Baseggio ziet hoe AS Roma dé slag sloeg met Lukaku

door
Baseggio ziet hoe AS Roma dé slag sloeg met Lukaku

AS Roma heeft sowieso met Romelu Lukaku een van de beste transfers in de Serie A gerealiseerd. ‘Big Rom’ is meteen gaan scoren voor de Romeinen. Walter Baseggio vindt het een goede zet van trainer José Mourinho.

AS Roma huurt Lukaku van Chelsea en weet dat het in de zomer 40 miljoen euro zal moeten betalen als het hem definitief wil vastleggen. Dat wordt moeilijk, maar desondanks heeft AS Roma een goede zaak gedaan.

LEES OOK: Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

AS Roma had nood aan Lukaku

"AS Roma had nood aan een type speler als Lukaku. Er werd veel gepraat en gezegd over Inter en Juventus, maar AS Roma wist hem op het juiste moment vast te leggen. Ze hadden de nodige problemen en nu met Mourinho zal het hele team voor hem spelen."

AS Roma is sinds de komst van Lukaku alvast goed bezig. De 30-jarige Belgische spits heeft zijn start zeker niet gemist. Met 9 goals in 13 duels is hij alomtegenwoordig. Volgens Baseggio kan hij echter nog beter. 

Lukaku nog geen 100%

"Hij heeft nog een paar wedstrijden nodig om helemaal los te barsten, want hij is nog niet 100%. Maar het staat vast dat AS Roma een zeer grote behoefte had aan een speler als Lukaku."

De ex-speler van Anderlecht scoorde al 6 keer in de Serie A. Enkel ex-ploegmaat Lautaro Martinez deed beter, maar die staat met 12 goals voorlopig eenzaam aan de leiding in de topschuttersstand.

Deed Roma een geweldige zaak met de komst van Lukaku?

Meest recent

Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

0
0
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

94
94
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

82
82
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

128
128
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

37
37
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

196
196
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

78
78
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

79
79
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

106
106
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

312
312
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

89
89
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

429
429
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

231
231
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

66
66
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

201
201
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

448
448
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

563
563
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

72
72
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

78
78
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1125
1125
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

289
289
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

957
957
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

249
249

Meer sportnieuws