Real Madrid herpakt zich met schietoefening tegen Valencia

door
Real Madrid herpakt zich met schietoefening tegen Valencia

Vorige week moest Real Madrid de koppositie in La Liga laten aan het verrassende Girona na een teleurstellende 0-0 tegen Rayo Vallecano. Het heeft zich intussen echter helemaal herpakt, want na een vlotte zege in de Champions League gaf het nu ook Valencia een pak rammel.

Girona had eerder op de dag al gewonnen van Rayo en dus moest Real winnen om in het spoor van de sensatie te blijven. Het liet daar geen gras over groeien, want al in de derde minuut mocht het Bernabeu een eerste keer juichen. Kroos pakte uit met een heerlijke kruispass op Carvajal, die aannam en met een volley met links de doelman te grazen nam.

LEES OOK: 'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Real maakt gehakt van Valencia

Real werd wel nog opgeschrikt door enkele kansen voor Valencia. Lunin, die de geblesseerde Kepa opnieuw verving, hield zijn ploeg echter recht toen Duro voor zijn neus verscheen. De Koninklijke legde de match echter in een beslissende plooi met goals vlak voor en vlak na rust.

Telkens was het Vinicius Junior die scoorde. Eerst werkte hij een voorzet met de borst binnen, daarna rondde hij een individuele actie af. Voor beide goals kwam de assist van zijn landgenoot Rodrygo, die ook nog zijn duit in het zakje zou doen. Ook hij pikte nog twee doelpunten mee en zette zo forfaitcijfers op het bord.

Real houdt Girona in het vizier

Die werden in de slotminuten wel nog weggeveegd door de eerredder van Duro. Desondanks was het een vlekkeloze avond voor Real, dat zo weer nadert tot op twee punten van Girona en de druk op rivaal FC Barcelona ook verder opvoert.

Valencia kampeert dan weer momenteel op de achtste plaats in het klassement. Zij pakten tot dusver 18 op 36 en staan in de veilige middenmoot, waar alles dicht op elkaar staat. Zelfs de top zes en de Europese plaatsen zijn niet helemaal uit het zicht.

Zal Girona nog lang bovenaan blijven meedraaien?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

9
9
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

55
55
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

74
74
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

97
97
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

237
237
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

50
50
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

508
508
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

271
271
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

112
112
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

277
277
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

199
199
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

351
351
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

340
340
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

464
464
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

206
206
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

96
96
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

406
406
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

372
372
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

284
284
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

220
220
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

292
292
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165

Meer sportnieuws