'Openda krijgt stevige opsteker bij Leipzig'

41
'Openda krijgt stevige opsteker bij Leipzig'

Loïs Openda is hot. Onze landgenoot speelt een uitstekend eerste seizoen bij RB Leipzig en vindt vlot de weg naar doel. De spits krijgt nu ook een opsteker naar de toekomst toe.

Openda verkaste afgelopen zomer voor net geen 40 miljoen euro van RC Lens naar Leipzig en doet gewoon waar hij ook Frankrijk al volop mee bezig was: scoren. In achttien duels trof Openda al elf keer raak, waaronder negen keer in de Bundesliga en twee keer in de Champions League.

Fraaie statistieken, waarmee hij zich ontpopt tot de aanvalsleider van de Oost-Duitsers. En de toekomst oogt steeds rooskleuriger voor Openda bij Leipzig, want een concurrent staat op vertrekken.

LEES OOK: 'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

Timo Werner mag weg bij Leipzig

Zo weet Calciomercato dat Timo Werner weg mag bij de huidige nummer vier in de Bundesliga. Werner kan niet overtuigen en vindt maar moeilijk de weg naar doel, waardoor Leipzig naar verluidt besloten heeft om hem op de transferlijst te zetten.

Werner kwam dit seizoen dertien keer in actie voor Leipzig, waarvan slechts vier keer als basisspeler. Hij scoorde twee keer, waarmee hij onder de verwachtingen blijft en dus mag beschikken.

Werner was een flop bij Chelsea

Werner was in een niet zo ver verleden nochtans een sterkhouder bij Leipzig. Met zijn goede prestaties dwong hij een transfer af naar Chelsea voor 53 miljoen euro. Bij The Blues flopte hij echter volledig en werd hij na twee seizoenen afgeserveerd.

Werner keerde terug naar Leipzig, dat 20 miljoen betaalde aan Chelsea. Maar zijn terugkeer is nu dus - mede door een uitstekende Openda - geen succes. Er zou interesse zijn van clubs uit de Premier League.

Zal Werner ooit nog zijn beste niveau halen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

4
4
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

24
24
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

68
68
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

20
20
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

23
23
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

36
36
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

52
52
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

84
84
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

109
109
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

262
262
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

544
544
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

70
70
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

138
138
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

78
78
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

146
146
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

177
177
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

320
320
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

625
625
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

239
239
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

194
194
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

570
570
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

99
99

Meer sportnieuws