Gaat KV Kortrijk winnen op Union? "Net als tegen Cercle en Club"

door
Gaat KV Kortrijk winnen op Union?

KV Kortrijk neemt het zondag om 19u15 op tegen Union SG. Een zware dobber voor de Kerels, die laatste staan en elk punt dus kunnen gebruiken. Trainer Glen De Boeck blikte via de clubkanalen vooruit naar het treffen met de leider uit de Jupiler Pro League.

In het Dudenpark winnen is heel weinig ploegen gegeven. De Boeck hoopt met zijn team dus te stunten. Is dat wel mogelijk? "Niemand is onklopbaar. Net als tegen Cercle Brugge en Club Brugge zullen we uiteraard een tactisch plan hebben. We zullen gaan voor wat we waard zijn”, aldus De Boeck. 

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Stunten tegen Union SG

Union SG pakte een 21 op 21, maar verloor Europees wel kansloos van LASK Linz. Liggen er kansen? “De spelers van Union leven uiteraard op een wolk. Ze krijgen zolang de reeks van opeenvolgende overwinningen duurt telkens een dubbele premie… Ja, we zullen tactisch en mentaal klaar moeten zijn."

De Boeck kan tegen de troepen van Alexander Blessin niet rekenen op basispion Kristiyan Malinov. De Boeck vindt het niet erg dat hij nu afwezig is door schorsing.

Zonder Malinov

"Laat me zeggen dat het niet slecht is dat hij zijn vijfde gele kaart pakte voor de wedstrijd op Union. Hij kan nuttiger zijn in de daaropvolgende wedstrijden tegen Mechelen, Eupen en Westerlo”, vertelde de trainer van de Kerels.

“We staan op de laatste zeven plaatsen, zo is dat. Zeven teams kunnen bij de laatste vier eindigen. Wij zijn er een van. Drie van hen zullen niét bij de laatste vier eindigen.”

Gaat KVK stunten tegen Union?

Meest recent

Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

7
7
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

154
154
Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

147
147
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

89
89
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

256
256
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

99
99
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

194
194
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

149
149
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

98
98
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

81
81
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

96
96
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

106
106
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

63
63
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

245
245
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

83
83
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

143
143
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

140
140
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

460
460
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

360
360
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

492
492
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

438
438
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

366
366
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

396
396
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

107
107
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

236
236

Meer sportnieuws