'Club Brugge krijgt verrassend zetje voor Europese groepswinst'

388 stemmen
'Club Brugge krijgt verrassend zetje voor Europese groepswinst'

Club Brugge boekte donderdag een moeizame, maar verdiende zege tegen Lugano in de groepsfase van de Conference League. Blauw-Zwart is daardoor zeker van Europees voetbal na de winter. Enkel de groepswinst staat nu nog op het spel.

Club telt momenteel 10 punten uit 4 gespeelde wedstrijden. Eerste achtervolger Bodo Glimt heeft er 7. Lugano volgt met 4, en Besiktas sluit de rij met 1 schamel puntje. Op 30 november trekt Club richting Turkije op speeldag 5.

Daar zullen de Bruggelingen een gehavend Besiktas treffen. De club uit de Turkse hoofdstad is aan een tegenvallend seizoen bezig en staat in de competitie pas 5de met 19 punten. En daar komt de dramatische Europese campagne uiteraard bij.

LEES OOK: 'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Senol Günes werd al ontslagen bij Besiktas

De magere resultaten kostten al de kop van Senol Günes. Die werd vorig maand ontslagen en opgevolgd door ex-international Burak Yilmaz, die eerder T2 was. Maar ook Yilmaz kreeg de trein niet op rails in Istanbul.

Yilmaz stapt zelf op bij Besiktas

Na de nederlaag tegen Bodo Glimt (1-2) deze donderdag houdt Yilmaz nu de eer aan zichzelf en neemt hij na een maand ontslag als coach van Besiktas. Dat maakte de club zelf bekend via X.

Yilmaz was jarenlang een gevaarlijke spits, die vooral furore maakt in Turkije. Na een avontuur bij het Nederlandse Fortuna Sittard begon hij aan een trainerscarrière, maar die loopt dus niet van een leien dakje. Club Brugge kijkt ernaar en hoopt gebruikt te maken van de chaos bij Besiktas om er binnenkort de drie punten mee te graaien.

Zal Club winnen in Besiktas?

Meest recent

Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

88
88
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

53
53
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

222
222
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

207
207
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

117
117
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

326
326
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

29
29
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

78
78
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

100
100
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

23
23
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

72
72
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

534
534
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

91
91
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

189
189
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

281
281
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

69
69
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

92
92
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

137
137
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

115
115
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

186
186
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

108
108
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

142
142
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

370
370

Meer sportnieuws