Tedesco rekent op één Duivel: "Hij is een high priority"

door
Tedesco rekent op één Duivel:

De Rode Duivels bereiden zich voor op de duels tegen Servië en Azerbeidzjan. Dat doen ze niet zonder de nodige zorgen, want verschillende pionnen lijken af te haken daags voor de wedstrijd tegen de Serviërs. Loïs Openda is wel klaar om te vlammen.

De spits van RB Leipzig verkeert in een uitstekende vorm. In 18 duels in alle competities trof hij al 11 keer raak. Hij hoopt nu ook bij de Duivels de netten te vinden en zijn derde goal te maken in het shirt van de nationale ploeg.

Openda schoof dinsdag aan voor een persbabbel en beseft dat hij zijn kansen moet grijpen. "Leipzig en de Duivels zijn niet met elkaar te vergelijken. Bij de club speel je opeenvolgende matchen. Hier moet je het doen met één of twee duels. Het is zaak om mij daarin te tonen. Ik moet me tonen bij invalbeurten", aldus de aanvaller.

LEES OOK: 'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Staat Openda hoger dan Batshuayi in de pikorde?

Spits nummer één van de Rode Duivels is nog altijd Romelu Lukaku. Daar bestaat geen twijfel over. Maar wie komt daarachter? Ook Michy Batshuayi zit in de kern, maar Openda weet niet of hij momenteel meer aanspraak maakt op speelminuten dan 'Batsman'.

"Ik ben geëvolueerd. Of ik Batshuayi in de pikorde voorbij ben? Dat weet ik niet en dat vind ik ook niet zo belangrijk. Ik voel me alleszins steeds beter bij de Rode Duivels. Ik wil spelen en winnen. Daar gaat het om. Ik maak deel uit van een goede generatie", aldus Openda.

Tedesco vindt Openda een 'high priority'

Bondscoach Domenico Tedesco lijkt alvast volop in Openda te geloven. "Openda is a high priority. Elke speler in onze selectie moet weten dat we die erg waardevol vinden. Openda zit in een goeie vorm. Dat was al het geval in Lens", klonk het.

Wie staat momenteel hoger in de pikorde?

Meest recent

'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

112
112
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

176
176
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

91
91
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

226
226
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

433
433
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

404
404
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

87
87
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

162
162
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

267
267
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

272
272
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

412
412
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

77
77
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

392
392
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

418
418
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

108
108
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

665
665
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

407
407
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

190
190
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

336
336
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

527
527
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

219
219
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

275
275
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

125
125
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

522
522
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

353
353

Meer sportnieuws