'Theater bij Deinze: spelers boycotten trainerswissel'

door
'Theater bij Deinze: spelers boycotten trainerswissel'

Bizarre wending bij Deinze de voorbije dagen. De tweedeklasser stelde Hans Somers voor als nieuwe trainer, een dag nadat de club bekend gemaakt had dat ze een punt zetten achter de samenwerking met Marc Grosjean. Dat was toch een zeer opmerkelijke beslissing.

De Oost-Vlamingen gingen zaterdag nog met 1-3 winnen bij RSCA Futures en doen het dit seizoen zeker niet onaardig in de Challenger Pro League. Na twaalf speeldagen prijken ze met 20 punten op de vierde plaats, op amper drie punten van leiders Zulte Waregem en Beerschot.

Spelers boycotten trainerswissel

Dat lijken toch behoorlijk goede resultaten te zijn, maar desondanks waren de eigenaars dus niet tevreden met Grosjean. Daarmee zetten ze echter kwaad bloed bij hun eigen spelers, die hun onvrede over de trainerswissel duidelijk lieten blijken.

Het Laatste Nieuws weet dat een deel van de spelersgroep zelfs de training geboycot heeft nadat ze te horen kregen dat Grosjean moest opstappen. Het rommelt dus stevig binnen de club.

Deinze wil naar JPL

De ambitieuze Japanse eigenaars willen zo snel mogelijk promoveren naar de Jupiler Pro League en misschien hebben ze zich daardoor ook wat blindgestaard op de huidige rangschikking. Deinze staat dan wel vierde, het staat er allesbehalve slecht voor.

De achterstand op de leiders is momenteel slechts miniem en bovendien zijn er dit seizoen meerdere promotietickets uit te delen. De eerste twee promoveren rechtstreeks naar 1A, terwijl de nummer drie nog een barrage mag spelen tegen de nummer veertien uit eerste klasse.

Hebben ze te overhaast hun trainer ontslagen?

Meest recent

Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

9
9
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

24
24
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

9
9
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

150
150
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

131
131
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

34
34
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

71
71
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

44
44
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

231
231
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

232
232
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

74
74
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

165
165
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

181
181
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

195
195
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

176
176
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

75
75
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

45
45
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

184
184
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

87
87
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

405
405
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

323
323
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

104
104
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

646
646

Meer sportnieuws