'Club Brugge krijgt verrassend zetje voor Europese groepswinst'

door
'Club Brugge krijgt verrassend zetje voor Europese groepswinst'

Club Brugge boekte donderdag een moeizame, maar verdiende zege tegen Lugano in de groepsfase van de Conference League. Blauw-Zwart is daardoor zeker van Europees voetbal na de winter. Enkel de groepswinst staat nu nog op het spel.

Club telt momenteel 10 punten uit 4 gespeelde wedstrijden. Eerste achtervolger Bodo Glimt heeft er 7. Lugano volgt met 4, en Besiktas sluit de rij met 1 schamel puntje. Op 30 november trekt Club richting Turkije op speeldag 5.

Daar zullen de Bruggelingen een gehavend Besiktas treffen. De club uit de Turkse hoofdstad is aan een tegenvallend seizoen bezig en staat in de competitie pas 5de met 19 punten. En daar komt de dramatische Europese campagne uiteraard bij.

LEES OOK: Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Senol Günes werd al ontslagen bij Besiktas

De magere resultaten kostten al de kop van Senol Günes. Die werd vorig maand ontslagen en opgevolgd door ex-international Burak Yilmaz, die eerder T2 was. Maar ook Yilmaz kreeg de trein niet op rails in Istanbul.

Yilmaz stapt zelf op bij Besiktas

Na de nederlaag tegen Bodo Glimt (1-2) deze donderdag houdt Yilmaz nu de eer aan zichzelf en neemt hij na een maand ontslag als coach van Besiktas. Dat maakte de club zelf bekend via X.

Yilmaz was jarenlang een gevaarlijke spits, die vooral furore maakt in Turkije. Na een avontuur bij het Nederlandse Fortuna Sittard begon hij aan een trainerscarrière, maar die loopt dus niet van een leien dakje. Club Brugge kijkt ernaar en hoopt gebruikt te maken van de chaos bij Besiktas om er binnenkort de drie punten mee te graaien.

Zal Club winnen in Besiktas?

Meest recent

Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

119
119
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

12
12
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

138
138
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

79
79
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

256
256
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

78
78
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

136
136
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

54
54
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

219
219
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

182
182
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

116
116
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

671
671
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

290
290
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

317
317
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

865
865
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

611
611
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

403
403
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

302
302
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

847
847
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

213
213
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

65
65
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

102
102
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

412
412
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

71
71

Meer sportnieuws