Tedesco zet speler in de bloemetjes maar ziet ook minpunt

door
Tedesco zet speler in de bloemetjes maar ziet ook minpunt

De wedstrijd tussen de Rode Duivels en Servië van afgelopen woensdag zal niet de geschiedenisboeken ingaan als de spannendste ooit, maar dat zal bondscoach Domenico Tedesco worst wezen. De keuzeheer van ons land heeft heel wat geleerd na het duel. 

De wedstrijd tegen Servië werd na twee minuten al beslecht met een doelpunt van kapitein Carrasco. Bondscoach Tedesco zag dat de Rode Duivels daarna dieper terug moesten verdedigen, maar leek daar geen probleem mee te hebben. "Hett is niet slecht dat we het moeilijk hebben. Elk team heeft het in de wedstrijd wel eens moeilijk, zelfs de allergrootste teams", vertelde hij aan Het Nieuwsblad. 

LEES OOK: De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Lofzang

Tedesco was bijzonder tevreden over heel wat spelers, maar vooral Youri Tielemans leek indruk te hebben gemaakt op de bondscoach. “Hij speelde fantastisch. Hij had het juiste gevoel om het ritme te veranderen, om te veranderen."

"Hij recupereerde ook heel goed, veroverde veel ballen. Of het ermee te maken dat hij hoger op het veld stond? Dat denk ik niet. Hij speelde ook goed in een meer verdedigende rol.”

Jammerlijk

Om af te sluiten haalde Tedesco ook nog eens de verandering van locatie aan. Door de zware regenval kon er niet gespeeld worden in het Koning Boudewijnstadion, maar werd het duel verplaatst naar Leuven. Het publiek was eveneens niet welkom.

"Begrijp me niet verkeerd. Ik was heel blij en dankbaar dat we hier in Leuven konden spelen. Maar voetbal gaat over de fans. Zij zijn het belangrijkste. We hielden een open training en het regende keihard. Dat was echt spijtig voor hen. Het is voor de fans dat we willen spelen en winnen."

 

Ben jij het eens met Tedesco

Meest recent

Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

35
35
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

190
190
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

61
61
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

33
33
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

69
69
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

184
184
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

62
62
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

267
267
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

771
771
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

38
38
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

254
254
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

51
51
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

252
252
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

74
74
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

228
228
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

87
87
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

148
148
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

396
396
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

240
240
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

78
78
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

51
51
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

488
488

Meer sportnieuws