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

310
310
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

173
173
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

272
272
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

79
79
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

53
53
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

85
85
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

806
806
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

159
159
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

481
481
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

343
343
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

107
107

Meer sportnieuws