'Club Brugge zit weer met floptransfer in de maag'

334 stemmen
'Club Brugge zit weer met floptransfer in de maag'

Club Brugge zal de komende maanden nog heel wat werk hebben op de transfermarkt. Het kan op enkele posities nog wel versterking gebruiken, terwijl er aan uitgaande zijde ook veel lijkt te gaan bewegen rond smaakmakers als Tajon Buchanan, Andreas Skov Olsen en vooral Antonio Nusa. Daarnaast lijkt het ook nu al zeker dat ze weer met een floptransfer in de maag zullen gaan zitten.

Het gaat immers niet al te best met Faitout Maouassa. De linksachter presteerde vorig seizoen uitstekend op huurbasis bij Montpellier, waar hij maar liefst vijf goals en vijf assists liet noteren. Maar bij Club was er door de aanwezigheid van Meijers en De Cuyper voor de Fransman geen plaats meer.

LEES OOK: 'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Maouassa flopt helemaal bij Lens

Verrassend genoeg wist Club het topjaar van Maouassa niet te verzilveren. De speler onderhield de hele zomer individueel zijn conditie in het Belfius Basecamp en pas op 1 september kwam er een oplossing uit de bus gerold. Een nieuwe uitleenbeurt, deze keer aan de Franse vice-kampioen Racing Lens.

Maar die transfer is tot dusver een flop. De teller van Maouassa staat voorlopig op één schamele invalbeurt van 27 minuten in de Ligue 1, die bovendien al van 16 september dateert. Sindsdien kwam de 25-jarige niet meer van de bank en zat hij zelfs regelmatig in de tribune.

Lens gaat aankoopoptie niet lichten

Van een blessure is nochtans geen sprake, zo benadrukte Lens-trainer Franck Haise op zijn persconferentie zaterdag nog eens. "Hij traint, maar er is veel concurrentie op de flank. Ik geef op dit moment de voorkeur aan andere opties", verklaarde hij.

Maouassa is op dit moment pas derde keuze op de linkerflank bij Lens, na Darwin Machado en Massadio Haïdara. Daardoor lijkt de kans nu al onbestaande dat Lens gebruik zal maken van zijn aankoopoptie, stelt AllezLens. Dat betekent dat Club weldra alweer met Maouassa in de maag zal zitten. In Brugge ligt hij nog vast tot medio 2025.

Had Club Brugge hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

9
9
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

10
10
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

27
27
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

39
39
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

44
44
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

116
116
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

231
231
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

857
857
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

189
189
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

93
93
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

178
178
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

99
99
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

280
280
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

109
109
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

550
550
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

549
549
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

426
426
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

969
969
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

229
229
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

290
290
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

449
449
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

604
604
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

237
237
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

187
187

Meer sportnieuws