'Man City gaat voor sensationele terugkeer sterspeler'

door
'Man City gaat voor sensationele terugkeer sterspeler'

Manchester City pakte vorig seizoen een impressionante treble, want naast de titel en beker sleepte het eindelijk ook de Champions League in de wacht. Maar dat betekent zeker niet dat de Engelse grootmacht zich gaat inhouden op de transfermarkt. Ze pakten in de zomer al stevig uit en hebben nog ambitieuze plannen.

Met Josko Gvardiol en Jérémy Doku kwamen er al enkele jonge versterkingen bij, maar Pep Guardiola zou na het seizoen willen uitpakken met een spectaculaire terugkeer. Hij zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op de rentree van een oude bekende.

LEES OOK: Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Man City wil Sané terug

Volgens de Duitse journalist Christian Falk wil City volgende zomer Leroy Sané terughalen. De 27-jarige flankaanvaller speelde van 2016 tot 2020 al voor de Cityzens en verkaste daarna voor 49 miljoen euro naar Bayern München. Daar loopt zijn contract eind volgend seizoen af.

Er moeten dus knopen doorgehakt worden over de toekomst. Bayern wil na de interlandbreak de onderhandelingen over een contractverlenging opstarten, maar het is niet meteen duidelijk of Sané daar zelf oren naar heeft. En dus liggen er kapers op de kust.

Ook Liverpool op de loer

Man City ziet een terugkeer van de Duitse international dus zeker wel zitten, maar krijgt ook opmerkelijke concurrentie. Niemand minder dan Jürgen Klopp zou zijn landgenoot immers ook naar Liverpool willen halen. Nochtans beschikken de Reds al over heel wat aanvallende opties.

Wellicht houden ze echter rekening met een vertrek van Mohamed Salah, die al sinds vorige zomer het hof gemaakt wordt door Saudische clubs. Aangezien de Egyptenaar intussen ook al 31 is én straks zijn laatste contractjaar ingaat, is het nog maar de vraag of ze hem zullen kunnen houden.

🚀

Heeft City nog een speler als Sané nodig?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

72
72
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

109
109
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

102
102
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

88
88
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

187
187
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

154
154
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

40
40
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

504
504
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

362
362
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

597
597
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

359
359
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

122
122
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

440
440
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

166
166
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

266
266
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

114
114
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

479
479
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws