Deila out of niet? Sonck geeft zijn oordeel over Club-coach

479 stemmen
Deila out of niet? Sonck geeft zijn oordeel over Club-coach

Club Brugge heeft weer niet kunnen winnen. Ze speelden 0-0 tegen Cercle Brugge. Alweer een tegenvallend resultaat in de Jupiler Pro League. Wesley Sonck gaf zijn oordeel over het volgende puntenverlies van Club Brugge.

"Je kan het niet op de coach steken vandaag. Dat is te makkelijk. Als je ziet welke kansen Club Brugge heeft gehad… Jutgla alleen al had meerdere keren moeten scoren. Dan moet je niet naar de trainer kijken bij dit puntenverlies", zei de voormalige Rode Duivel bij DAZN. Een ontslag is dus zeker niet aan de orde na deze draw.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Warleson frustreert Club Brugge 

Hij was ook kritisch voor Club, maar één speler van Cercle Brugge deed het bijzonder goed. "Je moet gewoon meer doen met de kansen die je krijgt. Ik ben niet voor punten geven, maar Warleson speelde toch een perfecte match?"

Commentator Nico Lainé zag het ook zo. "Soms heb je van die dagen dat het gewoon niet wil lukken. Warleson was de man van de match en niemand anders. Daar zal Cercle heel tevreden mee zijn. Maar Club wint wéér niet. Zo staat er nu een 7 op 24 op de tabellen…"

Voorlopige buis voor Deila

Van zijn laatste 10 competitiematchen won Club er 2. Met een puntenaantal van 20 op 42 staat er voorlopig een buis op het rapport van Deila.

Dit kalenderjaar spelen ze in de Jupiler Pro League nog tegen OHL, Standard, KV Mechelen, AA Gent en RWDM. Daarin zal Blauw-Zwart toch een zeer goed parcours moeten rijden om toch nog met een goed gevoel het jaar af te sluiten.

Moet Club het vertrouwen blijven behouden in Deila?

Meest recent

'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

15
15
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

83
83
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

261
261
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

141
141
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

80
80
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

20
20
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

99
99
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

75
75
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

457
457
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

58
58
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

206
206
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

217
217
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

98
98
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

158
158
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

209
209
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

28
28
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

293
293
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

122
122
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

224
224
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

138
138
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

285
285
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

40
40
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

173
173
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

123
123

Meer sportnieuws