Kan Tedesco rekenen op De Bruyne en Lavia? Clubs geven update

225
Kan Tedesco rekenen op De Bruyne en Lavia? Clubs geven update

Bondscoach Domenico Tedesco kan nog steeds niet rekenen op Kevin De Bruyne, Roméo Lavia en Julien Duranville. Het trio is al maanden uit met blessureleed. Hun clubs gaven een update over hun huidige status.

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Lavia bijna terug

Lavia speelde nog niet voor Chelsea. Dat is bijzonder jammer, want zo kon een van de allergrootste Belgische talenten zich nog niet bewijzen onder Tedesco. "Roméo staat dicht bij zijn terugkeer. Hopelijk kan hij volgende week terug met de groep trainen. En dan kunnen we bekijken wanneer hij het team kan helpen in wedstrijden", zei Mauricio Pochettino over Lavia.

Wachten op Duranville en De Bruyne

Duranville kende ook al de nodige problemen sinds zijn transfer naar Dortmund. "We zijn uiterst voorzichtig, omdat hij al een jaar last heeft van spierproblemen en we willen hem geleidelijk aan versterken. Hij blijft uiterst ijverig en positief. Het is geen gemakkelijke tijd voor hem, maar we steunen hem zoveel mogelijk", aldus coach Edin Terzic.

Het slotwoord was voor Pep Guardiola omtrent De Bruyne. “Ik heb twee dagen geleden nog met Kevin gesproken. Hij zegt dat hij zich heel goed voelt, maar dat is nog wat anders dan hersteld zijn. Het is met dit soort blessures best dat je geen druk oplegt. Als hij zich goed voelt en de dokters hebben er vertrouwen in, dan kunnen we de volgende stap zetten. Je wil daar niet te vroeg mee zijn en dan noodgedwongen terug bij af zijn. Dit was een zware blessure, een zware operatie… Stap voor stap dus.”

Zal Lavia meegaan naar het EK?

Meest recent

Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

18
18
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

5
5
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

87
87
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

42
42
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

154
154
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

138
138
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

220
220
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

176
176
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

215
215
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

370
370
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

174
174
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

185
185
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

158
158
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

136
136
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

75
75
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

213
213
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

132
132
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

75
75
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

34
34
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

314
314
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

138
138

Meer sportnieuws