Mourinho maakt Lukaku & co met de grond gelijk na wanprestatie

door
Mourinho maakt Lukaku & co met de grond gelijk na wanprestatie

AS Roma verloor gisterenavond met 2-0 van Slavia Praag. Trainer José Mourinho was bijzonder boos na de nederlaag in Tsjechië. Hij maakte Romelu Lukaku & co met de grond gelijk na de toch wel verontrustende prestatie van zijn team.

Slavia Praag is geen hoogvlieger in Europa, maar zij speelden AS Roma helemaal weg. Ze trapten 15 keer richting Italiaans doel, terwijl AS Roma bleef steken op 4 doelpogingen. De Tsjechen hadden ook 52% balbezit. Mourinho was woedend.

LEES OOK: Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Mourinho hekelt AS Roma-spelers

"De houding van mijn spelers was echt onacceptabel. Alles ontbrak eraan bij ons. We verdienen de pijn van deze nederlaag." Alleen de Portugees sprak nadien de media toe. De spelers kregen een spreekverbod van 'The Special One'.

"Dat was mijn keuze. Niemand mag praten, want er valt niets te zeggen. Ik heb de spelers in de kleedkamer al toegesproken. Dat is iets wat ik überhaupt nooit doe, want dan zit je nog midden in de adrenaline. Maar ik vond helemaal niets leuk na deze prestatie. Niets lukte en we waren zo slecht dat ik geen enkel excuus wil aandragen." 

Bove krijgt lof van Mourinho

Hij had wel lof voor één jonge speler. "Er waren maar heel weinig spelers die de juiste instelling hadden. Er was er maar één die niet verdiende te verliezen, dat was Edoardo Bove. Als je beste speler een twintigjarige jongen is die tot twee jaar geleden niet bij het eerste elftal zat, dan is er iets goed mis. Met één van de elf kun je geen wedstrijden winnen."

AS Roma staat wel nog tweede in de groep met 9 op 12 en heeft 5 punten meer dan de derde. Mourinho zal deze match zeker gebruiken om zijn team messcherp te krijgen voor de derby van komend weekend tegen Lazio.

Gaat AS Roma de rug rechten tegen Lazio?

Meest recent

Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

1
1
Leko: "Na ons zijn zij de best voetballende ploeg in België"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

8
8
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

189
189
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

78
78
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

68
68
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

311
311
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

337
337
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

96
96
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

199
199
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

604
604
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

298
298
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

204
204
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

56
56
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

30
30
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

243
243
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

83
83
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

524
524
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

192
192
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

187
187
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

420
420
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

406
406
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

313
313
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

157
157
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

240
240

Meer sportnieuws