Tedesco zet speler in de bloemetjes maar ziet ook minpunt

door
Tedesco zet speler in de bloemetjes maar ziet ook minpunt

De wedstrijd tussen de Rode Duivels en Servië van afgelopen woensdag zal niet de geschiedenisboeken ingaan als de spannendste ooit, maar dat zal bondscoach Domenico Tedesco worst wezen. De keuzeheer van ons land heeft heel wat geleerd na het duel. 

De wedstrijd tegen Servië werd na twee minuten al beslecht met een doelpunt van kapitein Carrasco. Bondscoach Tedesco zag dat de Rode Duivels daarna dieper terug moesten verdedigen, maar leek daar geen probleem mee te hebben. "Hett is niet slecht dat we het moeilijk hebben. Elk team heeft het in de wedstrijd wel eens moeilijk, zelfs de allergrootste teams", vertelde hij aan Het Nieuwsblad. 

LEES OOK: Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Lofzang

Tedesco was bijzonder tevreden over heel wat spelers, maar vooral Youri Tielemans leek indruk te hebben gemaakt op de bondscoach. “Hij speelde fantastisch. Hij had het juiste gevoel om het ritme te veranderen, om te veranderen."

"Hij recupereerde ook heel goed, veroverde veel ballen. Of het ermee te maken dat hij hoger op het veld stond? Dat denk ik niet. Hij speelde ook goed in een meer verdedigende rol.”

Jammerlijk

Om af te sluiten haalde Tedesco ook nog eens de verandering van locatie aan. Door de zware regenval kon er niet gespeeld worden in het Koning Boudewijnstadion, maar werd het duel verplaatst naar Leuven. Het publiek was eveneens niet welkom.

"Begrijp me niet verkeerd. Ik was heel blij en dankbaar dat we hier in Leuven konden spelen. Maar voetbal gaat over de fans. Zij zijn het belangrijkste. We hielden een open training en het regende keihard. Dat was echt spijtig voor hen. Het is voor de fans dat we willen spelen en winnen."

 

Ben jij het eens met Tedesco

Meest recent

Barça leider na pareltje Yamal, extra ademruimte Van Persie

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in de Spaanse Primera Division. De Catalanen wonnen met ...

5
5
'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Met Félix Lemaréchal heeft Club Brugge zijn eerste aanwinst van de mercato ...

273
273
SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

SK Beveren blijft door de competitie razen in de Challenger Pro League. Op de Freethiel boekte de ...

67
67
Onwaarschijnlijk: Racing Genk faalt na knotsgekke slotfase

Racing Genk blijft krasselen in de eigen competitie. De Limburgers leken lange tijd op weg naar een ...

218
218
Anderlecht-Dender: Hasi verbaast met debutant in basiself

RSC Anderlecht liet de voorbije matchen dure steken vallen in de Jupiler Pro League en bleef tijdens ...

114
114
Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

19
19
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

151
151
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

436
436
Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen. Na de nederlaag van vorig weekend ...

281
281
'Xabi Alonso staat voor sensationele nieuwe trainersjob'

Amper een half seizoen na zijn komst, werd Xabi Alonso alweer bedankt voor bewezen diensten als ...

139
139
Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Wat een week moest worden van revanche, draaide voor Antwerp uit op een nieuwe ontgoocheling. Na de ...

103
103
Hayen maakt statement met basiself, Vanzeir op de bank

KRC Genk boekte donderdag in Utrecht zijn eerste zege onder coach Nicky Hayen. Die goede lijn wil ...

62
62
Drama op Bosuil: noodlot slaat toe bij Van Helden

Rein Van Helden heeft een week van uitersten achter de rug. De verdediger rondde zijn transfer van ...

162
162
Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

424
424
Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Union SG heeft niet bepaald het beste weekend achter de rug. Terwijl de eerste achtervolgers telkens ...

153
153
Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Bayern München heeft zaterdagnamiddag een kruis moeten maken over een ongeslagen seizoen in de ...

98
98
Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

645
645
'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

555
555
Drie wissels bij Antwerp: aanwinst meteen in basis

Antwerp FC werd vorig weekend stevig met de voeten op de grond gezet door FCV Dender. En zondag ...

51
51
De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

603
603
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

278
278
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

189
189
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

189
189
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

517
517
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

402
402

Meer sportnieuws