'Dendoncker hakt knoop door over volgende club'

528 stemmen
'Dendoncker hakt knoop door over volgende club'

Leander Dendoncker moet heel erg vrezen voor deelname aan het EK. Nochtans is er achteraan niet al te veel weelde bij de Rode Duivels. Volgens transferspecialist Sasha Tavolieri beweegt er stilaan wel wat rondom de voormalige speler van RSC Anderlecht.

Leander Dendoncker heeft geen toekomst meer bij Aston Villa. Daar krijgt hij van Unai Emery amper tot geen speelkansen. Zijn teller staat dit seizoen op amper 122 minuten… In de Premier League kwam Dendoncker aan 7 minuten.

Tavolieri weet dat Dendoncker Aston Villa in januari dan ook mag verlaten. De verdediger/defensieve middenvelder kwam in de zomer van 2022 voor 15 miljoen euro over van Wolverhampton, maar bij Aston Villa kon hij zich nooit helemaal doorzetten.

LEES OOK: 'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Goede aanwinst voor Burnley & co

Dendoncker heeft nog een contract tot medio 2026. De 28-jarige Belg zou volgens Tavolieri in de Premier League willen blijven. Dat is zijn doel. Daarvoor moeten we toch al gaan kijken naar ploegen onderaan de rangschikking. Kan Vincent Kompany hem mogelijk gebruiken bij Burnley? Van interesse uit die hoek is voor alle duidelijkheid voorlopig nog geen sprake.

Ook teams als Luton Town en Sheffield United kunnen wel versterking gebruiken. Misschien is een uitleenbeurt aan een van deze teams misschien wel de ideale kans om zich weer in de kijker te spelen. Met 148 duels in de Premier League heeft hij genoeg ervaring.

Begon als basispion onder Tedesco

Galatasaray werd genoemd, maar daar werd Dendoncker door bepaalde tussenpersonen aangeboden. De speler zelf lijkt daar echter geen trek in te hebben. Ook een terugkeer naar België staat nog niet op de planning. Dendoncker heeft nood aan minuten.

Hij begon de EK-kwalificatiecampagne als centrale verdediger tegen Oostenrijk. Nadien werd hij door een gebrek aan speelkansen bij Aston Villa niet meer opgeroepen. Als hij na Nieuwjaar weer speelt, kan hij weer in beeld komen bij de Rode Duivels.

Zal Dendoncker een Engelse eersteklasser vinden?

Meest recent

'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

1
1
Nederlanders bejubelen Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

34
34
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

186
186
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

230
230
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

220
220
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

56
56
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

86
86
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

158
158
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

40
40
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

50
50
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

457
457
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

111
111
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

155
155
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

171
171
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

879
879
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

90
90
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

237
237
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

117
117
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

77
77
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

34
34
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

358
358
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

94
94
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

257
257
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

356
356

Meer sportnieuws