Deinze vindt nieuwe trainer met oude bekende van Genk

89 stemmen
Deinze vindt nieuwe trainer met oude bekende van Genk

KMSK Deinze verraste vriend en vijand door Marc Grosjean ondanks toch wel degelijke resultaten te ontslaan. De club heeft vandaag een nieuwe trainer aangekondigd. Zoals verwacht stelden ze Hans Somers aan als de opvolger van Grosejan.

Somers trainer van Deinze

"Hans Somers is vanaf vandaag officieel de nieuwe hoofdcoach van KMSK Deinze en neemt daarmee het roer over van Marc Grosjean. Deze benoeming brengt niet alleen een nieuwe coach naar onze club, maar ook zijn ervaren assistent Hans Visser", laat de club weten. Beiden werkten in het verleden bij Racing Genk. 

Sportief Directeur Adrián Espárraga kijkt alvast uit naar de samenwerking. "Hans komt met de intentie om voort te bouwen op het project dat Marc gestart is. Omdat de volledige staff aan boord blijft, zal deze integratie en continuïteit aanzienlijk soepeler verlopen. We streven ernaar om positieve resultaten te blijven behalen met Deinze."

Ex-Genk en OHL

"De 45-jarige Mechelaar was tot oktober werkzaam bij OH Leuven, waar hij gedurende 9 wedstrijden te werk was als T2 van Marc Brys. In het seizoen 2018-2019 werd hij aangesteld als T1 van de U18 van KRC Genk", klinkt het. 

"Met deze lichting werd hij zowel in 2019 als in 2020 kampioen. In juni 2020 werd Somers, na het vertrek van Kevin Van Dessel, doorgeschoven als beloftencoach van Jong Genk. In het seizoen 2021-2022 werd hij ongeslagen kampioen en verzekerde hij de promotie naar de Challenger Pro League. Met Jong Genk eindigde hij vorig seizoen uiteindelijk op de 11de plaats", meldde Deinze nog.

Een goede keuze van Deinze?

Meest recent

‘Beerschot bindt trio: nieuwe toptransfer onderweg’

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

4
4
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

6
6
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

44
44
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

32
32
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

232
232
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

446
446
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

264
264
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

271
271
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

253
253
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

34
34
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

214
214
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

226
226
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

33
33
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

36
36
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

82
82
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

133
133
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

189
189
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

863
863
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

184
184
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

232
232
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

223
223
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

213
213
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

305
305
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

55
55

Meer sportnieuws