Union SG ziet de miljoenen plots binnenstromen

180 stemmen
Union SG ziet de miljoenen plots binnenstromen

Union SG kan zich vanavond verzekeren van Europese overwintering in de Europa League. Dat zou alweer een enorm sterke prestatie zijn. Financieel gaat de club weer héél leuke tijden tegemoet. Dat meldt La Dernière Heure.

Union SG verdiende vorig jaar ongeveer 12 miljoen euro aan de Europa League. Financieel was dat een geweldig seizoen. De club maakt jaarlijks ongeveer zeven miljoen euro verlies en zonder modern stadion moet Union SG extra geld vinden in Europa of via uitgaande transfers.

LEES OOK: Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Union SG verdient fors in de Europa League

De leider uit de Jupiler Pro League kende ook al een geweldige zomermercato, waar ze ook nog eens 20 miljoen euro winst maakten. Financieel zijn het dus bijzonder goede tijden in het Dudenpark.

En die worden nog beter. Ook voor komend seizoen zal de club wellicht winst boeken. Union SG levert zeer goed werk in de Europa League, waar ze ook al het nodige geld wisten te rapen. Ze haalden al 3,63 miljoen euro op door de startbonus. Daar komt ook nog eens 1 miljoen euro bij via de marktpool en 1,32 miljoen euro dankzij de coëfficiëntenbonus, plus voorlopig ook 840.000 euro dankzij de vier punten die ze al haalden.

Winnen tegen Linz

Daarmee staat de teller nu al op 6,79 miljoen euro. Union SG krijgt per zege in de Europa League 630.000 euro en 210.000 euro voor een gelijkspel. Als ze zich plaatsen voor de volgende ronde komt er nog eens 1,05 miljoen euro bij. Financieel kan het dus nog beter worden.

Union SG speelt vanavond in Oostenrijk tegen LASK Linz. Daar kunnen ze zich al plaatsen voor de 1/16de finales.

Gaat Union SG Europees overwinteren?

Meest recent

Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

6
6
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

104
104
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

14
14
Basisploeg Rode Duivels: wisselt Garcia drie keer?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

38
38
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

63
63
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

42
42
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

104
104
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

175
175
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

33
33
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

48
48
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

59
59
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

108
108
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

86
86
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

182
182
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

213
213
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

475
475
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

224
224
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

346
346
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

34
34
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

47
47
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

191
191
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

226
226
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

521
521

Meer sportnieuws