Op deze manier kwam KV Mechelen uit bij Hasi als coach

152
Op deze manier kwam KV Mechelen uit bij Hasi als coach

KV Mechelen heeft na het ontslag van Steven Defour niet al te lang moeten zoeken naar een nieuwe trainer. Net geen week later streek zijn opvolger al neer Achter de Kazerne. Daarbij opteerden ze voor een bekende naam.

Onder meer Bernd Hollerbach, Sven Vandenbroeck en Timmy Simons werden genoemd bij KV Mechelen, maar dat koos uiteindelijk voor Besnik Hasi. De ex-trainer van Anderlecht tekende een contract tot het einde van het seizoen en keert zo na zeven jaar weer terug in de Belgische competitie.

LEES OOK: Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

Radzinski bracht KVM en Hasi samen

In Gazet van Antwerpen onthult Tomasz Radzinski dat het door hem was dat KVM uitkwam bij Hasi. "Ik ben voor alle duidelijkheid niet de makelaar van Besnik. Dat is Sofian Benkheil. Besnik en ik zijn gewoon heel goede vrienden", zegt hij daarover.

"De voorbije jaren heb ik Frank Lagast (CEO van KV Mechelen, red.) leren kennen op het golfcircuit. Na het ontslag van Steven Defour heb ik beide partijen samen aan tafel gebracht. Meer niet. Nadien is het blijkbaar heel snel gegaan", gaat Radzinski verder.

Radzinski was Hasi niet vergeten

Hasi en Radzinski waren in het seizoen 2000/01 ploegmaats bij Anderlecht en bouwden in die periode een uitstekende band op. Anderlecht slaagde er dat seizoen in te overwinteren in de Champions League en Radzinski herinnert zich nog steeds hoe hij in de tweede ronde op assist van Hasi Anderlecht naar een knappe 1-0-zege tegen Lazio knalde.

Zelf is Radzinski intussen al een tijdje uit de voetbalwereld verdwenen. Hij was van 2013 tot 2015 nog technisch directeur bij Lierse, maar sindsdien bekleedde hij geen functie meer bij een club. 

Was Hasi een goede keuze van KV Mechelen?

Meest recent

Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

0
0
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

40
40
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

84
84
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

51
51
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

29
29
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

194
194
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

270
270
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

84
84
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

85
85
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

172
172
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

70
70
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

244
244
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

332
332
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

48
48
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

451
451
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

356
356
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

115
115
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

197
197
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

30
30
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

75
75
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

51
51
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

117
117
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

41
41
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17

Meer sportnieuws