Kan Tedesco rekenen op De Bruyne en Lavia? Clubs geven update

225
Kan Tedesco rekenen op De Bruyne en Lavia? Clubs geven update

Bondscoach Domenico Tedesco kan nog steeds niet rekenen op Kevin De Bruyne, Roméo Lavia en Julien Duranville. Het trio is al maanden uit met blessureleed. Hun clubs gaven een update over hun huidige status.

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Lavia bijna terug

Lavia speelde nog niet voor Chelsea. Dat is bijzonder jammer, want zo kon een van de allergrootste Belgische talenten zich nog niet bewijzen onder Tedesco. "Roméo staat dicht bij zijn terugkeer. Hopelijk kan hij volgende week terug met de groep trainen. En dan kunnen we bekijken wanneer hij het team kan helpen in wedstrijden", zei Mauricio Pochettino over Lavia.

Wachten op Duranville en De Bruyne

Duranville kende ook al de nodige problemen sinds zijn transfer naar Dortmund. "We zijn uiterst voorzichtig, omdat hij al een jaar last heeft van spierproblemen en we willen hem geleidelijk aan versterken. Hij blijft uiterst ijverig en positief. Het is geen gemakkelijke tijd voor hem, maar we steunen hem zoveel mogelijk", aldus coach Edin Terzic.

Het slotwoord was voor Pep Guardiola omtrent De Bruyne. “Ik heb twee dagen geleden nog met Kevin gesproken. Hij zegt dat hij zich heel goed voelt, maar dat is nog wat anders dan hersteld zijn. Het is met dit soort blessures best dat je geen druk oplegt. Als hij zich goed voelt en de dokters hebben er vertrouwen in, dan kunnen we de volgende stap zetten. Je wil daar niet te vroeg mee zijn en dan noodgedwongen terug bij af zijn. Dit was een zware blessure, een zware operatie… Stap voor stap dus.”

Zal Lavia meegaan naar het EK?

Meest recent

'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

7
7
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

4
4
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

20
20
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

16
16
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

51
51
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

25
25
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

31
31
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

7
7
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

93
93
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

87
87
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

173
173
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

183
183
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

413
413
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

352
352
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

332
332
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

48
48
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

338
338
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

92
92
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

170
170
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

145
145
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

90
90
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

60
60

Meer sportnieuws