Tedesco rekent op één Duivel: "Hij is een high priority"

door
Tedesco rekent op één Duivel:

De Rode Duivels bereiden zich voor op de duels tegen Servië en Azerbeidzjan. Dat doen ze niet zonder de nodige zorgen, want verschillende pionnen lijken af te haken daags voor de wedstrijd tegen de Serviërs. Loïs Openda is wel klaar om te vlammen.

De spits van RB Leipzig verkeert in een uitstekende vorm. In 18 duels in alle competities trof hij al 11 keer raak. Hij hoopt nu ook bij de Duivels de netten te vinden en zijn derde goal te maken in het shirt van de nationale ploeg.

Openda schoof dinsdag aan voor een persbabbel en beseft dat hij zijn kansen moet grijpen. "Leipzig en de Duivels zijn niet met elkaar te vergelijken. Bij de club speel je opeenvolgende matchen. Hier moet je het doen met één of twee duels. Het is zaak om mij daarin te tonen. Ik moet me tonen bij invalbeurten", aldus de aanvaller.

LEES OOK: WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Staat Openda hoger dan Batshuayi in de pikorde?

Spits nummer één van de Rode Duivels is nog altijd Romelu Lukaku. Daar bestaat geen twijfel over. Maar wie komt daarachter? Ook Michy Batshuayi zit in de kern, maar Openda weet niet of hij momenteel meer aanspraak maakt op speelminuten dan 'Batsman'.

"Ik ben geëvolueerd. Of ik Batshuayi in de pikorde voorbij ben? Dat weet ik niet en dat vind ik ook niet zo belangrijk. Ik voel me alleszins steeds beter bij de Rode Duivels. Ik wil spelen en winnen. Daar gaat het om. Ik maak deel uit van een goede generatie", aldus Openda.

Tedesco vindt Openda een 'high priority'

Bondscoach Domenico Tedesco lijkt alvast volop in Openda te geloven. "Openda is a high priority. Elke speler in onze selectie moet weten dat we die erg waardevol vinden. Openda zit in een goeie vorm. Dat was al het geval in Lens", klonk het.

Wie staat momenteel hoger in de pikorde?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

136
136
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

112
112
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

56
56
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

80
80
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

86
86
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

179
179
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

36
36
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

652
652
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

432
432
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

223
223
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

410
410
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

165
165
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

245
245
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

868
868
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

139
139
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

139
139
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

331
331
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

403
403
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

556
556
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

472
472

Meer sportnieuws