'Openda krijgt stevige opsteker bij Leipzig'

door
'Openda krijgt stevige opsteker bij Leipzig'

Loïs Openda is hot. Onze landgenoot speelt een uitstekend eerste seizoen bij RB Leipzig en vindt vlot de weg naar doel. De spits krijgt nu ook een opsteker naar de toekomst toe.

Openda verkaste afgelopen zomer voor net geen 40 miljoen euro van RC Lens naar Leipzig en doet gewoon waar hij ook Frankrijk al volop mee bezig was: scoren. In achttien duels trof Openda al elf keer raak, waaronder negen keer in de Bundesliga en twee keer in de Champions League.

Fraaie statistieken, waarmee hij zich ontpopt tot de aanvalsleider van de Oost-Duitsers. En de toekomst oogt steeds rooskleuriger voor Openda bij Leipzig, want een concurrent staat op vertrekken.

LEES OOK: WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Timo Werner mag weg bij Leipzig

Zo weet Calciomercato dat Timo Werner weg mag bij de huidige nummer vier in de Bundesliga. Werner kan niet overtuigen en vindt maar moeilijk de weg naar doel, waardoor Leipzig naar verluidt besloten heeft om hem op de transferlijst te zetten.

Werner kwam dit seizoen dertien keer in actie voor Leipzig, waarvan slechts vier keer als basisspeler. Hij scoorde twee keer, waarmee hij onder de verwachtingen blijft en dus mag beschikken.

Werner was een flop bij Chelsea

Werner was in een niet zo ver verleden nochtans een sterkhouder bij Leipzig. Met zijn goede prestaties dwong hij een transfer af naar Chelsea voor 53 miljoen euro. Bij The Blues flopte hij echter volledig en werd hij na twee seizoenen afgeserveerd.

Werner keerde terug naar Leipzig, dat 20 miljoen betaalde aan Chelsea. Maar zijn terugkeer is nu dus - mede door een uitstekende Openda - geen succes. Er zou interesse zijn van clubs uit de Premier League.

Zal Werner ooit nog zijn beste niveau halen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

13
13
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

8
8
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

21
21
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

59
59
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

19
19
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

25
25
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

18
18
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

80
80
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

186
186
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

32
32
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

55
55
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

30
30
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

145
145
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

200
200
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

166
166
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

308
308
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

505
505
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

197
197
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

243
243
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

368
368
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

107
107
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

469
469
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

268
268
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

425
425

Meer sportnieuws