'Anderlecht gaat voor nieuw Scandinavisch goudhaantje'

door
'Anderlecht gaat voor nieuw Scandinavisch goudhaantje'

Anderlecht zal zich in januari opnieuw op de transfermarkt storten, ondanks de stevige activiteit in de zomer. Naar verluidt wordt er nog een nieuwe reservedoelman en een centrale verdediger gezocht, terwijl ook enkele jonge talenten nog op het verlanglijstje staan.

Zo maakt Paars-Wit naar verluidt volop werk van de komst van de 18-jarige Japanse spits Keisuke Goto, maar ook in Scandinavië zou CEO Sports Jesper Fredberg zijn oog laten vallen hebben op een jonge aanvaller.

LEES OOK: Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Anderlecht aast op Zweeds talent

FotbollDirekt meldt namelijk dat Anderlecht één van de clubs is die belangstelling hebben voor Montader Madjed. Dat is een 18-jarige flankaanvaller van Hammarby, waar hij dit seizoen al zestien keer in actie mocht komen. Daarbij scoorde hij ook één keer.

Madjed heeft roots in Irak, maar is Zweeds jeugdinternational bij de U19. Daar kan Anderlecht hem tijdens de interlandbreak dus aan het werk zien. Ze zijn echter lang niet de enige gegadigde, want ook FC Nordsjaelland, Real Sociedad, FC Twente, Lecce en Venezia zouden interesse tonen.

Hammarby wees al bod af

Mocht Anderlecht effectief in actie willen schieten voor Madjed, dan zal het wel in de buidel moeten tasten. In de zomer waagde het Nederlandse Heerenveen al een poging om de tiener binnen te halen, maar Hammarby wees hun bod van 1,1 miljoen euro van tafel.

De komende maanden liggen er echter mogelijk wel kansen voor Paars-Wit, want het contract van Madjed loopt medio 2025 af. Hij gaat komende zomer dus zijn laatste contractjaar in en dan zal Hammarby wellicht verplicht zijn om mee te werken aan een transfer, tenzij het talent nog bijtekent.

Moet Anderlecht in januari al een poging wagen?

Meest recent

Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

35
35
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

90
90
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

212
212
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

59
59
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

213
213
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

183
183
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

165
165
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

457
457
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

305
305
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

522
522
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

535
535
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

639
639
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

136
136
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

536
536
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1186
1186
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

738
738
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

235
235
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

455
455
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

332
332
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

610
610
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

982
982
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

348
348
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

841
841
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

694
694
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

363
363

Meer sportnieuws