België-Servië: ‘deze twee scenario’s liggen op tafel’

158 stemmen
België-Servië: ‘deze twee scenario’s liggen op tafel’

De Rode Duivels hebben zich in oktober al verzekerd van hun ticket voor EURO 2024 en dus kunnen ze in principe ontspannen toeleven naar de interlands van deze week. Woensdag wordt er in principe geoefend tegen Servië, maar achter die wedstrijd kwam de voorbije uren plots vraagtekens te staan.

Dat heeft alles te maken met de belabberde staat van de grasmat in het Koning Boudewijnstadion, die hevig afgezien heeft van de zware regenval en het feit dat zaterdag RSCA Futures er nog tegen Deinze speelde. Er was zelfs even sprake van dat de wedstrijd niet door zou kunnen gaan.

LEES OOK: Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

OH Leuven redt Rode Duivels

Maar zo'n vaart lijkt het nu toch niet te gaan lopen. Scheidsrechter Marian Alexandru Barbu zal dinsdagavond nog het veld keuren, maar ook als er uiteindelijk niet op de Heizel gespeeld zal worden, kan de match toch doorgaan.

Het Nieuwsblad meldt immers dat OH Leuven groen licht gegeven heeft om de partij in dat geval op Den Dreef te laten spelen. Dat zou dan wel achter gesloten deuren gaan gebeuren. Dat is in ieder geval toch beter dan een afgelasting.

Njet van Anderlecht

De KBVB zou ook bij Anderlecht gepolst hebben om eventueel in het Lotto Park te spelen, maar kreeg daar nul op het rekest. Ook hun grasmat kan immers een pauze gebruiken, zeker omdat er na de interlandbreak nog drukke weken te wachten staan.

Anderlecht speelt twee kort opeenvolgende thuismatchen tegen RWDM en Standard en meteen daarna volgt ook nog eens de Europa League-wedstrijd van Union tegen Liverpool in het Lotto Park. Op die manier wordt Den Dreef dus het strijdtoneel als het Koning Boudewijnstadion geen optie blijkt.

Goede beslissing van de KBVB?

Meest recent

Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

294
294
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

55
55
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

117
117
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

15
15
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

18
18
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

100
100
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

110
110
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

15
15
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

364
364
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

143
143
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

32
32
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

34
34
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

91
91
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

210
210
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

495
495
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

322
322
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

76
76
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

240
240
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

706
706
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

404
404
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

456
456
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

649
649
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

286
286

Meer sportnieuws