Tedesco rekent op één Duivel: "Hij is een high priority"

door
Tedesco rekent op één Duivel:

De Rode Duivels bereiden zich voor op de duels tegen Servië en Azerbeidzjan. Dat doen ze niet zonder de nodige zorgen, want verschillende pionnen lijken af te haken daags voor de wedstrijd tegen de Serviërs. Loïs Openda is wel klaar om te vlammen.

De spits van RB Leipzig verkeert in een uitstekende vorm. In 18 duels in alle competities trof hij al 11 keer raak. Hij hoopt nu ook bij de Duivels de netten te vinden en zijn derde goal te maken in het shirt van de nationale ploeg.

Openda schoof dinsdag aan voor een persbabbel en beseft dat hij zijn kansen moet grijpen. "Leipzig en de Duivels zijn niet met elkaar te vergelijken. Bij de club speel je opeenvolgende matchen. Hier moet je het doen met één of twee duels. Het is zaak om mij daarin te tonen. Ik moet me tonen bij invalbeurten", aldus de aanvaller.

LEES OOK: Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Staat Openda hoger dan Batshuayi in de pikorde?

Spits nummer één van de Rode Duivels is nog altijd Romelu Lukaku. Daar bestaat geen twijfel over. Maar wie komt daarachter? Ook Michy Batshuayi zit in de kern, maar Openda weet niet of hij momenteel meer aanspraak maakt op speelminuten dan 'Batsman'.

"Ik ben geëvolueerd. Of ik Batshuayi in de pikorde voorbij ben? Dat weet ik niet en dat vind ik ook niet zo belangrijk. Ik voel me alleszins steeds beter bij de Rode Duivels. Ik wil spelen en winnen. Daar gaat het om. Ik maak deel uit van een goede generatie", aldus Openda.

Tedesco vindt Openda een 'high priority'

Bondscoach Domenico Tedesco lijkt alvast volop in Openda te geloven. "Openda is a high priority. Elke speler in onze selectie moet weten dat we die erg waardevol vinden. Openda zit in een goeie vorm. Dat was al het geval in Lens", klonk het.

Wie staat momenteel hoger in de pikorde?

Meest recent

'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

16
16
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

36
36
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

99
99
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

36
36
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

185
185
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

16
16
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

340
340
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

145
145
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

46
46
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

439
439
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

97
97
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

99
99
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

52
52
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

199
199
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

122
122
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

97
97
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

166
166
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

79
79
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

180
180
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

147
147
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

146
146

Meer sportnieuws