Op deze manier kwam KV Mechelen uit bij Hasi als coach

door
Op deze manier kwam KV Mechelen uit bij Hasi als coach

KV Mechelen heeft na het ontslag van Steven Defour niet al te lang moeten zoeken naar een nieuwe trainer. Net geen week later streek zijn opvolger al neer Achter de Kazerne. Daarbij opteerden ze voor een bekende naam.

Onder meer Bernd Hollerbach, Sven Vandenbroeck en Timmy Simons werden genoemd bij KV Mechelen, maar dat koos uiteindelijk voor Besnik Hasi. De ex-trainer van Anderlecht tekende een contract tot het einde van het seizoen en keert zo na zeven jaar weer terug in de Belgische competitie.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Radzinski bracht KVM en Hasi samen

In Gazet van Antwerpen onthult Tomasz Radzinski dat het door hem was dat KVM uitkwam bij Hasi. "Ik ben voor alle duidelijkheid niet de makelaar van Besnik. Dat is Sofian Benkheil. Besnik en ik zijn gewoon heel goede vrienden", zegt hij daarover.

"De voorbije jaren heb ik Frank Lagast (CEO van KV Mechelen, red.) leren kennen op het golfcircuit. Na het ontslag van Steven Defour heb ik beide partijen samen aan tafel gebracht. Meer niet. Nadien is het blijkbaar heel snel gegaan", gaat Radzinski verder.

Radzinski was Hasi niet vergeten

Hasi en Radzinski waren in het seizoen 2000/01 ploegmaats bij Anderlecht en bouwden in die periode een uitstekende band op. Anderlecht slaagde er dat seizoen in te overwinteren in de Champions League en Radzinski herinnert zich nog steeds hoe hij in de tweede ronde op assist van Hasi Anderlecht naar een knappe 1-0-zege tegen Lazio knalde.

Zelf is Radzinski intussen al een tijdje uit de voetbalwereld verdwenen. Hij was van 2013 tot 2015 nog technisch directeur bij Lierse, maar sindsdien bekleedde hij geen functie meer bij een club. 

Was Hasi een goede keuze van KV Mechelen?

Meest recent

Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

15
15
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

18
18
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

49
49
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

51
51
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

194
194
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

94
94
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

217
217
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

116
116
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

32
32
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

374
374
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

185
185
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

115
115
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

42
42
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

79
79
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

264
264
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

126
126
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

400
400
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

233
233
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

116
116
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

102
102
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

70
70

Meer sportnieuws