'Nieuwe tegenvaller voor KV Mechelen: titularis out'

door
'Nieuwe tegenvaller voor KV Mechelen: titularis out'

Bij KV Mechelen hebben ze alvast één probleem aangepakt, want de vacante trainerspositie werd woensdag ingevuld. Net geen week na het ontslag van Steven Defour presenteerde Malinwa Besnik Hasi als zijn opvolger. De ex-trainer van Anderlech moet de ploeg naar een veilige plaats in het klassement loodsen.

Het is echter nog wachten tot na de interlandbreak eer we Hasi op de bank zullen zien bij KVM. Hij laat de komende wedstrijd tegen Charleroi nog over aan Fred Vanderbiest, die ook vorig weekend tegen Standard al de honneurs waar nam. Maar de T2 krijgt wel slecht nieuws.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Lauberbach out bij KV Mechelen

Gazet van Antwerpen weet dat Vanderbiest tegen Charleroi niet zal kunnen rekenen op Lion Lauberbach. De Duitse spits liep tegen Standard bij een botsing een schouderblessure op. Ernstig is die niet, maar hij heeft nog te veel last om te kunnen trainen.

Daardoor zal hij ook moeten passen voor Charleroi, al is de verwachting wel dat hij binnen een tiental dagen weer helemaal fit zal zijn. Maar zaterdag zal Vanderbiest dus nog moeten puzzelen in de aanval.

Wie vervangt hem?

Sinds hij in de zomer transfervrij overkwam van Eintracht Braunschweig is Lauberbach immers niet weg te denken uit de Mechelse basiself. Hij was tot dusver goed voor twee goals en één assist in vijftien wedstrijden voor KV Mechelen.

De ziekenboeg van Malinwa zit al behoorlijk vol en dus stelt zich de vraag wie de plaats van Lauberbach zal moeten innemen. Op Standard was het de 18-jarige Norman Bassette die hem kwam vervangen. De jeugdinternational verschijnt straks dus mogelijk ook aan de aftrap.

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt
174

Een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

14
14
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

5
5
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

44
44
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

329
329
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

109
109
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

80
80
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

152
152
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

23
23
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

334
334
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

71
71
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

193
193
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

361
361
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

172
172
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

260
260
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

391
391
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

383
383
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

44
44
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

111
111
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

288
288
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

55
55
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

114
114
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

98
98
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

245
245
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

333
333
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1252
1252

Meer sportnieuws