Baseggio ziet hoe AS Roma dé slag sloeg met Lukaku

78 stemmen
Baseggio ziet hoe AS Roma dé slag sloeg met Lukaku

AS Roma heeft sowieso met Romelu Lukaku een van de beste transfers in de Serie A gerealiseerd. ‘Big Rom’ is meteen gaan scoren voor de Romeinen. Walter Baseggio vindt het een goede zet van trainer José Mourinho.

AS Roma huurt Lukaku van Chelsea en weet dat het in de zomer 40 miljoen euro zal moeten betalen als het hem definitief wil vastleggen. Dat wordt moeilijk, maar desondanks heeft AS Roma een goede zaak gedaan.

LEES OOK: 'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

AS Roma had nood aan Lukaku

"AS Roma had nood aan een type speler als Lukaku. Er werd veel gepraat en gezegd over Inter en Juventus, maar AS Roma wist hem op het juiste moment vast te leggen. Ze hadden de nodige problemen en nu met Mourinho zal het hele team voor hem spelen."

AS Roma is sinds de komst van Lukaku alvast goed bezig. De 30-jarige Belgische spits heeft zijn start zeker niet gemist. Met 9 goals in 13 duels is hij alomtegenwoordig. Volgens Baseggio kan hij echter nog beter. 

Lukaku nog geen 100%

"Hij heeft nog een paar wedstrijden nodig om helemaal los te barsten, want hij is nog niet 100%. Maar het staat vast dat AS Roma een zeer grote behoefte had aan een speler als Lukaku."

De ex-speler van Anderlecht scoorde al 6 keer in de Serie A. Enkel ex-ploegmaat Lautaro Martinez deed beter, maar die staat met 12 goals voorlopig eenzaam aan de leiding in de topschuttersstand.

Deed Roma een geweldige zaak met de komst van Lukaku?

Meest recent

Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

3
3
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

64
64
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

98
98
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

104
104
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

33
33
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

412
412
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

336
336
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

320
320
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

261
261
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

492
492
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

287
287
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

418
418
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

118
118
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1814
1814
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

162
162
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

243
243
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

216
216
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

337
337
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

157
157
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

157
157
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

184
184
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58

Meer sportnieuws