Stijnen kent zijn zware straf na woede-uitbarsting

door
Stijnen kent zijn zware straf na woede-uitbarsting

Patro Eisden knoopte afgelopen weekend na een twee op negen weer aan met de zege door Seraing met 2-1 te kloppen. Daarmee deed het ook een uitstekende zaak in het klassement, want het naderde tot op één punt van leiders Zulte Waregem, Beerschot en Lommel. Toch verliep de wedstrijd niet zonder slag of stoot.

Bij Patro werden immers zowel keeperstrainer Niels Hermans als hoofdcoach Stijn Stijnen uitgesloten. Stijnen kreeg tien minuten voor tijd rood na herhaaldelijk protest. Daarvoor was hij ook al stevig tekeer gegaan tegen de vierde ref, die hij zelfs bedreigd zou hebben.

LEES OOK: Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Stijnen krijgt zware straf

Zijn woede-uitbarsting komt Stijnen nu duur te staan. Het Belang van Limburg meldt dat het Disciplinair Comité van de KBVB hem uiteindelijk een schorsing van drie speeldagen opgelegd heeft. Daarnaast moet Stijnen ook een boete van 2.200 euro ophoesten. Hermans werd twee matchen geschorst.

Beide trainers aanvaarden hun straf en gaan dus niet in beroep. Dat betekent wel dat Stijnen enkele weken weg zal moeten blijven van de bank bij Patro, dat net aan een reeks toppers begint.

Patro mist Stijnen in 3 toppers

Stijnen zal er immers niet bij zijn voor wedstrijden tegen Zulte Waregem, Lommel en Beerschot - uitgerekend tegen de drie leiders dus. Zijn T2 Aziz Rejdi zal voor die drie belangrijke wedstrijden de honneurs waar moeten nemen.

Goede resultaten in de drie komende matchen zouden Patro weleens aan de leiding in de Challenger Pro League kunnen brengen en dat zou een straffe prestatie zijn voor de promovendus. Ze zullen dus moeten hopen dat de afwezigheid van Stijnen zich niet al te veel laat voelen.

Terechte straf?

Meest recent

Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

0
0
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

16
16
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

128
128
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

80
80
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

151
151
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

55
55
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

211
211
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

371
371
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

161
161
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

54
54
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

477
477
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

102
102
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

103
103
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

56
56
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

219
219
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

136
136
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

107
107
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

171
171
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

81
81
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

186
186

Meer sportnieuws