België-Servië: ‘deze twee scenario’s liggen op tafel’

door
België-Servië: ‘deze twee scenario’s liggen op tafel’

De Rode Duivels hebben zich in oktober al verzekerd van hun ticket voor EURO 2024 en dus kunnen ze in principe ontspannen toeleven naar de interlands van deze week. Woensdag wordt er in principe geoefend tegen Servië, maar achter die wedstrijd kwam de voorbije uren plots vraagtekens te staan.

Dat heeft alles te maken met de belabberde staat van de grasmat in het Koning Boudewijnstadion, die hevig afgezien heeft van de zware regenval en het feit dat zaterdag RSCA Futures er nog tegen Deinze speelde. Er was zelfs even sprake van dat de wedstrijd niet door zou kunnen gaan.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

OH Leuven redt Rode Duivels

Maar zo'n vaart lijkt het nu toch niet te gaan lopen. Scheidsrechter Marian Alexandru Barbu zal dinsdagavond nog het veld keuren, maar ook als er uiteindelijk niet op de Heizel gespeeld zal worden, kan de match toch doorgaan.

Het Nieuwsblad meldt immers dat OH Leuven groen licht gegeven heeft om de partij in dat geval op Den Dreef te laten spelen. Dat zou dan wel achter gesloten deuren gaan gebeuren. Dat is in ieder geval toch beter dan een afgelasting.

Njet van Anderlecht

De KBVB zou ook bij Anderlecht gepolst hebben om eventueel in het Lotto Park te spelen, maar kreeg daar nul op het rekest. Ook hun grasmat kan immers een pauze gebruiken, zeker omdat er na de interlandbreak nog drukke weken te wachten staan.

Anderlecht speelt twee kort opeenvolgende thuismatchen tegen RWDM en Standard en meteen daarna volgt ook nog eens de Europa League-wedstrijd van Union tegen Liverpool in het Lotto Park. Op die manier wordt Den Dreef dus het strijdtoneel als het Koning Boudewijnstadion geen optie blijkt.

Goede beslissing van de KBVB?

Meest recent

Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

13
13
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

109
109
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

123
123
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

118
118
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

46
46
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

283
283
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

152
152
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

477
477
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

181
181
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

240
240
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

476
476
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

713
713
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

328
328
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

722
722
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

126
126
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

385
385
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

613
613
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

546
546
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

262
262
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

451
451
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

590
590
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

335
335

Meer sportnieuws