Dé oplossing voor Club Brugge? "Zet ze samen in de ploeg"

door
Dé oplossing voor Club Brugge?

Bij Club Brugge heeft Ronny Deila de juiste tactiek en opstelling begin november nog steeds niet gevonden. Blauw-Zwart presteert heel wisselvallig en in België zijn de resultaten simpelweg matig met de duurste kern van België. Nordin Jbari geeft de Noorse coach een tip.

Club Brugge krijgt veel kritiek omwille van de defensieve problemen, maar volgens Jbari heeft Club Brugge ook offensief een probleem. Uiteraard zijn jongens als Hans Vanaken en Andreas Skov Olsen enorm sterke spelers en is Antonio Nusa een toptalent. Ook Philip Zinckernagel is een steengoede voetballer.

LEES OOK: Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

Thiago en Jutgla in de ploeg

Maar het ontbreekt aan duidelijkheid in de punt van de aanval. Igor Thiago en Ferran Jutgla kunnen daar niet overtuigen in een rol als enige centrumspits. Deila wisselt vaak af tussen de twee.

"Hun profielen vullen elkaar goed aan, terwijl ze nu allebei alleen vooraan moeten strijden. Thiago is te weinig in de grote wedstrijden, Jutgla startte soms na zijn blessure, soms werd hij gewisseld. Je moet ze samen laten spelen", geeft Jbari aan in La Capitale.

Vullen elkaar aan

De voormalige spits van Club Brugge heeft wel een punt. Thiago is een krachtige spits die hard werkt en met zijn fysieke manier van spelen de defensie aan de praat kan houden. Voetballend is hij zeker geen topper, maar de Braziliaan pikt wel af en toe zijn goaltje mee. Daarnaast is Jutgla iemand die net wel die goede voetjes heeft, kijk maar naar zijn goal tegen Antwerp, en iemand die op de loer ligt in de zestien meter. 

Gaat Deila het weldra eens voor een langere periode proberen met beiden in de aanval?

Moet Deila dat eens langdurig testen?

Meest recent

Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

22
22
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

13
13
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

112
112
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

706
706
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

137
137
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

158
158
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

274
274
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

24
24
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

144
144
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

611
611
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

29
29
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

35
35
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

172
172
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

88
88
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

119
119
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

110
110
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

115
115
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

113
113
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

300
300
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

303
303
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

175
175
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

145
145
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

220
220

Meer sportnieuws