'Frankfurt wil nu ook bij AA Gent gaan shoppen'

577 stemmen
'Frankfurt wil nu ook bij AA Gent gaan shoppen'

Eintracht Frankfurt wil zich in januari danig gaan versterken. De Duitse eersteklasser werd onlangs weer in verband gebracht met Zeno Debast van RSC Anderlecht. Volgens Kicker is de kans ook aanwezig dat ze in de wintermercato gaan aankloppen bij AA Gent.

De kans dat Debast naar Frankfurt zal verhuizen, is zeer klein. Althans, in januari. De centrale verdediger wil met Anderlecht dolgraag een prijs pakken en als hij speelt in Brussel, lijkt hij stilaan zeker te zijn van een EK-selectie. Een zomertransfer is veel beter voor hem en hij gaf ook aan dat hij wellicht het seizoen zal uitdoen in het Lotto Park.

Frankfurt denkt weer aan Orban

Volgens Kicker wil Frankfurt ook een nieuwe aanvaller vastleggen. Gift Orban is volgens hen daarbij een optie die ze al sinds vele maanden overwegen. Ook Rafiu Durosinmi van Viktoria Plzen is daarbij een piste. Orban zou zo een overgang wel zien zitten.

De Nigeriaanse aanvaller is teleurgesteld met zijn statuut als bankzitter en bij Frankfurt zullen ze van deze gelegenheid wellicht ook gebruik willen maken om Orban voor heel wat minder dan de 25 à 30 miljoen euro die AA Gent in de zomer vroeg, aan te trekken. 

AA Gent heeft geld nodig

Bovendien maakte AA Gent weer verlies, ruim 19 miljoen euro, waardoor de club in 2024 minstens een toptransfer moet afronden om de rekeningen te laten kloppen. Orban heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 20 miljoen euro.

De Duitse club zit nog steeds op een berg geld. Ze verkochten aan het eind van de zomermercato Randal Kolo Muani voor 95 miljoen euro aan PSG. Frankfurt is weer aan een stabiel seizoen bezig en staat momenteel op een zevende plaats in de Bundesliga.

Gaat Orban in januari vertrekken?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

59
59
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

219
219
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

235
235
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

74
74
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

64
64
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

513
513
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

273
273
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

128
128
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

126
126
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

124
124
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

296
296
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

419
419
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

102
102
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

140
140
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

573
573
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

370
370
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

278
278
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

147
147
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws