'Nieuwe tegenvaller voor KV Mechelen: titularis out'

door
'Nieuwe tegenvaller voor KV Mechelen: titularis out'

Bij KV Mechelen hebben ze alvast één probleem aangepakt, want de vacante trainerspositie werd woensdag ingevuld. Net geen week na het ontslag van Steven Defour presenteerde Malinwa Besnik Hasi als zijn opvolger. De ex-trainer van Anderlech moet de ploeg naar een veilige plaats in het klassement loodsen.

Het is echter nog wachten tot na de interlandbreak eer we Hasi op de bank zullen zien bij KVM. Hij laat de komende wedstrijd tegen Charleroi nog over aan Fred Vanderbiest, die ook vorig weekend tegen Standard al de honneurs waar nam. Maar de T2 krijgt wel slecht nieuws.

LEES OOK: 'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

Lauberbach out bij KV Mechelen

Gazet van Antwerpen weet dat Vanderbiest tegen Charleroi niet zal kunnen rekenen op Lion Lauberbach. De Duitse spits liep tegen Standard bij een botsing een schouderblessure op. Ernstig is die niet, maar hij heeft nog te veel last om te kunnen trainen.

Daardoor zal hij ook moeten passen voor Charleroi, al is de verwachting wel dat hij binnen een tiental dagen weer helemaal fit zal zijn. Maar zaterdag zal Vanderbiest dus nog moeten puzzelen in de aanval.

Wie vervangt hem?

Sinds hij in de zomer transfervrij overkwam van Eintracht Braunschweig is Lauberbach immers niet weg te denken uit de Mechelse basiself. Hij was tot dusver goed voor twee goals en één assist in vijftien wedstrijden voor KV Mechelen.

De ziekenboeg van Malinwa zit al behoorlijk vol en dus stelt zich de vraag wie de plaats van Lauberbach zal moeten innemen. Op Standard was het de 18-jarige Norman Bassette die hem kwam vervangen. De jeugdinternational verschijnt straks dus mogelijk ook aan de aftrap.

Een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

0
0
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

212
212
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij goudhaantje'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

53
53
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

391
391
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

228
228
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

585
585
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

459
459
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

153
153
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

94
94
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

417
417
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

63
63
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

185
185
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

356
356
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

241
241
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

214
214
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

251
251
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

432
432
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

233
233
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

67
67
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

109
109
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

620
620
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

86
86
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

925
925
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

672
672

Meer sportnieuws