'Vanderhaeghe moet alweer op zoek naar nieuwe job'

door
'Vanderhaeghe moet alweer op zoek naar nieuwe job'

Afgelopen zomer wist Saudi-Arabië heel wat grote namen uit het Europese voetbal weg te lokken en ook enkele Belgen zwichtten voor de oliedollars. Yannick Carrasco was natuurlijk de grootste naam, maar met Yannick Ferrera en Yves Vanderhaeghe kozen ook twee Belgische trainers voor een Saudisch avontuur.

Een lang leven was dat echter niet beschoren. Ferrera werd midden september al ontslagen bij Al-Riyadh en Het Nieuwsblad meldt dat nu ook Yves Vanderhaeghe op straat gezet is. De West-Vlaming was in de zomer aan de slag gegaan bij de ambitieuze tweedeklasser Al-Faisaly.

Tegenvallende resultaten

Hij wist die ploeg ook naar de kwartfinale van de beker te loodsen, waar een topaffiche met het Al-Ittihad van Karim Benzema wacht. Maar die zal Vanderhaeghe dus niet meer meemaken omdat de resultaten in de competitie niet voldeden aan de verwachtingen van het bestuur.

Afgelopen weekend won Al-Faisaly nog met 2-0 van Al-Safa, waardoor het na tien speeldagen op de vijfde plaats in het klassement staat. Het clubbestuur mikt echter op de top drie en dus werd Vanderhaeghe aan de deur gezet.

Terug in België

Intussen zou Vanderhaeghe samen met zijn assistenten Gino Caen en Wesley Deschacht alweer in België zijn, want hun ontslag in Saudi-Arabië is al volledig geregeld. Het trio had slechts een contract voor één jaar en alles zou financieel al in orde zijn.

Uiteindelijk was Vanderhaeghe vijf maanden aan de slag in Saudi-Arabië en nu kan hij dus weer op zoek naar een nieuwe uitdaging. Hij was in het verleden al trainer van KV Kortrijk, KV Oostende, AA Gent en Cercle Brugge.

Had je verwacht dat hij het langer zou uithouden?

Meest recent

Standard hoort hard verdicht Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

4
4
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

11
11
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

91
91
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

80
80
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

190
190
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

143
143
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

313
313
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

161
161
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

318
318
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

179
179
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

330
330
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

40
40
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

108
108
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

203
203
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

166
166
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

159
159
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

633
633
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

205
205
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

488
488
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

427
427
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

592
592
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

219
219
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

431
431
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

313
313
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

584
584

Meer sportnieuws