'Anderlecht wil grote clubs te snel af zijn voor transfer'

door
'Anderlecht wil grote clubs te snel af zijn voor transfer'

Binnen een zevental weken opent de transfermarkt weer zijn deuren. Ploegen zoals RSC Anderlecht zijn uiteraard nu al bezig met het scouten van mogelijke nieuwkomers. Volgens Zweedse media heeft RSCA zijn zinnen gezet op een speler van Elfsborg. Volgt er ook daadwerkelijk een concreet voorstel?

LEES OOK: 'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

Anderlecht aast op doelman van Elfsborg

Anderlecht zou interesse hebben in de 22-jarige IJslandse doelman Hákon Valdimarsson (1m95). Dat is de eerste doelman van Elfsborg, waar hij dit seizoen een zeer goede indruk achterlaat. Zweedse media weten dat naast Anderlecht ploegen uit grote competities en teams uit de Champions League op hem azen.

De doelman wist dit seizoen in 14 van zijn 28 duels een clean sheet bij elkaar te spelen en incasseerde amper 21 tegengoals. De jonge doelman ligt nog tot eind december 2027 onder contract bij Elfsborg en heeft een marktwaarde van 1,2 miljoen euro. Hij was ook vier keer international bij IJsland.

Exit Dupé bij RSCA?

Het is geen toeval dat Anderlecht een nieuwe doelman zoekt. De kans lijkt immers groot te zijn dat de Brusselaars in januari al afscheid gaan nemen van Maxime Dupé. Die werd tot zijn grote ontevredenheid naast de ploeg gezet toen Kasper Schmeichel naar het Lotto Park kwam.

Dupé is absoluut niet tevreden met zijn status en het lijkt de logica zelve te zijn dat hij in januari aanstuurt op een vertrek. Anderlecht dacht in de zomer ook al een jonge doelman, waar de club toch meer nood aan heeft.

Kasper Schmeichel is 37 jaar, Maxime Dupé 30 en Colin Coosemans 31. Een extra jeugdigere keeper, die nog kan bijleren van Schmeichel en matchen kan keepen bij de Futures, lijkt een beter plan te zijn.

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

8
8
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

6
6
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

47
47
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

41
41
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

190
190
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

200
200
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

175
175
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

99
99
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

258
258
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

242
242
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

189
189
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

82
82
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

48
48
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

517
517
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

371
371
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

621
621
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

391
391
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

117
117
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

129
129
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

478
478
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

174
174
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

279
279
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

121
121
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

282
282
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22

Meer sportnieuws