Mourinho maakt Lukaku & co met de grond gelijk na wanprestatie

door
Mourinho maakt Lukaku & co met de grond gelijk na wanprestatie

AS Roma verloor gisterenavond met 2-0 van Slavia Praag. Trainer José Mourinho was bijzonder boos na de nederlaag in Tsjechië. Hij maakte Romelu Lukaku & co met de grond gelijk na de toch wel verontrustende prestatie van zijn team.

Slavia Praag is geen hoogvlieger in Europa, maar zij speelden AS Roma helemaal weg. Ze trapten 15 keer richting Italiaans doel, terwijl AS Roma bleef steken op 4 doelpogingen. De Tsjechen hadden ook 52% balbezit. Mourinho was woedend.

LEES OOK: ‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Mourinho hekelt AS Roma-spelers

"De houding van mijn spelers was echt onacceptabel. Alles ontbrak eraan bij ons. We verdienen de pijn van deze nederlaag." Alleen de Portugees sprak nadien de media toe. De spelers kregen een spreekverbod van 'The Special One'.

"Dat was mijn keuze. Niemand mag praten, want er valt niets te zeggen. Ik heb de spelers in de kleedkamer al toegesproken. Dat is iets wat ik überhaupt nooit doe, want dan zit je nog midden in de adrenaline. Maar ik vond helemaal niets leuk na deze prestatie. Niets lukte en we waren zo slecht dat ik geen enkel excuus wil aandragen." 

Bove krijgt lof van Mourinho

Hij had wel lof voor één jonge speler. "Er waren maar heel weinig spelers die de juiste instelling hadden. Er was er maar één die niet verdiende te verliezen, dat was Edoardo Bove. Als je beste speler een twintigjarige jongen is die tot twee jaar geleden niet bij het eerste elftal zat, dan is er iets goed mis. Met één van de elf kun je geen wedstrijden winnen."

AS Roma staat wel nog tweede in de groep met 9 op 12 en heeft 5 punten meer dan de derde. Mourinho zal deze match zeker gebruiken om zijn team messcherp te krijgen voor de derby van komend weekend tegen Lazio.

Gaat AS Roma de rug rechten tegen Lazio?

Meest recent

'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

76
76
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

95
95
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

41
41
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

25
25
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

50
50
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

177
177
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

121
121
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

135
135
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

45
45
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

204
204
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

47
47
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

102
102
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

499
499
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

208
208
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

113
113
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

267
267
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

419
419
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

283
283
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

610
610
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

477
477
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

165
165
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

40
40
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

96
96
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

204
204

Meer sportnieuws