'Frankfurt wil nu ook bij AA Gent gaan shoppen'

door
'Frankfurt wil nu ook bij AA Gent gaan shoppen'

Eintracht Frankfurt wil zich in januari danig gaan versterken. De Duitse eersteklasser werd onlangs weer in verband gebracht met Zeno Debast van RSC Anderlecht. Volgens Kicker is de kans ook aanwezig dat ze in de wintermercato gaan aankloppen bij AA Gent.

De kans dat Debast naar Frankfurt zal verhuizen, is zeer klein. Althans, in januari. De centrale verdediger wil met Anderlecht dolgraag een prijs pakken en als hij speelt in Brussel, lijkt hij stilaan zeker te zijn van een EK-selectie. Een zomertransfer is veel beter voor hem en hij gaf ook aan dat hij wellicht het seizoen zal uitdoen in het Lotto Park.

Frankfurt denkt weer aan Orban

Volgens Kicker wil Frankfurt ook een nieuwe aanvaller vastleggen. Gift Orban is volgens hen daarbij een optie die ze al sinds vele maanden overwegen. Ook Rafiu Durosinmi van Viktoria Plzen is daarbij een piste. Orban zou zo een overgang wel zien zitten.

De Nigeriaanse aanvaller is teleurgesteld met zijn statuut als bankzitter en bij Frankfurt zullen ze van deze gelegenheid wellicht ook gebruik willen maken om Orban voor heel wat minder dan de 25 à 30 miljoen euro die AA Gent in de zomer vroeg, aan te trekken. 

AA Gent heeft geld nodig

Bovendien maakte AA Gent weer verlies, ruim 19 miljoen euro, waardoor de club in 2024 minstens een toptransfer moet afronden om de rekeningen te laten kloppen. Orban heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 20 miljoen euro.

De Duitse club zit nog steeds op een berg geld. Ze verkochten aan het eind van de zomermercato Randal Kolo Muani voor 95 miljoen euro aan PSG. Frankfurt is weer aan een stabiel seizoen bezig en staat momenteel op een zevende plaats in de Bundesliga.

Gaat Orban in januari vertrekken?

Meest recent

Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

6
6
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

97
97
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

49
49
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

170
170
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

228
228
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

92
92
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

178
178
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

153
153
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

202
202
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

114
114
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

370
370
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

157
157
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

141
141
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

66
66
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

70
70
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

153
153
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

257
257
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

68
68
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

408
408
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

248
248
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

183
183
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

296
296
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

183
183

Meer sportnieuws