'Man City gaat voor sensationele terugkeer sterspeler'

door
'Man City gaat voor sensationele terugkeer sterspeler'

Manchester City pakte vorig seizoen een impressionante treble, want naast de titel en beker sleepte het eindelijk ook de Champions League in de wacht. Maar dat betekent zeker niet dat de Engelse grootmacht zich gaat inhouden op de transfermarkt. Ze pakten in de zomer al stevig uit en hebben nog ambitieuze plannen.

Met Josko Gvardiol en Jérémy Doku kwamen er al enkele jonge versterkingen bij, maar Pep Guardiola zou na het seizoen willen uitpakken met een spectaculaire terugkeer. Hij zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op de rentree van een oude bekende.

LEES OOK: 'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

Man City wil Sané terug

Volgens de Duitse journalist Christian Falk wil City volgende zomer Leroy Sané terughalen. De 27-jarige flankaanvaller speelde van 2016 tot 2020 al voor de Cityzens en verkaste daarna voor 49 miljoen euro naar Bayern München. Daar loopt zijn contract eind volgend seizoen af.

Er moeten dus knopen doorgehakt worden over de toekomst. Bayern wil na de interlandbreak de onderhandelingen over een contractverlenging opstarten, maar het is niet meteen duidelijk of Sané daar zelf oren naar heeft. En dus liggen er kapers op de kust.

Ook Liverpool op de loer

Man City ziet een terugkeer van de Duitse international dus zeker wel zitten, maar krijgt ook opmerkelijke concurrentie. Niemand minder dan Jürgen Klopp zou zijn landgenoot immers ook naar Liverpool willen halen. Nochtans beschikken de Reds al over heel wat aanvallende opties.

Wellicht houden ze echter rekening met een vertrek van Mohamed Salah, die al sinds vorige zomer het hof gemaakt wordt door Saudische clubs. Aangezien de Egyptenaar intussen ook al 31 is én straks zijn laatste contractjaar ingaat, is het nog maar de vraag of ze hem zullen kunnen houden.

🚀

Heeft City nog een speler als Sané nodig?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

4
4
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

35
35
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

26
26
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

156
156
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

225
225
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

88
88
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

110
110
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

40
40
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

61
61
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

109
109
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

59
59
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

212
212
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

87
87
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

197
197
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

134
134
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

82
82
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

119
119
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

86
86
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

349
349
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

414
414
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

395
395

Meer sportnieuws