'Buchanan-dossier krijgt verrassende wending'

584 stemmen
'Buchanan-dossier krijgt verrassende wending'

Club Brugge beleeft een moeilijk seizoen, waarin het zeer wisselvallig presteert na veertien speeldagen niet eens in de top zes staat. De titel lijkt nu al een utopie te zijn en bovendien moet het de komende maanden nog het vertrek van een aantal sterkhouders vrezen.

Eén van de voornaamste kandidaten voor een transfer bleek de voorbije maanden Tajon Buchanan te zijn. In de zomer werd er al druk gespeculeerd over een mogelijke transfer, maar uiteindelijk bleef de Canadees toch in Brugge. Daar wordt hij sinds het vertrek van Clinton Mata uitgespeeld als rechtsachter.

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Inter haakt af voor Buchanan

Het lijkt er echter wel op dat Buchanan eerder vroeg dan laat de stap naar het buitenland zal zetten. De jongste weken werd hij in de Italiaanse pers alweer volop gelinkt aan Internazionale, dat ook in de zomer al interesse toonde. De Italiaanse grootmacht zou nog een rechterflankspeler zoeken omdat Denzel Dumfries mogelijk vertrekt en Juan Cuadrado einde contract is.

Maar Sacha Tavolieri komt nu met verrassend nieuws. De journalist stelt in Wait & See dat Inter momenteel niet meer aan de orde is voor Buchanan. De 24-jarige zou niet langer een prioriteit zijn voor Piero Ausilio, de technisch directeur van de Nerazzurri.

Interesse uit Bundesliga

Dat betekent echter niet dat een vertrek van Buchanan plots van de baan is, want er zou wel nog heel wat interesse van andere clubs zijn. Vooral in de Bundesliga zou hij zeer gegeerd zijn, al is het niet duidelijk om welke clubs het zou gaan. Concreet is de belangstelling ook nog niet.

Club zou wel sowieso bereid zijn om Buchanan bij een goed bod te laten vertrekken, zelfs al in januari. Ze geloven immers hard in de 18-jarige Kyriani Sabbe als hun toekomstige rechtsachter. Daarnaast heeft Ronny Deila ook nog de ervaren Denis Odoi achter de hand op die positie.

Moet Club meewerken aan een transfer van Buchanan?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

27
27
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

103
103
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

51
51
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

69
69
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

368
368
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

95
95
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

143
143
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

518
518
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

61
61
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

249
249
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

371
371
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1327
1327
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

565
565
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

187
187
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

208
208
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

837
837
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

615
615
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

207
207
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws