'Man City gaat voor sensationele terugkeer sterspeler'

door
'Man City gaat voor sensationele terugkeer sterspeler'

Manchester City pakte vorig seizoen een impressionante treble, want naast de titel en beker sleepte het eindelijk ook de Champions League in de wacht. Maar dat betekent zeker niet dat de Engelse grootmacht zich gaat inhouden op de transfermarkt. Ze pakten in de zomer al stevig uit en hebben nog ambitieuze plannen.

Met Josko Gvardiol en Jérémy Doku kwamen er al enkele jonge versterkingen bij, maar Pep Guardiola zou na het seizoen willen uitpakken met een spectaculaire terugkeer. Hij zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op de rentree van een oude bekende.

LEES OOK: Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Man City wil Sané terug

Volgens de Duitse journalist Christian Falk wil City volgende zomer Leroy Sané terughalen. De 27-jarige flankaanvaller speelde van 2016 tot 2020 al voor de Cityzens en verkaste daarna voor 49 miljoen euro naar Bayern München. Daar loopt zijn contract eind volgend seizoen af.

Er moeten dus knopen doorgehakt worden over de toekomst. Bayern wil na de interlandbreak de onderhandelingen over een contractverlenging opstarten, maar het is niet meteen duidelijk of Sané daar zelf oren naar heeft. En dus liggen er kapers op de kust.

Ook Liverpool op de loer

Man City ziet een terugkeer van de Duitse international dus zeker wel zitten, maar krijgt ook opmerkelijke concurrentie. Niemand minder dan Jürgen Klopp zou zijn landgenoot immers ook naar Liverpool willen halen. Nochtans beschikken de Reds al over heel wat aanvallende opties.

Wellicht houden ze echter rekening met een vertrek van Mohamed Salah, die al sinds vorige zomer het hof gemaakt wordt door Saudische clubs. Aangezien de Egyptenaar intussen ook al 31 is én straks zijn laatste contractjaar ingaat, is het nog maar de vraag of ze hem zullen kunnen houden.

Heeft City nog een speler als Sané nodig?

Meest recent

Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

9
9
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

35
35
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

37
37
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

45
45
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

248
248
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

54
54
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

226
226
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

140
140
'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

74
74
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

155
155
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

280
280
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

156
156
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

441
441
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

316
316
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

174
174
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

273
273
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

81
81
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

57
57
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

85
85
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

816
816
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

160
160
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

492
492
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

350
350
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

107
107

Meer sportnieuws