'Anderlecht wil grote clubs te snel af zijn voor transfer'

door
'Anderlecht wil grote clubs te snel af zijn voor transfer'

Binnen een zevental weken opent de transfermarkt weer zijn deuren. Ploegen zoals RSC Anderlecht zijn uiteraard nu al bezig met het scouten van mogelijke nieuwkomers. Volgens Zweedse media heeft RSCA zijn zinnen gezet op een speler van Elfsborg. Volgt er ook daadwerkelijk een concreet voorstel?

LEES OOK: 'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Anderlecht aast op doelman van Elfsborg

Anderlecht zou interesse hebben in de 22-jarige IJslandse doelman Hákon Valdimarsson (1m95). Dat is de eerste doelman van Elfsborg, waar hij dit seizoen een zeer goede indruk achterlaat. Zweedse media weten dat naast Anderlecht ploegen uit grote competities en teams uit de Champions League op hem azen.

De doelman wist dit seizoen in 14 van zijn 28 duels een clean sheet bij elkaar te spelen en incasseerde amper 21 tegengoals. De jonge doelman ligt nog tot eind december 2027 onder contract bij Elfsborg en heeft een marktwaarde van 1,2 miljoen euro. Hij was ook vier keer international bij IJsland.

Exit Dupé bij RSCA?

Het is geen toeval dat Anderlecht een nieuwe doelman zoekt. De kans lijkt immers groot te zijn dat de Brusselaars in januari al afscheid gaan nemen van Maxime Dupé. Die werd tot zijn grote ontevredenheid naast de ploeg gezet toen Kasper Schmeichel naar het Lotto Park kwam.

Dupé is absoluut niet tevreden met zijn status en het lijkt de logica zelve te zijn dat hij in januari aanstuurt op een vertrek. Anderlecht dacht in de zomer ook al een jonge doelman, waar de club toch meer nood aan heeft.

Kasper Schmeichel is 37 jaar, Maxime Dupé 30 en Colin Coosemans 31. Een extra jeugdigere keeper, die nog kan bijleren van Schmeichel en matchen kan keepen bij de Futures, lijkt een beter plan te zijn.

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

59
59
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

22
22
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

46
46
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

44
44
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

76
76
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

213
213
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

174
174
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

291
291
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

361
361
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

156
156
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

292
292
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

944
944
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

392
392
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

293
293
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

794
794
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

223
223
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

741
741
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1063
1063

Meer sportnieuws