'Vanderhaeghe moet alweer op zoek naar nieuwe job'

164 stemmen
'Vanderhaeghe moet alweer op zoek naar nieuwe job'

Afgelopen zomer wist Saudi-Arabië heel wat grote namen uit het Europese voetbal weg te lokken en ook enkele Belgen zwichtten voor de oliedollars. Yannick Carrasco was natuurlijk de grootste naam, maar met Yannick Ferrera en Yves Vanderhaeghe kozen ook twee Belgische trainers voor een Saudisch avontuur.

Een lang leven was dat echter niet beschoren. Ferrera werd midden september al ontslagen bij Al-Riyadh en Het Nieuwsblad meldt dat nu ook Yves Vanderhaeghe op straat gezet is. De West-Vlaming was in de zomer aan de slag gegaan bij de ambitieuze tweedeklasser Al-Faisaly.

Tegenvallende resultaten

Hij wist die ploeg ook naar de kwartfinale van de beker te loodsen, waar een topaffiche met het Al-Ittihad van Karim Benzema wacht. Maar die zal Vanderhaeghe dus niet meer meemaken omdat de resultaten in de competitie niet voldeden aan de verwachtingen van het bestuur.

Afgelopen weekend won Al-Faisaly nog met 2-0 van Al-Safa, waardoor het na tien speeldagen op de vijfde plaats in het klassement staat. Het clubbestuur mikt echter op de top drie en dus werd Vanderhaeghe aan de deur gezet.

Terug in België

Intussen zou Vanderhaeghe samen met zijn assistenten Gino Caen en Wesley Deschacht alweer in België zijn, want hun ontslag in Saudi-Arabië is al volledig geregeld. Het trio had slechts een contract voor één jaar en alles zou financieel al in orde zijn.

Uiteindelijk was Vanderhaeghe vijf maanden aan de slag in Saudi-Arabië en nu kan hij dus weer op zoek naar een nieuwe uitdaging. Hij was in het verleden al trainer van KV Kortrijk, KV Oostende, AA Gent en Cercle Brugge.

Had je verwacht dat hij het langer zou uithouden?

Meest recent

Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

0
0
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

115
115
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

63
63
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

153
153
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

543
543
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

346
346
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

117
117
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

641
641
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

214
214
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

146
146
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

220
220
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

146
146
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

54
54
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

50
50
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

76
76
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

155
155
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

130
130
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

557
557
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

190
190
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

375
375
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

69
69
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1098
1098
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

514
514
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

37
37

Meer sportnieuws