België-Servië: ‘deze twee scenario’s liggen op tafel’

door
België-Servië: ‘deze twee scenario’s liggen op tafel’

De Rode Duivels hebben zich in oktober al verzekerd van hun ticket voor EURO 2024 en dus kunnen ze in principe ontspannen toeleven naar de interlands van deze week. Woensdag wordt er in principe geoefend tegen Servië, maar achter die wedstrijd kwam de voorbije uren plots vraagtekens te staan.

Dat heeft alles te maken met de belabberde staat van de grasmat in het Koning Boudewijnstadion, die hevig afgezien heeft van de zware regenval en het feit dat zaterdag RSCA Futures er nog tegen Deinze speelde. Er was zelfs even sprake van dat de wedstrijd niet door zou kunnen gaan.

LEES OOK: Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

OH Leuven redt Rode Duivels

Maar zo'n vaart lijkt het nu toch niet te gaan lopen. Scheidsrechter Marian Alexandru Barbu zal dinsdagavond nog het veld keuren, maar ook als er uiteindelijk niet op de Heizel gespeeld zal worden, kan de match toch doorgaan.

Het Nieuwsblad meldt immers dat OH Leuven groen licht gegeven heeft om de partij in dat geval op Den Dreef te laten spelen. Dat zou dan wel achter gesloten deuren gaan gebeuren. Dat is in ieder geval toch beter dan een afgelasting.

Njet van Anderlecht

De KBVB zou ook bij Anderlecht gepolst hebben om eventueel in het Lotto Park te spelen, maar kreeg daar nul op het rekest. Ook hun grasmat kan immers een pauze gebruiken, zeker omdat er na de interlandbreak nog drukke weken te wachten staan.

Anderlecht speelt twee kort opeenvolgende thuismatchen tegen RWDM en Standard en meteen daarna volgt ook nog eens de Europa League-wedstrijd van Union tegen Liverpool in het Lotto Park. Op die manier wordt Den Dreef dus het strijdtoneel als het Koning Boudewijnstadion geen optie blijkt.

Goede beslissing van de KBVB?

Meest recent

Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

3
3
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

37
37
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

59
59
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

184
184
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

55
55
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

109
109
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

295
295
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

45
45
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

382
382
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

48
48
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1102
1102
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

504
504
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

241
241
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

219
219
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

122
122
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

246
246
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

74
74
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

529
529
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

608
608
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

157
157
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

199
199
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

160
160
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

328
328
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

353
353
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

144
144

Meer sportnieuws