Real Madrid herpakt zich met schietoefening tegen Valencia

52
Real Madrid herpakt zich met schietoefening tegen Valencia

Vorige week moest Real Madrid de koppositie in La Liga laten aan het verrassende Girona na een teleurstellende 0-0 tegen Rayo Vallecano. Het heeft zich intussen echter helemaal herpakt, want na een vlotte zege in de Champions League gaf het nu ook Valencia een pak rammel.

Girona had eerder op de dag al gewonnen van Rayo en dus moest Real winnen om in het spoor van de sensatie te blijven. Het liet daar geen gras over groeien, want al in de derde minuut mocht het Bernabeu een eerste keer juichen. Kroos pakte uit met een heerlijke kruispass op Carvajal, die aannam en met een volley met links de doelman te grazen nam.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Real maakt gehakt van Valencia

Real werd wel nog opgeschrikt door enkele kansen voor Valencia. Lunin, die de geblesseerde Kepa opnieuw verving, hield zijn ploeg echter recht toen Duro voor zijn neus verscheen. De Koninklijke legde de match echter in een beslissende plooi met goals vlak voor en vlak na rust.

Telkens was het Vinicius Junior die scoorde. Eerst werkte hij een voorzet met de borst binnen, daarna rondde hij een individuele actie af. Voor beide goals kwam de assist van zijn landgenoot Rodrygo, die ook nog zijn duit in het zakje zou doen. Ook hij pikte nog twee doelpunten mee en zette zo forfaitcijfers op het bord.

Real houdt Girona in het vizier

Die werden in de slotminuten wel nog weggeveegd door de eerredder van Duro. Desondanks was het een vlekkeloze avond voor Real, dat zo weer nadert tot op twee punten van Girona en de druk op rivaal FC Barcelona ook verder opvoert.

Valencia kampeert dan weer momenteel op de achtste plaats in het klassement. Zij pakten tot dusver 18 op 36 en staan in de veilige middenmoot, waar alles dicht op elkaar staat. Zelfs de top zes en de Europese plaatsen zijn niet helemaal uit het zicht.

Zal Girona nog lang bovenaan blijven meedraaien?

Meest recent

KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

3
3
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

117
117
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

50
50
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

15
15
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

23
23
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

13
13
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

22
22
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

84
84
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

67
67
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

48
48
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

22
22
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

22
22
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

29
29
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

115
115
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

231
231
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

105
105
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

207
207
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

76
76
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

67
67
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

241
241
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

60
60
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53

Meer sportnieuws