België-Servië: ‘deze twee scenario’s liggen op tafel’

door
België-Servië: ‘deze twee scenario’s liggen op tafel’

De Rode Duivels hebben zich in oktober al verzekerd van hun ticket voor EURO 2024 en dus kunnen ze in principe ontspannen toeleven naar de interlands van deze week. Woensdag wordt er in principe geoefend tegen Servië, maar achter die wedstrijd kwam de voorbije uren plots vraagtekens te staan.

Dat heeft alles te maken met de belabberde staat van de grasmat in het Koning Boudewijnstadion, die hevig afgezien heeft van de zware regenval en het feit dat zaterdag RSCA Futures er nog tegen Deinze speelde. Er was zelfs even sprake van dat de wedstrijd niet door zou kunnen gaan.

LEES OOK: 'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

OH Leuven redt Rode Duivels

Maar zo'n vaart lijkt het nu toch niet te gaan lopen. Scheidsrechter Marian Alexandru Barbu zal dinsdagavond nog het veld keuren, maar ook als er uiteindelijk niet op de Heizel gespeeld zal worden, kan de match toch doorgaan.

Het Nieuwsblad meldt immers dat OH Leuven groen licht gegeven heeft om de partij in dat geval op Den Dreef te laten spelen. Dat zou dan wel achter gesloten deuren gaan gebeuren. Dat is in ieder geval toch beter dan een afgelasting.

Njet van Anderlecht

De KBVB zou ook bij Anderlecht gepolst hebben om eventueel in het Lotto Park te spelen, maar kreeg daar nul op het rekest. Ook hun grasmat kan immers een pauze gebruiken, zeker omdat er na de interlandbreak nog drukke weken te wachten staan.

Anderlecht speelt twee kort opeenvolgende thuismatchen tegen RWDM en Standard en meteen daarna volgt ook nog eens de Europa League-wedstrijd van Union tegen Liverpool in het Lotto Park. Op die manier wordt Den Dreef dus het strijdtoneel als het Koning Boudewijnstadion geen optie blijkt.

Goede beslissing van de KBVB?

Meest recent

Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

5
5
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

17
17
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

112
112
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

16
16
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

109
109
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

164
164
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

52
52
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

127
127
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

378
378
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

68
68
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

131
131
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

90
90
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

110
110
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

358
358
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

100
100
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

334
334
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

266
266
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

159
159
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

277
277
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

320
320
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

195
195
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

691
691
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

348
348
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

194
194

Meer sportnieuws