'Anderlecht gaat voor nieuw Scandinavisch goudhaantje'

door
'Anderlecht gaat voor nieuw Scandinavisch goudhaantje'

Anderlecht zal zich in januari opnieuw op de transfermarkt storten, ondanks de stevige activiteit in de zomer. Naar verluidt wordt er nog een nieuwe reservedoelman en een centrale verdediger gezocht, terwijl ook enkele jonge talenten nog op het verlanglijstje staan.

Zo maakt Paars-Wit naar verluidt volop werk van de komst van de 18-jarige Japanse spits Keisuke Goto, maar ook in Scandinavië zou CEO Sports Jesper Fredberg zijn oog laten vallen hebben op een jonge aanvaller.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Anderlecht aast op Zweeds talent

FotbollDirekt meldt namelijk dat Anderlecht één van de clubs is die belangstelling hebben voor Montader Madjed. Dat is een 18-jarige flankaanvaller van Hammarby, waar hij dit seizoen al zestien keer in actie mocht komen. Daarbij scoorde hij ook één keer.

Madjed heeft roots in Irak, maar is Zweeds jeugdinternational bij de U19. Daar kan Anderlecht hem tijdens de interlandbreak dus aan het werk zien. Ze zijn echter lang niet de enige gegadigde, want ook FC Nordsjaelland, Real Sociedad, FC Twente, Lecce en Venezia zouden interesse tonen.

Hammarby wees al bod af

Mocht Anderlecht effectief in actie willen schieten voor Madjed, dan zal het wel in de buidel moeten tasten. In de zomer waagde het Nederlandse Heerenveen al een poging om de tiener binnen te halen, maar Hammarby wees hun bod van 1,1 miljoen euro van tafel.

De komende maanden liggen er echter mogelijk wel kansen voor Paars-Wit, want het contract van Madjed loopt medio 2025 af. Hij gaat komende zomer dus zijn laatste contractjaar in en dan zal Hammarby wellicht verplicht zijn om mee te werken aan een transfer, tenzij het talent nog bijtekent.

Moet Anderlecht in januari al een poging wagen?

Meest recent

'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

23
23
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

24
24
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

66
66
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

17
17
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

235
235
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

53
53
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

137
137
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

326
326
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

206
206
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

363
363
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

370
370
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

37
37
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

100
100
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

266
266
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

47
47
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

104
104
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

90
90
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

230
230
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

310
310
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1177
1177
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

62
62
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

696
696
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

404
404
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

168
168

Meer sportnieuws