'Openda krijgt stevige opsteker bij Leipzig'

41
'Openda krijgt stevige opsteker bij Leipzig'

Loïs Openda is hot. Onze landgenoot speelt een uitstekend eerste seizoen bij RB Leipzig en vindt vlot de weg naar doel. De spits krijgt nu ook een opsteker naar de toekomst toe.

Openda verkaste afgelopen zomer voor net geen 40 miljoen euro van RC Lens naar Leipzig en doet gewoon waar hij ook Frankrijk al volop mee bezig was: scoren. In achttien duels trof Openda al elf keer raak, waaronder negen keer in de Bundesliga en twee keer in de Champions League.

Fraaie statistieken, waarmee hij zich ontpopt tot de aanvalsleider van de Oost-Duitsers. En de toekomst oogt steeds rooskleuriger voor Openda bij Leipzig, want een concurrent staat op vertrekken.

LEES OOK: 'Bakayoko op straat gezet? Club grijpt keihard in'

Timo Werner mag weg bij Leipzig

Zo weet Calciomercato dat Timo Werner weg mag bij de huidige nummer vier in de Bundesliga. Werner kan niet overtuigen en vindt maar moeilijk de weg naar doel, waardoor Leipzig naar verluidt besloten heeft om hem op de transferlijst te zetten.

Werner kwam dit seizoen dertien keer in actie voor Leipzig, waarvan slechts vier keer als basisspeler. Hij scoorde twee keer, waarmee hij onder de verwachtingen blijft en dus mag beschikken.

Werner was een flop bij Chelsea

Werner was in een niet zo ver verleden nochtans een sterkhouder bij Leipzig. Met zijn goede prestaties dwong hij een transfer af naar Chelsea voor 53 miljoen euro. Bij The Blues flopte hij echter volledig en werd hij na twee seizoenen afgeserveerd.

Werner keerde terug naar Leipzig, dat 20 miljoen betaalde aan Chelsea. Maar zijn terugkeer is nu dus - mede door een uitstekende Openda - geen succes. Er zou interesse zijn van clubs uit de Premier League.

Zal Werner ooit nog zijn beste niveau halen?

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

8
8
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

11
11
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

24
24
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

48
48
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

175
175
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

54
54
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

50
50
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

128
128
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

33
33
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

145
145
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

686
686
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

50
50
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

63
63
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

64
64
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

336
336
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

152
152
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

94
94
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

182
182
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

228
228
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

117
117
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

225
225
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

134
134

Meer sportnieuws