Deila out of niet? Sonck geeft zijn oordeel over Club-coach

479
Deila out of niet? Sonck geeft zijn oordeel over Club-coach

Club Brugge heeft weer niet kunnen winnen. Ze speelden 0-0 tegen Cercle Brugge. Alweer een tegenvallend resultaat in de Jupiler Pro League. Wesley Sonck gaf zijn oordeel over het volgende puntenverlies van Club Brugge.

"Je kan het niet op de coach steken vandaag. Dat is te makkelijk. Als je ziet welke kansen Club Brugge heeft gehad… Jutgla alleen al had meerdere keren moeten scoren. Dan moet je niet naar de trainer kijken bij dit puntenverlies", zei de voormalige Rode Duivel bij DAZN. Een ontslag is dus zeker niet aan de orde na deze draw.

LEES OOK: Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Warleson frustreert Club Brugge 

Hij was ook kritisch voor Club, maar één speler van Cercle Brugge deed het bijzonder goed. "Je moet gewoon meer doen met de kansen die je krijgt. Ik ben niet voor punten geven, maar Warleson speelde toch een perfecte match?"

Commentator Nico Lainé zag het ook zo. "Soms heb je van die dagen dat het gewoon niet wil lukken. Warleson was de man van de match en niemand anders. Daar zal Cercle heel tevreden mee zijn. Maar Club wint wéér niet. Zo staat er nu een 7 op 24 op de tabellen…"

Voorlopige buis voor Deila

Van zijn laatste 10 competitiematchen won Club er 2. Met een puntenaantal van 20 op 42 staat er voorlopig een buis op het rapport van Deila.

Dit kalenderjaar spelen ze in de Jupiler Pro League nog tegen OHL, Standard, KV Mechelen, AA Gent en RWDM. Daarin zal Blauw-Zwart toch een zeer goed parcours moeten rijden om toch nog met een goed gevoel het jaar af te sluiten.

Moet Club het vertrouwen blijven behouden in Deila?

Meest recent

Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

0
0
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

30
30
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

22
22
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

26
26
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

140
140
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

141
141
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

83
83
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

654
654
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

237
237
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

84
84
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

171
171
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

70
70
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

197
197
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

245
245
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

488
488
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

253
253
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

251
251
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

72
72
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

323
323
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

179
179
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

52
52
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

54
54
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46

Meer sportnieuws