Deila out of niet? Sonck geeft zijn oordeel over Club-coach

479 stemmen
Deila out of niet? Sonck geeft zijn oordeel over Club-coach

Club Brugge heeft weer niet kunnen winnen. Ze speelden 0-0 tegen Cercle Brugge. Alweer een tegenvallend resultaat in de Jupiler Pro League. Wesley Sonck gaf zijn oordeel over het volgende puntenverlies van Club Brugge.

"Je kan het niet op de coach steken vandaag. Dat is te makkelijk. Als je ziet welke kansen Club Brugge heeft gehad… Jutgla alleen al had meerdere keren moeten scoren. Dan moet je niet naar de trainer kijken bij dit puntenverlies", zei de voormalige Rode Duivel bij DAZN. Een ontslag is dus zeker niet aan de orde na deze draw.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Warleson frustreert Club Brugge 

Hij was ook kritisch voor Club, maar één speler van Cercle Brugge deed het bijzonder goed. "Je moet gewoon meer doen met de kansen die je krijgt. Ik ben niet voor punten geven, maar Warleson speelde toch een perfecte match?"

Commentator Nico Lainé zag het ook zo. "Soms heb je van die dagen dat het gewoon niet wil lukken. Warleson was de man van de match en niemand anders. Daar zal Cercle heel tevreden mee zijn. Maar Club wint wéér niet. Zo staat er nu een 7 op 24 op de tabellen…"

Voorlopige buis voor Deila

Van zijn laatste 10 competitiematchen won Club er 2. Met een puntenaantal van 20 op 42 staat er voorlopig een buis op het rapport van Deila.

Dit kalenderjaar spelen ze in de Jupiler Pro League nog tegen OHL, Standard, KV Mechelen, AA Gent en RWDM. Daarin zal Blauw-Zwart toch een zeer goed parcours moeten rijden om toch nog met een goed gevoel het jaar af te sluiten.

Moet Club het vertrouwen blijven behouden in Deila?

Meest recent

Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

7
7
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

23
23
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

19
19
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

79
79
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

163
163
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

398
398
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

146
146
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

220
220
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

33
33
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

137
137
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

165
165
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

432
432
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

170
170
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

37
37
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

105
105
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

233
233
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

522
522
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

339
339
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

249
249

Meer sportnieuws