'Nieuwe tegenvaller voor KV Mechelen: titularis out'

door
'Nieuwe tegenvaller voor KV Mechelen: titularis out'

Bij KV Mechelen hebben ze alvast één probleem aangepakt, want de vacante trainerspositie werd woensdag ingevuld. Net geen week na het ontslag van Steven Defour presenteerde Malinwa Besnik Hasi als zijn opvolger. De ex-trainer van Anderlech moet de ploeg naar een veilige plaats in het klassement loodsen.

Het is echter nog wachten tot na de interlandbreak eer we Hasi op de bank zullen zien bij KVM. Hij laat de komende wedstrijd tegen Charleroi nog over aan Fred Vanderbiest, die ook vorig weekend tegen Standard al de honneurs waar nam. Maar de T2 krijgt wel slecht nieuws.

LEES OOK: KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Lauberbach out bij KV Mechelen

Gazet van Antwerpen weet dat Vanderbiest tegen Charleroi niet zal kunnen rekenen op Lion Lauberbach. De Duitse spits liep tegen Standard bij een botsing een schouderblessure op. Ernstig is die niet, maar hij heeft nog te veel last om te kunnen trainen.

Daardoor zal hij ook moeten passen voor Charleroi, al is de verwachting wel dat hij binnen een tiental dagen weer helemaal fit zal zijn. Maar zaterdag zal Vanderbiest dus nog moeten puzzelen in de aanval.

Wie vervangt hem?

Sinds hij in de zomer transfervrij overkwam van Eintracht Braunschweig is Lauberbach immers niet weg te denken uit de Mechelse basiself. Hij was tot dusver goed voor twee goals en één assist in vijftien wedstrijden voor KV Mechelen.

De ziekenboeg van Malinwa zit al behoorlijk vol en dus stelt zich de vraag wie de plaats van Lauberbach zal moeten innemen. Op Standard was het de 18-jarige Norman Bassette die hem kwam vervangen. De jeugdinternational verschijnt straks dus mogelijk ook aan de aftrap.

Een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

13
13
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

51
51
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

53
53
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

35
35
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

39
39
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

99
99
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

141
141
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

105
105
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

143
143
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

124
124
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

221
221
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

304
304
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

413
413
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

319
319
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

134
134
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

212
212
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

444
444
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

117
117
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

295
295
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

220
220
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

296
296
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

477
477

Meer sportnieuws