'Buchanan-dossier krijgt verrassende wending'

584
'Buchanan-dossier krijgt verrassende wending'

Club Brugge beleeft een moeilijk seizoen, waarin het zeer wisselvallig presteert na veertien speeldagen niet eens in de top zes staat. De titel lijkt nu al een utopie te zijn en bovendien moet het de komende maanden nog het vertrek van een aantal sterkhouders vrezen.

Eén van de voornaamste kandidaten voor een transfer bleek de voorbije maanden Tajon Buchanan te zijn. In de zomer werd er al druk gespeculeerd over een mogelijke transfer, maar uiteindelijk bleef de Canadees toch in Brugge. Daar wordt hij sinds het vertrek van Clinton Mata uitgespeeld als rechtsachter.

LEES OOK: Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Inter haakt af voor Buchanan

Het lijkt er echter wel op dat Buchanan eerder vroeg dan laat de stap naar het buitenland zal zetten. De jongste weken werd hij in de Italiaanse pers alweer volop gelinkt aan Internazionale, dat ook in de zomer al interesse toonde. De Italiaanse grootmacht zou nog een rechterflankspeler zoeken omdat Denzel Dumfries mogelijk vertrekt en Juan Cuadrado einde contract is.

Maar Sacha Tavolieri komt nu met verrassend nieuws. De journalist stelt in Wait & See dat Inter momenteel niet meer aan de orde is voor Buchanan. De 24-jarige zou niet langer een prioriteit zijn voor Piero Ausilio, de technisch directeur van de Nerazzurri.

Interesse uit Bundesliga

Dat betekent echter niet dat een vertrek van Buchanan plots van de baan is, want er zou wel nog heel wat interesse van andere clubs zijn. Vooral in de Bundesliga zou hij zeer gegeerd zijn, al is het niet duidelijk om welke clubs het zou gaan. Concreet is de belangstelling ook nog niet.

Club zou wel sowieso bereid zijn om Buchanan bij een goed bod te laten vertrekken, zelfs al in januari. Ze geloven immers hard in de 18-jarige Kyriani Sabbe als hun toekomstige rechtsachter. Daarnaast heeft Ronny Deila ook nog de ervaren Denis Odoi achter de hand op die positie.

Moet Club meewerken aan een transfer van Buchanan?

Meest recent

Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

2
2
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

17
17
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

62
62
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

23
23
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

31
31
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

167
167
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

155
155
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

98
98
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

707
707
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

262
262
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

91
91
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

180
180
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

76
76
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

205
205
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

253
253
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

519
519
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

258
258
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

253
253
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

74
74
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

328
328
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

184
184
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

52
52
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

56
56
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41

Meer sportnieuws