'Frankfurt wil nu ook bij AA Gent gaan shoppen'

door
'Frankfurt wil nu ook bij AA Gent gaan shoppen'

Eintracht Frankfurt wil zich in januari danig gaan versterken. De Duitse eersteklasser werd onlangs weer in verband gebracht met Zeno Debast van RSC Anderlecht. Volgens Kicker is de kans ook aanwezig dat ze in de wintermercato gaan aankloppen bij AA Gent.

De kans dat Debast naar Frankfurt zal verhuizen, is zeer klein. Althans, in januari. De centrale verdediger wil met Anderlecht dolgraag een prijs pakken en als hij speelt in Brussel, lijkt hij stilaan zeker te zijn van een EK-selectie. Een zomertransfer is veel beter voor hem en hij gaf ook aan dat hij wellicht het seizoen zal uitdoen in het Lotto Park.

Frankfurt denkt weer aan Orban

Volgens Kicker wil Frankfurt ook een nieuwe aanvaller vastleggen. Gift Orban is volgens hen daarbij een optie die ze al sinds vele maanden overwegen. Ook Rafiu Durosinmi van Viktoria Plzen is daarbij een piste. Orban zou zo een overgang wel zien zitten.

De Nigeriaanse aanvaller is teleurgesteld met zijn statuut als bankzitter en bij Frankfurt zullen ze van deze gelegenheid wellicht ook gebruik willen maken om Orban voor heel wat minder dan de 25 à 30 miljoen euro die AA Gent in de zomer vroeg, aan te trekken. 

AA Gent heeft geld nodig

Bovendien maakte AA Gent weer verlies, ruim 19 miljoen euro, waardoor de club in 2024 minstens een toptransfer moet afronden om de rekeningen te laten kloppen. Orban heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 20 miljoen euro.

De Duitse club zit nog steeds op een berg geld. Ze verkochten aan het eind van de zomermercato Randal Kolo Muani voor 95 miljoen euro aan PSG. Frankfurt is weer aan een stabiel seizoen bezig en staat momenteel op een zevende plaats in de Bundesliga.

Gaat Orban in januari vertrekken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

40
40
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

14
14
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

29
29
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

47
47
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

87
87
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

73
73
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

75
75
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

31
31
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

140
140
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

473
473
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

396
396
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

85
85
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

313
313
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1188
1188
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

163
163
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

255
255
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

723
723
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

382
382
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

88
88
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

102
102
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

77
77
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

106
106
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

243
243
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

109
109

Meer sportnieuws