Tedesco zet speler in de bloemetjes maar ziet ook minpunt

door
Tedesco zet speler in de bloemetjes maar ziet ook minpunt

De wedstrijd tussen de Rode Duivels en Servië van afgelopen woensdag zal niet de geschiedenisboeken ingaan als de spannendste ooit, maar dat zal bondscoach Domenico Tedesco worst wezen. De keuzeheer van ons land heeft heel wat geleerd na het duel. 

De wedstrijd tegen Servië werd na twee minuten al beslecht met een doelpunt van kapitein Carrasco. Bondscoach Tedesco zag dat de Rode Duivels daarna dieper terug moesten verdedigen, maar leek daar geen probleem mee te hebben. "Hett is niet slecht dat we het moeilijk hebben. Elk team heeft het in de wedstrijd wel eens moeilijk, zelfs de allergrootste teams", vertelde hij aan Het Nieuwsblad. 

LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Lofzang

Tedesco was bijzonder tevreden over heel wat spelers, maar vooral Youri Tielemans leek indruk te hebben gemaakt op de bondscoach. “Hij speelde fantastisch. Hij had het juiste gevoel om het ritme te veranderen, om te veranderen."

"Hij recupereerde ook heel goed, veroverde veel ballen. Of het ermee te maken dat hij hoger op het veld stond? Dat denk ik niet. Hij speelde ook goed in een meer verdedigende rol.”

Jammerlijk

Om af te sluiten haalde Tedesco ook nog eens de verandering van locatie aan. Door de zware regenval kon er niet gespeeld worden in het Koning Boudewijnstadion, maar werd het duel verplaatst naar Leuven. Het publiek was eveneens niet welkom.

"Begrijp me niet verkeerd. Ik was heel blij en dankbaar dat we hier in Leuven konden spelen. Maar voetbal gaat over de fans. Zij zijn het belangrijkste. We hielden een open training en het regende keihard. Dat was echt spijtig voor hen. Het is voor de fans dat we willen spelen en winnen."

 

Ben jij het eens met Tedesco

Meest recent

Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

19
19
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

46
46
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

285
285
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

66
66
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

167
167
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

119
119
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

113
113
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

277
277
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

120
120
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

118
118
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

49
49
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

180
180
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

364
364
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

347
347
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

271
271
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

66
66
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

559
559
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

157
157
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

797
797
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

83
83
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

108
108
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

276
276
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

53
53

Meer sportnieuws