Dé oplossing voor Club Brugge? "Zet ze samen in de ploeg"

702 stemmen
Dé oplossing voor Club Brugge?

Bij Club Brugge heeft Ronny Deila de juiste tactiek en opstelling begin november nog steeds niet gevonden. Blauw-Zwart presteert heel wisselvallig en in België zijn de resultaten simpelweg matig met de duurste kern van België. Nordin Jbari geeft de Noorse coach een tip.

Club Brugge krijgt veel kritiek omwille van de defensieve problemen, maar volgens Jbari heeft Club Brugge ook offensief een probleem. Uiteraard zijn jongens als Hans Vanaken en Andreas Skov Olsen enorm sterke spelers en is Antonio Nusa een toptalent. Ook Philip Zinckernagel is een steengoede voetballer.

LEES OOK: Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Thiago en Jutgla in de ploeg

Maar het ontbreekt aan duidelijkheid in de punt van de aanval. Igor Thiago en Ferran Jutgla kunnen daar niet overtuigen in een rol als enige centrumspits. Deila wisselt vaak af tussen de twee.

"Hun profielen vullen elkaar goed aan, terwijl ze nu allebei alleen vooraan moeten strijden. Thiago is te weinig in de grote wedstrijden, Jutgla startte soms na zijn blessure, soms werd hij gewisseld. Je moet ze samen laten spelen", geeft Jbari aan in La Capitale.

Vullen elkaar aan

De voormalige spits van Club Brugge heeft wel een punt. Thiago is een krachtige spits die hard werkt en met zijn fysieke manier van spelen de defensie aan de praat kan houden. Voetballend is hij zeker geen topper, maar de Braziliaan pikt wel af en toe zijn goaltje mee. Daarnaast is Jutgla iemand die net wel die goede voetjes heeft, kijk maar naar zijn goal tegen Antwerp, en iemand die op de loer ligt in de zestien meter. 

Gaat Deila het weldra eens voor een langere periode proberen met beiden in de aanval?

Moet Deila dat eens langdurig testen?

Meest recent

Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

32
32
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

29
29
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

66
66
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

134
134
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

57
57
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

240
240
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

584
584
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

383
383
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

274
274
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

447
447
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

135
135
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

158
158
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

200
200
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

432
432
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

545
545
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

207
207
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

382
382
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

307
307
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

79
79
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

316
316
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

137
137
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

159
159
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

630
630
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

170
170
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

218
218

Meer sportnieuws