'Anderlecht gaat voor nieuw Scandinavisch goudhaantje'

397 stemmen
'Anderlecht gaat voor nieuw Scandinavisch goudhaantje'

Anderlecht zal zich in januari opnieuw op de transfermarkt storten, ondanks de stevige activiteit in de zomer. Naar verluidt wordt er nog een nieuwe reservedoelman en een centrale verdediger gezocht, terwijl ook enkele jonge talenten nog op het verlanglijstje staan.

Zo maakt Paars-Wit naar verluidt volop werk van de komst van de 18-jarige Japanse spits Keisuke Goto, maar ook in Scandinavië zou CEO Sports Jesper Fredberg zijn oog laten vallen hebben op een jonge aanvaller.

LEES OOK: Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

Anderlecht aast op Zweeds talent

FotbollDirekt meldt namelijk dat Anderlecht één van de clubs is die belangstelling hebben voor Montader Madjed. Dat is een 18-jarige flankaanvaller van Hammarby, waar hij dit seizoen al zestien keer in actie mocht komen. Daarbij scoorde hij ook één keer.

Madjed heeft roots in Irak, maar is Zweeds jeugdinternational bij de U19. Daar kan Anderlecht hem tijdens de interlandbreak dus aan het werk zien. Ze zijn echter lang niet de enige gegadigde, want ook FC Nordsjaelland, Real Sociedad, FC Twente, Lecce en Venezia zouden interesse tonen.

Hammarby wees al bod af

Mocht Anderlecht effectief in actie willen schieten voor Madjed, dan zal het wel in de buidel moeten tasten. In de zomer waagde het Nederlandse Heerenveen al een poging om de tiener binnen te halen, maar Hammarby wees hun bod van 1,1 miljoen euro van tafel.

De komende maanden liggen er echter mogelijk wel kansen voor Paars-Wit, want het contract van Madjed loopt medio 2025 af. Hij gaat komende zomer dus zijn laatste contractjaar in en dan zal Hammarby wellicht verplicht zijn om mee te werken aan een transfer, tenzij het talent nog bijtekent.

Moet Anderlecht in januari al een poging wagen?

Meest recent

Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

51
51
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

148
148
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

76
76
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

147
147
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

385
385
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

396
396
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

173
173
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

70
70
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

194
194
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

271
271
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

119
119
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

360
360
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

138
138
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

219
219
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

604
604
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

46
46
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

110
110
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

306
306
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

199
199
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

164
164
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

121
121
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

199
199
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

491
491
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

506
506

Meer sportnieuws