'Nieuwe tegenvaller voor KV Mechelen: titularis out'

door
'Nieuwe tegenvaller voor KV Mechelen: titularis out'

Bij KV Mechelen hebben ze alvast één probleem aangepakt, want de vacante trainerspositie werd woensdag ingevuld. Net geen week na het ontslag van Steven Defour presenteerde Malinwa Besnik Hasi als zijn opvolger. De ex-trainer van Anderlech moet de ploeg naar een veilige plaats in het klassement loodsen.

Het is echter nog wachten tot na de interlandbreak eer we Hasi op de bank zullen zien bij KVM. Hij laat de komende wedstrijd tegen Charleroi nog over aan Fred Vanderbiest, die ook vorig weekend tegen Standard al de honneurs waar nam. Maar de T2 krijgt wel slecht nieuws.

LEES OOK: WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Lauberbach out bij KV Mechelen

Gazet van Antwerpen weet dat Vanderbiest tegen Charleroi niet zal kunnen rekenen op Lion Lauberbach. De Duitse spits liep tegen Standard bij een botsing een schouderblessure op. Ernstig is die niet, maar hij heeft nog te veel last om te kunnen trainen.

Daardoor zal hij ook moeten passen voor Charleroi, al is de verwachting wel dat hij binnen een tiental dagen weer helemaal fit zal zijn. Maar zaterdag zal Vanderbiest dus nog moeten puzzelen in de aanval.

Wie vervangt hem?

Sinds hij in de zomer transfervrij overkwam van Eintracht Braunschweig is Lauberbach immers niet weg te denken uit de Mechelse basiself. Hij was tot dusver goed voor twee goals en één assist in vijftien wedstrijden voor KV Mechelen.

De ziekenboeg van Malinwa zit al behoorlijk vol en dus stelt zich de vraag wie de plaats van Lauberbach zal moeten innemen. Op Standard was het de 18-jarige Norman Bassette die hem kwam vervangen. De jeugdinternational verschijnt straks dus mogelijk ook aan de aftrap.

Een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

77
77
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

65
65
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

475
475
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

76
76
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

139
139
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

253
253
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

59
59
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

563
563
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

358
358
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

423
423
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

491
491
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

256
256
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1230
1230
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

358
358
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

374
374
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

142
142
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

318
318
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

192
192
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

82
82
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

87
87
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

849
849
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

164
164
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

527
527
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

125
125
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

581
581

Meer sportnieuws