'Club Brugge krijgt verrassend zetje voor Europese groepswinst'

door
'Club Brugge krijgt verrassend zetje voor Europese groepswinst'

Club Brugge boekte donderdag een moeizame, maar verdiende zege tegen Lugano in de groepsfase van de Conference League. Blauw-Zwart is daardoor zeker van Europees voetbal na de winter. Enkel de groepswinst staat nu nog op het spel.

Club telt momenteel 10 punten uit 4 gespeelde wedstrijden. Eerste achtervolger Bodo Glimt heeft er 7. Lugano volgt met 4, en Besiktas sluit de rij met 1 schamel puntje. Op 30 november trekt Club richting Turkije op speeldag 5.

Daar zullen de Bruggelingen een gehavend Besiktas treffen. De club uit de Turkse hoofdstad is aan een tegenvallend seizoen bezig en staat in de competitie pas 5de met 19 punten. En daar komt de dramatische Europese campagne uiteraard bij.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

Senol Günes werd al ontslagen bij Besiktas

De magere resultaten kostten al de kop van Senol Günes. Die werd vorig maand ontslagen en opgevolgd door ex-international Burak Yilmaz, die eerder T2 was. Maar ook Yilmaz kreeg de trein niet op rails in Istanbul.

Yilmaz stapt zelf op bij Besiktas

Na de nederlaag tegen Bodo Glimt (1-2) deze donderdag houdt Yilmaz nu de eer aan zichzelf en neemt hij na een maand ontslag als coach van Besiktas. Dat maakte de club zelf bekend via X.

Yilmaz was jarenlang een gevaarlijke spits, die vooral furore maakt in Turkije. Na een avontuur bij het Nederlandse Fortuna Sittard begon hij aan een trainerscarrière, maar die loopt dus niet van een leien dakje. Club Brugge kijkt ernaar en hoopt gebruikt te maken van de chaos bij Besiktas om er binnenkort de drie punten mee te graaien.

Zal Club winnen in Besiktas?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

6
6
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

56
56
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

80
80
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

48
48
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

46
46
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

284
284
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

80
80
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

102
102
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

223
223
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

197
197
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

189
189
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

182
182
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

64
64
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

99
99
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

156
156
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

125
125
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

532
532
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

326
326
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

75
75
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

145
145
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

371
371
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

491
491
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

146
146
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

148
148

Meer sportnieuws