Stijnen kent zijn zware straf na woede-uitbarsting

175
Stijnen kent zijn zware straf na woede-uitbarsting

Patro Eisden knoopte afgelopen weekend na een twee op negen weer aan met de zege door Seraing met 2-1 te kloppen. Daarmee deed het ook een uitstekende zaak in het klassement, want het naderde tot op één punt van leiders Zulte Waregem, Beerschot en Lommel. Toch verliep de wedstrijd niet zonder slag of stoot.

Bij Patro werden immers zowel keeperstrainer Niels Hermans als hoofdcoach Stijn Stijnen uitgesloten. Stijnen kreeg tien minuten voor tijd rood na herhaaldelijk protest. Daarvoor was hij ook al stevig tekeer gegaan tegen de vierde ref, die hij zelfs bedreigd zou hebben.

LEES OOK: Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Stijnen krijgt zware straf

Zijn woede-uitbarsting komt Stijnen nu duur te staan. Het Belang van Limburg meldt dat het Disciplinair Comité van de KBVB hem uiteindelijk een schorsing van drie speeldagen opgelegd heeft. Daarnaast moet Stijnen ook een boete van 2.200 euro ophoesten. Hermans werd twee matchen geschorst.

Beide trainers aanvaarden hun straf en gaan dus niet in beroep. Dat betekent wel dat Stijnen enkele weken weg zal moeten blijven van de bank bij Patro, dat net aan een reeks toppers begint.

Patro mist Stijnen in 3 toppers

Stijnen zal er immers niet bij zijn voor wedstrijden tegen Zulte Waregem, Lommel en Beerschot - uitgerekend tegen de drie leiders dus. Zijn T2 Aziz Rejdi zal voor die drie belangrijke wedstrijden de honneurs waar moeten nemen.

Goede resultaten in de drie komende matchen zouden Patro weleens aan de leiding in de Challenger Pro League kunnen brengen en dat zou een straffe prestatie zijn voor de promovendus. Ze zullen dus moeten hopen dat de afwezigheid van Stijnen zich niet al te veel laat voelen.

Terechte straf?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

89
89
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

225
225
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

149
149
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

174
174
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

239
239
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

85
85
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

34
34
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

103
103
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

52
52
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws