'Man City gaat voor sensationele terugkeer sterspeler'

door
'Man City gaat voor sensationele terugkeer sterspeler'

Manchester City pakte vorig seizoen een impressionante treble, want naast de titel en beker sleepte het eindelijk ook de Champions League in de wacht. Maar dat betekent zeker niet dat de Engelse grootmacht zich gaat inhouden op de transfermarkt. Ze pakten in de zomer al stevig uit en hebben nog ambitieuze plannen.

Met Josko Gvardiol en Jérémy Doku kwamen er al enkele jonge versterkingen bij, maar Pep Guardiola zou na het seizoen willen uitpakken met een spectaculaire terugkeer. Hij zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op de rentree van een oude bekende.

LEES OOK: Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Man City wil Sané terug

Volgens de Duitse journalist Christian Falk wil City volgende zomer Leroy Sané terughalen. De 27-jarige flankaanvaller speelde van 2016 tot 2020 al voor de Cityzens en verkaste daarna voor 49 miljoen euro naar Bayern München. Daar loopt zijn contract eind volgend seizoen af.

Er moeten dus knopen doorgehakt worden over de toekomst. Bayern wil na de interlandbreak de onderhandelingen over een contractverlenging opstarten, maar het is niet meteen duidelijk of Sané daar zelf oren naar heeft. En dus liggen er kapers op de kust.

Ook Liverpool op de loer

Man City ziet een terugkeer van de Duitse international dus zeker wel zitten, maar krijgt ook opmerkelijke concurrentie. Niemand minder dan Jürgen Klopp zou zijn landgenoot immers ook naar Liverpool willen halen. Nochtans beschikken de Reds al over heel wat aanvallende opties.

Wellicht houden ze echter rekening met een vertrek van Mohamed Salah, die al sinds vorige zomer het hof gemaakt wordt door Saudische clubs. Aangezien de Egyptenaar intussen ook al 31 is én straks zijn laatste contractjaar ingaat, is het nog maar de vraag of ze hem zullen kunnen houden.

Heeft City nog een speler als Sané nodig?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

53
53
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

39
39
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

51
51
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

57
57
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

47
47
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

15
15
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

35
35
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

332
332
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

145
145
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

93
93
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

425
425
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

186
186
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

75
75
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

394
394
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

364
364
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

301
301
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

365
365
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

508
508
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

391
391
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

130
130
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

757
757

Meer sportnieuws