Diaz krijgt Brazilië op de knieën, met vrijgelaten vader op tribune

door
Diaz krijgt Brazilië op de knieën, met vrijgelaten vader op tribune

Heel wat aandacht gaat uiteraard naar de laatste kwalificatiewedstrijden voor EURO 2024, maar ook in andere continenten staan er interlands op het programma. De kwalificaties voor het WK 2026 in Zuid-Amerika leverden in de nacht van donderdag op vrijdag enkele grote verrassingen op, met geweldige beelden tot gevolg.

Colombia zorgde voor een stunt door Brazilië met 2-1 te verslaan na een knappe comeback. Na vier minuten waren de Brazilianen nog op voorsprong gekomen dankzij een doelpunt van Gabriel Martinelli, maar in het slotkwartier gingen de Colombianen nog op en over hun tegenstander.

Vader Diaz zorgt voor emotionele beelden

Daarbij kroonde Luis Diaz zich tot held van de Colombiaanse natie, want de aanvaller van Liverpool nam beide doelpunten voor zijn rekening. Wat de avond nog extra mooi maakte, was dat hij dat deed onder het toeziend oog van zijn familie en zijn vader in het bijzonder.

Eind oktober werd de vader van Diaz nog ontvoerd door een rebellenbeweging in Colombia en pas een week geleden werd hij vrijgelaten, na twaalf dagen vastgehouden te zijn en nadat het verhaal de hele wereld rondgegaan was.

Innige omhelzing

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat vader Diaz overmand werd door emoties toen zijn zoon scoorde en dat leverde indrukwekkende beelden op.

Een ander mooi beeld volgde na de wedstrijd, toen Diaz met een innige omhelzing gefeliciteerd werd door Alisson Becker, die zich net twee keer had moeten omdraaien. In het dagelijkse leven zijn de twee natuurlijk ploegmaats bij Liverpool.

Mooie beelden?

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

32
32
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

178
178
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

152
152
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

81
81
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

158
158
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

355
355
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

49
49
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

97
97
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

46
46
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

215
215
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

156
156
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

56
56
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

55
55
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

88
88
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

185
185
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

125
125
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

112
112
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

381
381
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

93
93
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

99
99
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

746
746
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

236
236
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

281
281
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

77
77

Meer sportnieuws