'Grootmacht klopt toch weer aan bij Club Brugge'

228 stemmen
'Grootmacht klopt toch weer aan bij Club Brugge'

Club Brugge gaat nog een spannende wintermercato tegemoet. Het moet zich enerzijds versterken, want de prestaties vallen dit seizoen tot dusver tegen. Anderzijds lijkt het ook nog een helse klus te gaan worden om een aantal sterkhouders aan boord te houden.

Ondanks de wisselvallige prestaties van dit seizoen blijven een aantal spelers zeer gegeerd. Half Europa maakt jacht op Antonio Nusa, terwijl ook Andreas Skov Olsen zich met zijn vele doelpunten de voorbije maanden weer in de kijker wist te spelen. En dan is er ook nog Tajon Buchanan.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Inter keert terug voor Buchanan

De Canadees flirtte in de zomer al met een transfer en aangezien zijn contract in 2025 afloopt, blijft een mogelijk vertrek ook in de komende mercato's een optie. Er wordt heel wat gespeculeerd over zijn toekomst. Zo meldde Sacha Tavolieri onlangs dat de al lang bekende interesse van Internazionale bekoeld zou zijn.

Maar nu beweert La Gazzetta dello Sport juist het tegendeel. Zij stellen dat de Nerazzurri in de laatste weken juist weer contact opgenomen zouden hebben met Buchanan en zijn entourage met het oog op een mogelijke transfer in januari of de zomer. Veel hangt af van hoe de situatie rond Juan Cuadrado evolueert.

Niet de enige optie

De 35-jarige Colombiaan werd in de zomer weggekaapt bij Juventus, maar was sindsdien vooral geblesseerd. Mocht hij niet snel weer fit raken, dan trekt Inter mogelijk in januari al de markt op. Anders zal een transfer voor de zomer zijn, wanneer er ongetwijfeld ook weer interesse zal zijn voor Denzel Dumfries.

Het moet wel gezegd zijn dat Buchanan niet de enige piste is die Inter volgt. Ze zouden ook al gepolst hebben bij Agustin Giay, een 19-jarige rechtsachter van San Lorenzo die ook aanvoerder is van de Argentijnse nationale U20. Het is dus lang niet zeker dat de interesse voor Buchanan ook effectief concreet zal worden.

Zal Club Buchanan in januari nog kunnen houden?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

72
72
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

35
35
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

48
48
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

64
64
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

49
49
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

89
89
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

66
66
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

239
239
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

69
69
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

46
46
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

110
110
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

749
749
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

462
462
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

41
41
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

413
413
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

323
323
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

222
222
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

565
565
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

426
426
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

298
298
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

277
277

Meer sportnieuws