'Man City gaat voor sensationele terugkeer sterspeler'

door
'Man City gaat voor sensationele terugkeer sterspeler'

Manchester City pakte vorig seizoen een impressionante treble, want naast de titel en beker sleepte het eindelijk ook de Champions League in de wacht. Maar dat betekent zeker niet dat de Engelse grootmacht zich gaat inhouden op de transfermarkt. Ze pakten in de zomer al stevig uit en hebben nog ambitieuze plannen.

Met Josko Gvardiol en Jérémy Doku kwamen er al enkele jonge versterkingen bij, maar Pep Guardiola zou na het seizoen willen uitpakken met een spectaculaire terugkeer. Hij zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op de rentree van een oude bekende.

LEES OOK: Waarom Vincent Kompany de Johan Cruijff van België is

Man City wil Sané terug

Volgens de Duitse journalist Christian Falk wil City volgende zomer Leroy Sané terughalen. De 27-jarige flankaanvaller speelde van 2016 tot 2020 al voor de Cityzens en verkaste daarna voor 49 miljoen euro naar Bayern München. Daar loopt zijn contract eind volgend seizoen af.

Er moeten dus knopen doorgehakt worden over de toekomst. Bayern wil na de interlandbreak de onderhandelingen over een contractverlenging opstarten, maar het is niet meteen duidelijk of Sané daar zelf oren naar heeft. En dus liggen er kapers op de kust.

Ook Liverpool op de loer

Man City ziet een terugkeer van de Duitse international dus zeker wel zitten, maar krijgt ook opmerkelijke concurrentie. Niemand minder dan Jürgen Klopp zou zijn landgenoot immers ook naar Liverpool willen halen. Nochtans beschikken de Reds al over heel wat aanvallende opties.

Wellicht houden ze echter rekening met een vertrek van Mohamed Salah, die al sinds vorige zomer het hof gemaakt wordt door Saudische clubs. Aangezien de Egyptenaar intussen ook al 31 is én straks zijn laatste contractjaar ingaat, is het nog maar de vraag of ze hem zullen kunnen houden.

🚀

Heeft City nog een speler als Sané nodig?

Meest recent

Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

6
6
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

22
22
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

88
88
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

40
40
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

63
63
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

54
54
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

43
43
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

259
259
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

283
283
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

201
201
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

52
52
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

56
56
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

53
53
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

257
257
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

441
441
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

173
173
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

112
112
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

250
250
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

537
537
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

428
428
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

118
118
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

420
420
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

486
486
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

130
130

Meer sportnieuws