Real Madrid herpakt zich met schietoefening tegen Valencia

door
Real Madrid herpakt zich met schietoefening tegen Valencia

Vorige week moest Real Madrid de koppositie in La Liga laten aan het verrassende Girona na een teleurstellende 0-0 tegen Rayo Vallecano. Het heeft zich intussen echter helemaal herpakt, want na een vlotte zege in de Champions League gaf het nu ook Valencia een pak rammel.

Girona had eerder op de dag al gewonnen van Rayo en dus moest Real winnen om in het spoor van de sensatie te blijven. Het liet daar geen gras over groeien, want al in de derde minuut mocht het Bernabeu een eerste keer juichen. Kroos pakte uit met een heerlijke kruispass op Carvajal, die aannam en met een volley met links de doelman te grazen nam.

LEES OOK: Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Real maakt gehakt van Valencia

Real werd wel nog opgeschrikt door enkele kansen voor Valencia. Lunin, die de geblesseerde Kepa opnieuw verving, hield zijn ploeg echter recht toen Duro voor zijn neus verscheen. De Koninklijke legde de match echter in een beslissende plooi met goals vlak voor en vlak na rust.

Telkens was het Vinicius Junior die scoorde. Eerst werkte hij een voorzet met de borst binnen, daarna rondde hij een individuele actie af. Voor beide goals kwam de assist van zijn landgenoot Rodrygo, die ook nog zijn duit in het zakje zou doen. Ook hij pikte nog twee doelpunten mee en zette zo forfaitcijfers op het bord.

Real houdt Girona in het vizier

Die werden in de slotminuten wel nog weggeveegd door de eerredder van Duro. Desondanks was het een vlekkeloze avond voor Real, dat zo weer nadert tot op twee punten van Girona en de druk op rivaal FC Barcelona ook verder opvoert.

Valencia kampeert dan weer momenteel op de achtste plaats in het klassement. Zij pakten tot dusver 18 op 36 en staan in de veilige middenmoot, waar alles dicht op elkaar staat. Zelfs de top zes en de Europese plaatsen zijn niet helemaal uit het zicht.

Zal Girona nog lang bovenaan blijven meedraaien?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

35
35
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

99
99
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

209
209
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

70
70
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

332
332
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

84
84
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

591
591
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

212
212
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

182
182
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

405
405
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

64
64
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

245
245
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

69
69
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

120
120
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

475
475
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

276
276
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

362
362
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

826
826
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

665
665
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

376
376

Meer sportnieuws