Baseggio ziet hoe AS Roma dé slag sloeg met Lukaku

78 stemmen
Baseggio ziet hoe AS Roma dé slag sloeg met Lukaku

AS Roma heeft sowieso met Romelu Lukaku een van de beste transfers in de Serie A gerealiseerd. ‘Big Rom’ is meteen gaan scoren voor de Romeinen. Walter Baseggio vindt het een goede zet van trainer José Mourinho.

AS Roma huurt Lukaku van Chelsea en weet dat het in de zomer 40 miljoen euro zal moeten betalen als het hem definitief wil vastleggen. Dat wordt moeilijk, maar desondanks heeft AS Roma een goede zaak gedaan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

AS Roma had nood aan Lukaku

"AS Roma had nood aan een type speler als Lukaku. Er werd veel gepraat en gezegd over Inter en Juventus, maar AS Roma wist hem op het juiste moment vast te leggen. Ze hadden de nodige problemen en nu met Mourinho zal het hele team voor hem spelen."

AS Roma is sinds de komst van Lukaku alvast goed bezig. De 30-jarige Belgische spits heeft zijn start zeker niet gemist. Met 9 goals in 13 duels is hij alomtegenwoordig. Volgens Baseggio kan hij echter nog beter. 

Lukaku nog geen 100%

"Hij heeft nog een paar wedstrijden nodig om helemaal los te barsten, want hij is nog niet 100%. Maar het staat vast dat AS Roma een zeer grote behoefte had aan een speler als Lukaku."

De ex-speler van Anderlecht scoorde al 6 keer in de Serie A. Enkel ex-ploegmaat Lautaro Martinez deed beter, maar die staat met 12 goals voorlopig eenzaam aan de leiding in de topschuttersstand.

Deed Roma een geweldige zaak met de komst van Lukaku?

Meest recent

Vossen ziet Genk een gouden transferzaak doen

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

16
16
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

7
7
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

21
21
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

29
29
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

33
33
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

29
29
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

262
262
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

314
314
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

124
124
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

53
53
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

533
533
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

109
109
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

124
124
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

152
152
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

145
145
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

67
67
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

440
440
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

141
141
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

167
167
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

168
168
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

205
205
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

609
609
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

173
173

Meer sportnieuws