Van Bommel: "Had hem graag bij Antwerp gehad"

522 stemmen
Van Bommel:

Royal Antwerp FC kende geen heel overtuigende zomermercato. Ze verloren met Calvin Stengs een absolute sterkhouder, maar die werd niet adequaat vervangen. Het gemis van de Nederlander laat zich heel erg voelen. Mark van Bommel baalde dan ook enorm afgelopen zomer.

Antwerp deed er het nodige aan om Calvin Stengs definitief weg te halen bij OGC Nice, maar de aanvallende middenvelder koos voor Feyenoord. Zij betaalden 6 miljoen euro.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Stengs koos voor Feyenoord

Dat lijkt ondertussen een koopje te zijn, want Stengs doet het zeer goed in Rotterdam. Hij was er al goed voor 4 goals en 7 assists in 17 wedstrijden. Van Bommel sprak bij Voetbal International over het mislopen van Stengs.

"Voor mij was dat een teleurstelling want ik had echt gehóópt dat hij definitief naar ons zou komen”, liet de trainer van Royal Antwerp FC weten aan het weekblad.

Van Bommel begrijpt Stengs

Van Bommel begreep zijn keuze wel. “Ik kon het zelf ook wel invullen. Feyenoord, De Kuip, een grote en mooie club én direct Champions League, iets waarvoor wij ons nog moesten zien te plaatsen via de play-offs. Daarbij ís het gewoon zo dat als je in Nederland speelt bij een topclub en ook nog in de Champions League actief bent, je veel sneller in aanmerking komt voor het Nederlands elftal."

Ondertussen werd zijn ambitie al werkelijkheid. Hij werd in oktober opgeroepen voor de interlands tegen Frankrijk en Griekenland. Stengs bleef toen op de bank. De ex-speler van AZ is ondertussen ook opgeroepen voor de huidige interlands tegen Ierland en Gibraltar. Mag hij daar wel minuten maken?

Moet Antwerp in januari een creatieve middenvelder halen?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

36
36
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

58
58
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

16
16
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

126
126
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

87
87
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

228
228
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

62
62
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

411
411
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

365
365
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

297
297
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

661
661
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

123
123
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

101
101
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

203
203
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

181
181
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

99
99
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

719
719
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

214
214

Meer sportnieuws