Diaz krijgt Brazilië op de knieën, met vrijgelaten vader op tribune

door
Diaz krijgt Brazilië op de knieën, met vrijgelaten vader op tribune

Heel wat aandacht gaat uiteraard naar de laatste kwalificatiewedstrijden voor EURO 2024, maar ook in andere continenten staan er interlands op het programma. De kwalificaties voor het WK 2026 in Zuid-Amerika leverden in de nacht van donderdag op vrijdag enkele grote verrassingen op, met geweldige beelden tot gevolg.

Colombia zorgde voor een stunt door Brazilië met 2-1 te verslaan na een knappe comeback. Na vier minuten waren de Brazilianen nog op voorsprong gekomen dankzij een doelpunt van Gabriel Martinelli, maar in het slotkwartier gingen de Colombianen nog op en over hun tegenstander.

LEES OOK: 'Anderlecht duwt door voor absolute groeibriljant'

Vader Diaz zorgt voor emotionele beelden

Daarbij kroonde Luis Diaz zich tot held van de Colombiaanse natie, want de aanvaller van Liverpool nam beide doelpunten voor zijn rekening. Wat de avond nog extra mooi maakte, was dat hij dat deed onder het toeziend oog van zijn familie en zijn vader in het bijzonder.

Eind oktober werd de vader van Diaz nog ontvoerd door een rebellenbeweging in Colombia en pas een week geleden werd hij vrijgelaten, na twaalf dagen vastgehouden te zijn en nadat het verhaal de hele wereld rondgegaan was.

Innige omhelzing

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat vader Diaz overmand werd door emoties toen zijn zoon scoorde en dat leverde indrukwekkende beelden op.

Een ander mooi beeld volgde na de wedstrijd, toen Diaz met een innige omhelzing gefeliciteerd werd door Alisson Becker, die zich net twee keer had moeten omdraaien. In het dagelijkse leven zijn de twee natuurlijk ploegmaats bij Liverpool.

Mooie beelden?

Meest recent

'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

5
5
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

24
24
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

184
184
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

75
75
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

72
72
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

87
87
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

149
149
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

257
257
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

354
354
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

145
145
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

550
550
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

300
300
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

181
181
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

305
305
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

260
260
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

969
969
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

431
431
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

304
304
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

143
143
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

261
261
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

243
243
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

216
216
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

167
167
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

486
486
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

465
465

Meer sportnieuws