'Buchanan-dossier krijgt verrassende wending'

584 stemmen
'Buchanan-dossier krijgt verrassende wending'

Club Brugge beleeft een moeilijk seizoen, waarin het zeer wisselvallig presteert na veertien speeldagen niet eens in de top zes staat. De titel lijkt nu al een utopie te zijn en bovendien moet het de komende maanden nog het vertrek van een aantal sterkhouders vrezen.

Eén van de voornaamste kandidaten voor een transfer bleek de voorbije maanden Tajon Buchanan te zijn. In de zomer werd er al druk gespeculeerd over een mogelijke transfer, maar uiteindelijk bleef de Canadees toch in Brugge. Daar wordt hij sinds het vertrek van Clinton Mata uitgespeeld als rechtsachter.

LEES OOK: Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Inter haakt af voor Buchanan

Het lijkt er echter wel op dat Buchanan eerder vroeg dan laat de stap naar het buitenland zal zetten. De jongste weken werd hij in de Italiaanse pers alweer volop gelinkt aan Internazionale, dat ook in de zomer al interesse toonde. De Italiaanse grootmacht zou nog een rechterflankspeler zoeken omdat Denzel Dumfries mogelijk vertrekt en Juan Cuadrado einde contract is.

Maar Sacha Tavolieri komt nu met verrassend nieuws. De journalist stelt in Wait & See dat Inter momenteel niet meer aan de orde is voor Buchanan. De 24-jarige zou niet langer een prioriteit zijn voor Piero Ausilio, de technisch directeur van de Nerazzurri.

Interesse uit Bundesliga

Dat betekent echter niet dat een vertrek van Buchanan plots van de baan is, want er zou wel nog heel wat interesse van andere clubs zijn. Vooral in de Bundesliga zou hij zeer gegeerd zijn, al is het niet duidelijk om welke clubs het zou gaan. Concreet is de belangstelling ook nog niet.

Club zou wel sowieso bereid zijn om Buchanan bij een goed bod te laten vertrekken, zelfs al in januari. Ze geloven immers hard in de 18-jarige Kyriani Sabbe als hun toekomstige rechtsachter. Daarnaast heeft Ronny Deila ook nog de ervaren Denis Odoi achter de hand op die positie.

Moet Club meewerken aan een transfer van Buchanan?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

42
42
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

68
68
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

225
225
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

83
83
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

85
85
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

146
146
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

181
181
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

196
196
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

63
63
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

153
153
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

291
291
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

378
378
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

82
82
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

538
538
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

78
78
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

453
453
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

645
645
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

250
250
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

307
307
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

932
932
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

497
497
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

462
462
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

621
621

Meer sportnieuws