Tedesco rekent op één Duivel: "Hij is een high priority"

door
Tedesco rekent op één Duivel:

De Rode Duivels bereiden zich voor op de duels tegen Servië en Azerbeidzjan. Dat doen ze niet zonder de nodige zorgen, want verschillende pionnen lijken af te haken daags voor de wedstrijd tegen de Serviërs. Loïs Openda is wel klaar om te vlammen.

De spits van RB Leipzig verkeert in een uitstekende vorm. In 18 duels in alle competities trof hij al 11 keer raak. Hij hoopt nu ook bij de Duivels de netten te vinden en zijn derde goal te maken in het shirt van de nationale ploeg.

Openda schoof dinsdag aan voor een persbabbel en beseft dat hij zijn kansen moet grijpen. "Leipzig en de Duivels zijn niet met elkaar te vergelijken. Bij de club speel je opeenvolgende matchen. Hier moet je het doen met één of twee duels. Het is zaak om mij daarin te tonen. Ik moet me tonen bij invalbeurten", aldus de aanvaller.

LEES OOK: Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Staat Openda hoger dan Batshuayi in de pikorde?

Spits nummer één van de Rode Duivels is nog altijd Romelu Lukaku. Daar bestaat geen twijfel over. Maar wie komt daarachter? Ook Michy Batshuayi zit in de kern, maar Openda weet niet of hij momenteel meer aanspraak maakt op speelminuten dan 'Batsman'.

"Ik ben geëvolueerd. Of ik Batshuayi in de pikorde voorbij ben? Dat weet ik niet en dat vind ik ook niet zo belangrijk. Ik voel me alleszins steeds beter bij de Rode Duivels. Ik wil spelen en winnen. Daar gaat het om. Ik maak deel uit van een goede generatie", aldus Openda.

Tedesco vindt Openda een 'high priority'

Bondscoach Domenico Tedesco lijkt alvast volop in Openda te geloven. "Openda is a high priority. Elke speler in onze selectie moet weten dat we die erg waardevol vinden. Openda zit in een goeie vorm. Dat was al het geval in Lens", klonk het.

Wie staat momenteel hoger in de pikorde?

Meest recent

Antwerp naar bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

9
9
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

90
90
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

116
116
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

69
69
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

13
13
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

371
371
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

397
397
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

38
38
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

35
35
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

72
72
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

99
99
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1002
1002
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

63
63
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

44
44
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

65
65
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

159
159
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

299
299
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

57
57
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

251
251
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

264
264
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

137
137
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

223
223
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

681
681
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

78
78
Taravel onthult meteen aanbieding om Anderlecht te verlaten

Anderlecht wil donderdag een ticket voor de bekerfinale pakken, maar dat belooft een zeer lastige ...

449
449

Meer sportnieuws