'Openda krijgt stevige opsteker bij Leipzig'

41
'Openda krijgt stevige opsteker bij Leipzig'

Loïs Openda is hot. Onze landgenoot speelt een uitstekend eerste seizoen bij RB Leipzig en vindt vlot de weg naar doel. De spits krijgt nu ook een opsteker naar de toekomst toe.

Openda verkaste afgelopen zomer voor net geen 40 miljoen euro van RC Lens naar Leipzig en doet gewoon waar hij ook Frankrijk al volop mee bezig was: scoren. In achttien duels trof Openda al elf keer raak, waaronder negen keer in de Bundesliga en twee keer in de Champions League.

Fraaie statistieken, waarmee hij zich ontpopt tot de aanvalsleider van de Oost-Duitsers. En de toekomst oogt steeds rooskleuriger voor Openda bij Leipzig, want een concurrent staat op vertrekken.

LEES OOK: 'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

Timo Werner mag weg bij Leipzig

Zo weet Calciomercato dat Timo Werner weg mag bij de huidige nummer vier in de Bundesliga. Werner kan niet overtuigen en vindt maar moeilijk de weg naar doel, waardoor Leipzig naar verluidt besloten heeft om hem op de transferlijst te zetten.

Werner kwam dit seizoen dertien keer in actie voor Leipzig, waarvan slechts vier keer als basisspeler. Hij scoorde twee keer, waarmee hij onder de verwachtingen blijft en dus mag beschikken.

Werner was een flop bij Chelsea

Werner was in een niet zo ver verleden nochtans een sterkhouder bij Leipzig. Met zijn goede prestaties dwong hij een transfer af naar Chelsea voor 53 miljoen euro. Bij The Blues flopte hij echter volledig en werd hij na twee seizoenen afgeserveerd.

Werner keerde terug naar Leipzig, dat 20 miljoen betaalde aan Chelsea. Maar zijn terugkeer is nu dus - mede door een uitstekende Openda - geen succes. Er zou interesse zijn van clubs uit de Premier League.

Zal Werner ooit nog zijn beste niveau halen?

Meest recent

WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

7
7
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

40
40
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

114
114
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

40
40
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

68
68
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

42
42
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

95
95
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

11
11
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

12
12
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

70
70
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

182
182
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

98
98
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

89
89
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

769
769
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

142
142
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

94
94
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

375
375
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

410
410
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

393
393
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

389
389
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

88
88
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

354
354

Meer sportnieuws