'Club Brugge incasseert alsnog opdoffer uit ziekenboeg'

door
'Club Brugge incasseert alsnog opdoffer uit ziekenboeg'

Hoewel het recht had op meer bleef Club Brugge in de derby tegen Cercle steken op een scoreloos gelijkspel. Opnieuw een opdoffer dus voor Ronny Deila, die tot overmaat van ramp ook slecht nieuws kreeg uit de ziekenboeg.

Zo moest Andreas Skov Olsen halfweg al naar de kant met last aan de hamstrings. Gelukkig blijkt de schade voor de Deense sterkhouder, die gewoon naar zijn thuisland vertrok voor interlandverplichtingen, alsnog mee te vallen.

Blessure voor Ordóñez

Hij was evenwel niet de enige die de strijd vroegtijdig moest staken, want ook Joel Ordóñez bleef na de pauze in de kleedkamer. Op het eerste gezicht uit voorzorg: kort daarvoor slikte de 19-jarige Ecuadoriaan al een gele kaart. 

Helaas blijkt er toch meer aan de hand. Het Laatste Nieuws stelt tenslotte dat Ordóñez, die nog deelnam aan de opwarming voor de tweede helft, eveneens niet meer verder kon omwille van een niet nader verduidelijkte blessure.

Terug naar Spileers?

Pech dus voor de jonge verdediger, die na zijn basisplaatsen in de beker en Europa voor het eerst in een competitiematch aan de aftrap verscheen. Tegen topschutter Kévin Denkey hield hij zich daarbij ook redelijk staande.

Een geslaagd examen voor Ordóñez nadat hij tegen Beerschot en Lugano niet echt op de proef werd gesteld. Afwachten of een vervolg nu lang op zich zal laten wachten. Jorne Spileers viel zondag gelukkig alvast degelijk in.

POLL: Wie is volgens u een betere verdediger?

Meest recent

Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

25
25
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

20
20
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

28
28
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

89
89
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

172
172
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

49
49
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

138
138
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

59
59
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

68
68
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

88
88
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

61
61
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

464
464
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

93
93
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

91
91
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

269
269
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

124
124
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

95
95
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

250
250
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

711
711
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

950
950

Meer sportnieuws