Trebel weldra al weg bij Sporting Charleroi?

door stemmen
Trebel weldra al weg bij Sporting Charleroi?

Sporting Charleroi lijkt een moeilijk seizoen tegemoet te gaan. De Zebra’s laten voorlopig een matige indruk achter. Ook topaankoop Adrien Trebel kan voorlopig niet overtuigen. Moet de Fransman al vrezen voor zijn toekomst in het Zwarte Land?

Het stond in de sterren geschreven dat Adrien Trebel naar Charleroi zou gaan. Enkel Charleroi en KAS Eupen, twee clubs waar Mogi Bayat nog regelmatig zaken doet, toonden interesse in de ex-speler van RSC Anderlecht.

LEES OOK: ‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Trebel komt amper aan de bak

Trebel speelde jarenlang amper een rol van betekenis bij de Brusselaars. Hij speelde er vele jaren. Trebel is een dienende speler, maar door zijn enorme loon werd hij door bepaalde waarnemers naar voorgeduwd als een spelbepalende speler op het veld. Dat was hij echter nooit.

Trebel kende ook veel blessureleed en speelde heel weinig de afgelopen jaren. Bij Charleroi is zijn start voorlopig een zeer grote teleurstelling. De Carolo’s hoopten dat hij op het veld een meerwaarde kon zijn, maar dat is voorlopig niet het geval. 

Vervanger van Zorgane?

De middenvelder speelde al van 1 oktober geen competitieduel meer voor Charleroi. Hij miste drie duels door blessure en vorige week mocht hij in de Beker van België nog eens 90 minuten opdraven tegen Thes Sport. Tegen AA Gent zat hij echter weer niet in de selectie. Bij Charleroi moet Trebel voorlopig niet hopen op een basisplaats. Zijn concurrenten zijn voorlopig beter.

Felice Mazzu ziet in januari volgens La Dernière Heure mogelijk Adem Zorgane vertrekken, wat perspectieven opent voor de ex-speler van Standard. Als dat niet het geval is, dreigt Trebel weer een seizoen zonder veel matchen te gaan afwerken. Een vertrek via de achterdeur lijkt in dat geval weer zijn lot te zijn.

Gaat Trebel nog een meerwaarde worden voor Charleroi?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

6
6
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

15
15
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

44
44
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

40
40
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

127
127
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

155
155
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

123
123
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

117
117
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

454
454
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

661
661
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

395
395
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

202
202
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

120
120
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

205
205
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

408
408
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

293
293
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

278
278
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

434
434
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

294
294
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws