Gaat KV Kortrijk winnen op Union? "Net als tegen Cercle en Club"

door
Gaat KV Kortrijk winnen op Union?

KV Kortrijk neemt het zondag om 19u15 op tegen Union SG. Een zware dobber voor de Kerels, die laatste staan en elk punt dus kunnen gebruiken. Trainer Glen De Boeck blikte via de clubkanalen vooruit naar het treffen met de leider uit de Jupiler Pro League.

In het Dudenpark winnen is heel weinig ploegen gegeven. De Boeck hoopt met zijn team dus te stunten. Is dat wel mogelijk? "Niemand is onklopbaar. Net als tegen Cercle Brugge en Club Brugge zullen we uiteraard een tactisch plan hebben. We zullen gaan voor wat we waard zijn”, aldus De Boeck. 

LEES OOK: Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Stunten tegen Union SG

Union SG pakte een 21 op 21, maar verloor Europees wel kansloos van LASK Linz. Liggen er kansen? “De spelers van Union leven uiteraard op een wolk. Ze krijgen zolang de reeks van opeenvolgende overwinningen duurt telkens een dubbele premie… Ja, we zullen tactisch en mentaal klaar moeten zijn."

De Boeck kan tegen de troepen van Alexander Blessin niet rekenen op basispion Kristiyan Malinov. De Boeck vindt het niet erg dat hij nu afwezig is door schorsing.

Zonder Malinov

"Laat me zeggen dat het niet slecht is dat hij zijn vijfde gele kaart pakte voor de wedstrijd op Union. Hij kan nuttiger zijn in de daaropvolgende wedstrijden tegen Mechelen, Eupen en Westerlo”, vertelde de trainer van de Kerels.

“We staan op de laatste zeven plaatsen, zo is dat. Zeven teams kunnen bij de laatste vier eindigen. Wij zijn er een van. Drie van hen zullen niét bij de laatste vier eindigen.”

Gaat KVK stunten tegen Union?

Meest recent

Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

6
6
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

704
704
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

89
89
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

27
27
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

53
53
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

493
493
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

59
59
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1002
1002
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

332
332
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

36
36
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

173
173
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

471
471
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

313
313
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

797
797
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

233
233
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

611
611
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

105
105
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

605
605
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

406
406
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

759
759
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

666
666
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

202
202
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

128
128
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

536
536
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

76
76

Meer sportnieuws