Op deze manier kwam KV Mechelen uit bij Hasi als coach

152
Op deze manier kwam KV Mechelen uit bij Hasi als coach

KV Mechelen heeft na het ontslag van Steven Defour niet al te lang moeten zoeken naar een nieuwe trainer. Net geen week later streek zijn opvolger al neer Achter de Kazerne. Daarbij opteerden ze voor een bekende naam.

Onder meer Bernd Hollerbach, Sven Vandenbroeck en Timmy Simons werden genoemd bij KV Mechelen, maar dat koos uiteindelijk voor Besnik Hasi. De ex-trainer van Anderlecht tekende een contract tot het einde van het seizoen en keert zo na zeven jaar weer terug in de Belgische competitie.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Radzinski bracht KVM en Hasi samen

In Gazet van Antwerpen onthult Tomasz Radzinski dat het door hem was dat KVM uitkwam bij Hasi. "Ik ben voor alle duidelijkheid niet de makelaar van Besnik. Dat is Sofian Benkheil. Besnik en ik zijn gewoon heel goede vrienden", zegt hij daarover.

"De voorbije jaren heb ik Frank Lagast (CEO van KV Mechelen, red.) leren kennen op het golfcircuit. Na het ontslag van Steven Defour heb ik beide partijen samen aan tafel gebracht. Meer niet. Nadien is het blijkbaar heel snel gegaan", gaat Radzinski verder.

Radzinski was Hasi niet vergeten

Hasi en Radzinski waren in het seizoen 2000/01 ploegmaats bij Anderlecht en bouwden in die periode een uitstekende band op. Anderlecht slaagde er dat seizoen in te overwinteren in de Champions League en Radzinski herinnert zich nog steeds hoe hij in de tweede ronde op assist van Hasi Anderlecht naar een knappe 1-0-zege tegen Lazio knalde.

Zelf is Radzinski intussen al een tijdje uit de voetbalwereld verdwenen. Hij was van 2013 tot 2015 nog technisch directeur bij Lierse, maar sindsdien bekleedde hij geen functie meer bij een club. 

Was Hasi een goede keuze van KV Mechelen?

Meest recent

HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

1
1
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

19
19
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

30
30
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

33
33
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

124
124
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

82
82
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

185
185
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

198
198
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

65
65
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

380
380
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

376
376
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

179
179
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

128
128
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

118
118
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

191
191
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

190
190
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1653
1653
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

387
387
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

305
305
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

325
325
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

96
96
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

230
230

Meer sportnieuws