Gaat KV Kortrijk winnen op Union? "Net als tegen Cercle en Club"

door
Gaat KV Kortrijk winnen op Union?

KV Kortrijk neemt het zondag om 19u15 op tegen Union SG. Een zware dobber voor de Kerels, die laatste staan en elk punt dus kunnen gebruiken. Trainer Glen De Boeck blikte via de clubkanalen vooruit naar het treffen met de leider uit de Jupiler Pro League.

In het Dudenpark winnen is heel weinig ploegen gegeven. De Boeck hoopt met zijn team dus te stunten. Is dat wel mogelijk? "Niemand is onklopbaar. Net als tegen Cercle Brugge en Club Brugge zullen we uiteraard een tactisch plan hebben. We zullen gaan voor wat we waard zijn”, aldus De Boeck. 

LEES OOK: Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Stunten tegen Union SG

Union SG pakte een 21 op 21, maar verloor Europees wel kansloos van LASK Linz. Liggen er kansen? “De spelers van Union leven uiteraard op een wolk. Ze krijgen zolang de reeks van opeenvolgende overwinningen duurt telkens een dubbele premie… Ja, we zullen tactisch en mentaal klaar moeten zijn."

De Boeck kan tegen de troepen van Alexander Blessin niet rekenen op basispion Kristiyan Malinov. De Boeck vindt het niet erg dat hij nu afwezig is door schorsing.

Zonder Malinov

"Laat me zeggen dat het niet slecht is dat hij zijn vijfde gele kaart pakte voor de wedstrijd op Union. Hij kan nuttiger zijn in de daaropvolgende wedstrijden tegen Mechelen, Eupen en Westerlo”, vertelde de trainer van de Kerels.

“We staan op de laatste zeven plaatsen, zo is dat. Zeven teams kunnen bij de laatste vier eindigen. Wij zijn er een van. Drie van hen zullen niét bij de laatste vier eindigen.”

Gaat KVK stunten tegen Union?

Meest recent

Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

23
23
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

26
26
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

25
25
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

32
32
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

72
72
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

132
132
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

97
97
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

137
137
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

122
122
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

26
26
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

220
220
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

294
294
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

95
95
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

409
409
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

316
316
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

132
132
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

212
212
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

438
438
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

114
114
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

292
292
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

218
218
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

288
288
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

475
475
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

192
192

Meer sportnieuws