Mourinho maakt Lukaku & co met de grond gelijk na wanprestatie

door
Mourinho maakt Lukaku & co met de grond gelijk na wanprestatie

AS Roma verloor gisterenavond met 2-0 van Slavia Praag. Trainer José Mourinho was bijzonder boos na de nederlaag in Tsjechië. Hij maakte Romelu Lukaku & co met de grond gelijk na de toch wel verontrustende prestatie van zijn team.

Slavia Praag is geen hoogvlieger in Europa, maar zij speelden AS Roma helemaal weg. Ze trapten 15 keer richting Italiaans doel, terwijl AS Roma bleef steken op 4 doelpogingen. De Tsjechen hadden ook 52% balbezit. Mourinho was woedend.

LEES OOK: Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Mourinho hekelt AS Roma-spelers

"De houding van mijn spelers was echt onacceptabel. Alles ontbrak eraan bij ons. We verdienen de pijn van deze nederlaag." Alleen de Portugees sprak nadien de media toe. De spelers kregen een spreekverbod van 'The Special One'.

"Dat was mijn keuze. Niemand mag praten, want er valt niets te zeggen. Ik heb de spelers in de kleedkamer al toegesproken. Dat is iets wat ik überhaupt nooit doe, want dan zit je nog midden in de adrenaline. Maar ik vond helemaal niets leuk na deze prestatie. Niets lukte en we waren zo slecht dat ik geen enkel excuus wil aandragen." 

Bove krijgt lof van Mourinho

Hij had wel lof voor één jonge speler. "Er waren maar heel weinig spelers die de juiste instelling hadden. Er was er maar één die niet verdiende te verliezen, dat was Edoardo Bove. Als je beste speler een twintigjarige jongen is die tot twee jaar geleden niet bij het eerste elftal zat, dan is er iets goed mis. Met één van de elf kun je geen wedstrijden winnen."

AS Roma staat wel nog tweede in de groep met 9 op 12 en heeft 5 punten meer dan de derde. Mourinho zal deze match zeker gebruiken om zijn team messcherp te krijgen voor de derby van komend weekend tegen Lazio.

Gaat AS Roma de rug rechten tegen Lazio?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

147
147
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

219
219
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

108
108
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

102
102
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

272
272
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

62
62
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

143
143
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

477
477
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

148
148
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

299
299
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

506
506
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

187
187
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

171
171
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

155
155
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

420
420
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

197
197
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

766
766
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

680
680
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

370
370
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

618
618
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

426
426
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

652
652

Meer sportnieuws