Kan Tedesco rekenen op De Bruyne en Lavia? Clubs geven update

225 stemmen
Kan Tedesco rekenen op De Bruyne en Lavia? Clubs geven update

Bondscoach Domenico Tedesco kan nog steeds niet rekenen op Kevin De Bruyne, Roméo Lavia en Julien Duranville. Het trio is al maanden uit met blessureleed. Hun clubs gaven een update over hun huidige status.

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Lavia bijna terug

Lavia speelde nog niet voor Chelsea. Dat is bijzonder jammer, want zo kon een van de allergrootste Belgische talenten zich nog niet bewijzen onder Tedesco. "Roméo staat dicht bij zijn terugkeer. Hopelijk kan hij volgende week terug met de groep trainen. En dan kunnen we bekijken wanneer hij het team kan helpen in wedstrijden", zei Mauricio Pochettino over Lavia.

Wachten op Duranville en De Bruyne

Duranville kende ook al de nodige problemen sinds zijn transfer naar Dortmund. "We zijn uiterst voorzichtig, omdat hij al een jaar last heeft van spierproblemen en we willen hem geleidelijk aan versterken. Hij blijft uiterst ijverig en positief. Het is geen gemakkelijke tijd voor hem, maar we steunen hem zoveel mogelijk", aldus coach Edin Terzic.

Het slotwoord was voor Pep Guardiola omtrent De Bruyne. “Ik heb twee dagen geleden nog met Kevin gesproken. Hij zegt dat hij zich heel goed voelt, maar dat is nog wat anders dan hersteld zijn. Het is met dit soort blessures best dat je geen druk oplegt. Als hij zich goed voelt en de dokters hebben er vertrouwen in, dan kunnen we de volgende stap zetten. Je wil daar niet te vroeg mee zijn en dan noodgedwongen terug bij af zijn. Dit was een zware blessure, een zware operatie… Stap voor stap dus.”

Zal Lavia meegaan naar het EK?

Meest recent

'Club Brugge wil dubbelslag slaan bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

46
46
Vossen ziet Genk een gouden transferzaak doen

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

56
56
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

13
13
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

28
28
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

37
37
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

51
51
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

34
34
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

294
294
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

338
338
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

188
188
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

127
127
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

55
55
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

537
537
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

109
109
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

125
125
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

155
155
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

146
146
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

69
69
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

444
444
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

141
141
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

167
167
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

168
168
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

207
207
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

616
616

Meer sportnieuws