Jean Butez vader geworden kort na de match in Porto

147 stemmen
Jean Butez vader geworden kort na de match in Porto

Antwerp moest dinsdagavond opnieuw een nederlaag slikken in de Champions League, want deze keer moesten ze met 2-0 hun meerdere erkennen in FC Porto. Maar desondanks kan de Great Old nog tevreden zijn over zijn prestatie. Het weerde zich immers kranig en maakte aanspraak op meer, en dat met een fel gehavend elftal.

Mark van Bommel stuurde een halve B-ploeg de wei in tegen Porto. Hij hield onder meer Janssen, Bataille en Muja op de bank, terwijl Toby Alderweireld en Jean Butez zelfs niet mee naar Portugal afgereisd waren. Die laatste mocht in België blijven om zijn hoogzwangere vrouw bij te staan.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Butez werd vader vlak na Porto

Dat blijkt nu een goede keuze geweest te zijn, want vlak na het einde van de match in Porto werd Butez vader. "Ik heb nog geen geboortekaartje in de bus gekregen, maar ik kan wel zeggen dat er een gezonde dochter geboren is", bevestigde Mark van Bommel bij Het Laatste Nieuws.

"De moeder maakt het ook goed. Dat iedereen gezond en wel is, en dat alles goed verlopen is, is het belangrijkste. Veel meer details ga ik niet vertellen", aldus de trainer nog.

Butez klaar voor match tegen Standard

En er is nog meer goed nieuws voor Antwerp, want Van Bommel liet ook weten dat Butez donderdag alweer op het trainingsveld stond. Hij zal dan ook klaar zijn om zaterdag gewoon weer zijn plaats onder de lat in te nemen voor de wedstrijd tegen Standard.

Dat betekent dat Senne Lammens ondanks een sterk Champions League-debuut gewoon weer naar de bank zal verdwijnen. De 21-jarige zal wellicht nog even geduld moeten tonen voor hij echt zijn kans zal krijgen in het doel bij Antwerp.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
242

Was het de juiste beslissing van Antwerp?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

4
4
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

9
9
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

28
28
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

71
71
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

46
46
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

75
75
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

337
337
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

177
177
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

58
58
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

359
359
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

117
117
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

730
730
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

109
109
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

102
102
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

82
82
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

199
199
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

368
368
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

340
340
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

565
565
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

924
924
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

981
981
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

222
222

Meer sportnieuws