Mourinho maakt Lukaku & co met de grond gelijk na wanprestatie

door
Mourinho maakt Lukaku & co met de grond gelijk na wanprestatie

AS Roma verloor gisterenavond met 2-0 van Slavia Praag. Trainer José Mourinho was bijzonder boos na de nederlaag in Tsjechië. Hij maakte Romelu Lukaku & co met de grond gelijk na de toch wel verontrustende prestatie van zijn team.

Slavia Praag is geen hoogvlieger in Europa, maar zij speelden AS Roma helemaal weg. Ze trapten 15 keer richting Italiaans doel, terwijl AS Roma bleef steken op 4 doelpogingen. De Tsjechen hadden ook 52% balbezit. Mourinho was woedend.

LEES OOK: ‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

Mourinho hekelt AS Roma-spelers

"De houding van mijn spelers was echt onacceptabel. Alles ontbrak eraan bij ons. We verdienen de pijn van deze nederlaag." Alleen de Portugees sprak nadien de media toe. De spelers kregen een spreekverbod van 'The Special One'.

"Dat was mijn keuze. Niemand mag praten, want er valt niets te zeggen. Ik heb de spelers in de kleedkamer al toegesproken. Dat is iets wat ik überhaupt nooit doe, want dan zit je nog midden in de adrenaline. Maar ik vond helemaal niets leuk na deze prestatie. Niets lukte en we waren zo slecht dat ik geen enkel excuus wil aandragen." 

Bove krijgt lof van Mourinho

Hij had wel lof voor één jonge speler. "Er waren maar heel weinig spelers die de juiste instelling hadden. Er was er maar één die niet verdiende te verliezen, dat was Edoardo Bove. Als je beste speler een twintigjarige jongen is die tot twee jaar geleden niet bij het eerste elftal zat, dan is er iets goed mis. Met één van de elf kun je geen wedstrijden winnen."

AS Roma staat wel nog tweede in de groep met 9 op 12 en heeft 5 punten meer dan de derde. Mourinho zal deze match zeker gebruiken om zijn team messcherp te krijgen voor de derby van komend weekend tegen Lazio.

Gaat AS Roma de rug rechten tegen Lazio?

Meest recent

POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

26
26
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

57
57
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

73
73
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

146
146
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

215
215
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

130
130
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

64
64
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

35
35
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

496
496
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

350
350
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

582
582
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

333
333
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

103
103
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

114
114
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

418
418
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

256
256
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

110
110
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

270
270
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

469
469
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

197
197
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

70
70
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

579
579
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

114
114

Meer sportnieuws