'Buchanan-dossier krijgt verrassende wending'

584
'Buchanan-dossier krijgt verrassende wending'

Club Brugge beleeft een moeilijk seizoen, waarin het zeer wisselvallig presteert na veertien speeldagen niet eens in de top zes staat. De titel lijkt nu al een utopie te zijn en bovendien moet het de komende maanden nog het vertrek van een aantal sterkhouders vrezen.

Eén van de voornaamste kandidaten voor een transfer bleek de voorbije maanden Tajon Buchanan te zijn. In de zomer werd er al druk gespeculeerd over een mogelijke transfer, maar uiteindelijk bleef de Canadees toch in Brugge. Daar wordt hij sinds het vertrek van Clinton Mata uitgespeeld als rechtsachter.

LEES OOK: Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

Inter haakt af voor Buchanan

Het lijkt er echter wel op dat Buchanan eerder vroeg dan laat de stap naar het buitenland zal zetten. De jongste weken werd hij in de Italiaanse pers alweer volop gelinkt aan Internazionale, dat ook in de zomer al interesse toonde. De Italiaanse grootmacht zou nog een rechterflankspeler zoeken omdat Denzel Dumfries mogelijk vertrekt en Juan Cuadrado einde contract is.

Maar Sacha Tavolieri komt nu met verrassend nieuws. De journalist stelt in Wait & See dat Inter momenteel niet meer aan de orde is voor Buchanan. De 24-jarige zou niet langer een prioriteit zijn voor Piero Ausilio, de technisch directeur van de Nerazzurri.

Interesse uit Bundesliga

Dat betekent echter niet dat een vertrek van Buchanan plots van de baan is, want er zou wel nog heel wat interesse van andere clubs zijn. Vooral in de Bundesliga zou hij zeer gegeerd zijn, al is het niet duidelijk om welke clubs het zou gaan. Concreet is de belangstelling ook nog niet.

Club zou wel sowieso bereid zijn om Buchanan bij een goed bod te laten vertrekken, zelfs al in januari. Ze geloven immers hard in de 18-jarige Kyriani Sabbe als hun toekomstige rechtsachter. Daarnaast heeft Ronny Deila ook nog de ervaren Denis Odoi achter de hand op die positie.

Moet Club meewerken aan een transfer van Buchanan?

Meest recent

'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

20
20
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

34
34
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

10
10
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

19
19
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

27
27
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

45
45
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

73
73
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

93
93
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

50
50
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

250
250
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

492
492
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

61
61
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

126
126
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

74
74
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

142
142
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

172
172
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

307
307
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

594
594
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

232
232
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

190
190
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

559
559
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

96
96
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

470
470

Meer sportnieuws