'Bologna zet zijn zinnen op goudhaantje van Antwerp'

800 stemmen
'Bologna zet zijn zinnen op goudhaantje van Antwerp'

Antwerp zette het voorbije anderhalf jaar grote stappen sinds de aanstelling van Marc Overmars en vervolgens ook Mark van Bommel. Het veroverde vorig seizoen de dubbel en staat dit seizoen in de Champions League. Opvallend is dat ook de eigen jeugd alsmaar meer kansen krijgt op de Bosuil.

Dé exponent daarvan is natuurlijk Arthur Vermeeren, die het intussen zelfs op amper 18-jarige leeftijd tot Rode Duivel geschopt heeft en gegeerd is door zowat de hele Europese top. Van Bommel aarzelde vorig seizoen niet om hem voor de leeuwen te gooien, maar lanceerde ook al enkele andere jonge talenten.

LEES OOK: 'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Italiaanse interesse voor Van Den Bosch

Zo krijgen in de defensie ook Kobe Corbanie (18) en Zeno Van Den Bosch (20) al regelmatig speelminuten. Die laatste kwam dit seizoen al veertien keer in actie voor Antwerp en versierde in oktober zijn eerste selectie voor de Jonge Duivels. Ook voor de interlands tegen Schotland en Spanje werd hij opnieuw opgeroepen.

De evolutie van de centrale verdediger gaat bovendien niet onopgemerkt voorbij in het buitenland. Een basisplaats veroverde Van Den Bosch bij Antwerp nog niet, maar toch snuffelen een aantal clubs al aan de jongeling. Zo meldt La Gazzetta dello Sport dat Bologna hem op zijn verlanglijstje gezet heeft.

Bologna zoekt verdedigers

De huidige nummer acht in de Serie A speurt de markt af naar verdedigers, want ze houden rekening met enkele vertrekkers achterin. Jhon Lucumi (ex-Genk) staat immers in de belangstelling van Atalanta en Kevin Bonifazi wil elders aan meer speelminuten komen. Van Den Bosch zou hun vertrek kunnen gaan opvangen.

In Bologna zou hij ploegmaat kunnen worden van Alexis Saelemaekers, als ze Antwerp tenminste kunnen verleiden tot een transfer. Van Den Bosch ligt op de Bosuil nog onder contract tot 2025 en door Transfermarkt wordt zijn waarde momenteel geschat op een slordige 2,2 miljoen euro.

Zal hij bij Antwerp snel een basisplaats veroveren?

Meest recent

Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

8
8
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

121
121
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

52
52
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

50
50
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

196
196
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

24
24
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

336
336
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

63
63
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

228
228
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

401
401
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

57
57
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

189
189
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

96
96
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

317
317
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

496
496
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

415
415
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

172
172
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

85
85
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

419
419
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

215
215
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

505
505
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

139
139
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

346
346
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

618
618

Meer sportnieuws