Mourinho maakt Lukaku & co met de grond gelijk na wanprestatie

door
Mourinho maakt Lukaku & co met de grond gelijk na wanprestatie

AS Roma verloor gisterenavond met 2-0 van Slavia Praag. Trainer José Mourinho was bijzonder boos na de nederlaag in Tsjechië. Hij maakte Romelu Lukaku & co met de grond gelijk na de toch wel verontrustende prestatie van zijn team.

Slavia Praag is geen hoogvlieger in Europa, maar zij speelden AS Roma helemaal weg. Ze trapten 15 keer richting Italiaans doel, terwijl AS Roma bleef steken op 4 doelpogingen. De Tsjechen hadden ook 52% balbezit. Mourinho was woedend.

LEES OOK: Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Mourinho hekelt AS Roma-spelers

"De houding van mijn spelers was echt onacceptabel. Alles ontbrak eraan bij ons. We verdienen de pijn van deze nederlaag." Alleen de Portugees sprak nadien de media toe. De spelers kregen een spreekverbod van 'The Special One'.

"Dat was mijn keuze. Niemand mag praten, want er valt niets te zeggen. Ik heb de spelers in de kleedkamer al toegesproken. Dat is iets wat ik überhaupt nooit doe, want dan zit je nog midden in de adrenaline. Maar ik vond helemaal niets leuk na deze prestatie. Niets lukte en we waren zo slecht dat ik geen enkel excuus wil aandragen." 

Bove krijgt lof van Mourinho

Hij had wel lof voor één jonge speler. "Er waren maar heel weinig spelers die de juiste instelling hadden. Er was er maar één die niet verdiende te verliezen, dat was Edoardo Bove. Als je beste speler een twintigjarige jongen is die tot twee jaar geleden niet bij het eerste elftal zat, dan is er iets goed mis. Met één van de elf kun je geen wedstrijden winnen."

AS Roma staat wel nog tweede in de groep met 9 op 12 en heeft 5 punten meer dan de derde. Mourinho zal deze match zeker gebruiken om zijn team messcherp te krijgen voor de derby van komend weekend tegen Lazio.

Gaat AS Roma de rug rechten tegen Lazio?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

74
74
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

13
13
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

16
16
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

40
40
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

69
69
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

12
12
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

27
27
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

58
58
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

142
142
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

32
32
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

71
71
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

14
14
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

49
49
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

85
85
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

200
200
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

88
88
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

72
72
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

156
156
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

132
132
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

77
77
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

30
30
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

93
93
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

33
33

Meer sportnieuws