België-Servië: ‘deze twee scenario’s liggen op tafel’

door
België-Servië: ‘deze twee scenario’s liggen op tafel’

De Rode Duivels hebben zich in oktober al verzekerd van hun ticket voor EURO 2024 en dus kunnen ze in principe ontspannen toeleven naar de interlands van deze week. Woensdag wordt er in principe geoefend tegen Servië, maar achter die wedstrijd kwam de voorbije uren plots vraagtekens te staan.

Dat heeft alles te maken met de belabberde staat van de grasmat in het Koning Boudewijnstadion, die hevig afgezien heeft van de zware regenval en het feit dat zaterdag RSCA Futures er nog tegen Deinze speelde. Er was zelfs even sprake van dat de wedstrijd niet door zou kunnen gaan.

LEES OOK: Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

OH Leuven redt Rode Duivels

Maar zo'n vaart lijkt het nu toch niet te gaan lopen. Scheidsrechter Marian Alexandru Barbu zal dinsdagavond nog het veld keuren, maar ook als er uiteindelijk niet op de Heizel gespeeld zal worden, kan de match toch doorgaan.

Het Nieuwsblad meldt immers dat OH Leuven groen licht gegeven heeft om de partij in dat geval op Den Dreef te laten spelen. Dat zou dan wel achter gesloten deuren gaan gebeuren. Dat is in ieder geval toch beter dan een afgelasting.

Njet van Anderlecht

De KBVB zou ook bij Anderlecht gepolst hebben om eventueel in het Lotto Park te spelen, maar kreeg daar nul op het rekest. Ook hun grasmat kan immers een pauze gebruiken, zeker omdat er na de interlandbreak nog drukke weken te wachten staan.

Anderlecht speelt twee kort opeenvolgende thuismatchen tegen RWDM en Standard en meteen daarna volgt ook nog eens de Europa League-wedstrijd van Union tegen Liverpool in het Lotto Park. Op die manier wordt Den Dreef dus het strijdtoneel als het Koning Boudewijnstadion geen optie blijkt.

Goede beslissing van de KBVB?

Meest recent

'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

17
17
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

49
49
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

67
67
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

75
75
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

224
224
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

77
77
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

87
87
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

148
148
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

492
492
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

588
588
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

183
183
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

294
294
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

524
524
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

55
55
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

232
232
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

52
52
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

301
301
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

323
323
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

200
200
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

34
34
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

437
437
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

296
296
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

181
181
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

198
198
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

34
34

Meer sportnieuws