'Vanderhaeghe moet alweer op zoek naar nieuwe job'

164 stemmen
'Vanderhaeghe moet alweer op zoek naar nieuwe job'

Afgelopen zomer wist Saudi-Arabië heel wat grote namen uit het Europese voetbal weg te lokken en ook enkele Belgen zwichtten voor de oliedollars. Yannick Carrasco was natuurlijk de grootste naam, maar met Yannick Ferrera en Yves Vanderhaeghe kozen ook twee Belgische trainers voor een Saudisch avontuur.

Een lang leven was dat echter niet beschoren. Ferrera werd midden september al ontslagen bij Al-Riyadh en Het Nieuwsblad meldt dat nu ook Yves Vanderhaeghe op straat gezet is. De West-Vlaming was in de zomer aan de slag gegaan bij de ambitieuze tweedeklasser Al-Faisaly.

Tegenvallende resultaten

Hij wist die ploeg ook naar de kwartfinale van de beker te loodsen, waar een topaffiche met het Al-Ittihad van Karim Benzema wacht. Maar die zal Vanderhaeghe dus niet meer meemaken omdat de resultaten in de competitie niet voldeden aan de verwachtingen van het bestuur.

Afgelopen weekend won Al-Faisaly nog met 2-0 van Al-Safa, waardoor het na tien speeldagen op de vijfde plaats in het klassement staat. Het clubbestuur mikt echter op de top drie en dus werd Vanderhaeghe aan de deur gezet.

Terug in België

Intussen zou Vanderhaeghe samen met zijn assistenten Gino Caen en Wesley Deschacht alweer in België zijn, want hun ontslag in Saudi-Arabië is al volledig geregeld. Het trio had slechts een contract voor één jaar en alles zou financieel al in orde zijn.

Uiteindelijk was Vanderhaeghe vijf maanden aan de slag in Saudi-Arabië en nu kan hij dus weer op zoek naar een nieuwe uitdaging. Hij was in het verleden al trainer van KV Kortrijk, KV Oostende, AA Gent en Cercle Brugge.

Had je verwacht dat hij het langer zou uithouden?

Meest recent

'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

2
2
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

41
41
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

248
248
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

53
53
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

123
123
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

153
153
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

458
458
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

297
297
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

658
658
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

256
256
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

415
415
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

206
206
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

134
134
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

376
376
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

40
40
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

469
469
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

96
96
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

314
314
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

628
628
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

239
239
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

380
380
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

617
617
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

453
453

Meer sportnieuws