Trebel weldra al weg bij Sporting Charleroi?

148
Trebel weldra al weg bij Sporting Charleroi?

Sporting Charleroi lijkt een moeilijk seizoen tegemoet te gaan. De Zebra’s laten voorlopig een matige indruk achter. Ook topaankoop Adrien Trebel kan voorlopig niet overtuigen. Moet de Fransman al vrezen voor zijn toekomst in het Zwarte Land?

Het stond in de sterren geschreven dat Adrien Trebel naar Charleroi zou gaan. Enkel Charleroi en KAS Eupen, twee clubs waar Mogi Bayat nog regelmatig zaken doet, toonden interesse in de ex-speler van RSC Anderlecht.

LEES OOK: Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Trebel komt amper aan de bak

Trebel speelde jarenlang amper een rol van betekenis bij de Brusselaars. Hij speelde er vele jaren. Trebel is een dienende speler, maar door zijn enorme loon werd hij door bepaalde waarnemers naar voorgeduwd als een spelbepalende speler op het veld. Dat was hij echter nooit.

Trebel kende ook veel blessureleed en speelde heel weinig de afgelopen jaren. Bij Charleroi is zijn start voorlopig een zeer grote teleurstelling. De Carolo’s hoopten dat hij op het veld een meerwaarde kon zijn, maar dat is voorlopig niet het geval. 

Vervanger van Zorgane?

De middenvelder speelde al van 1 oktober geen competitieduel meer voor Charleroi. Hij miste drie duels door blessure en vorige week mocht hij in de Beker van België nog eens 90 minuten opdraven tegen Thes Sport. Tegen AA Gent zat hij echter weer niet in de selectie. Bij Charleroi moet Trebel voorlopig niet hopen op een basisplaats. Zijn concurrenten zijn voorlopig beter.

Felice Mazzu ziet in januari volgens La Dernière Heure mogelijk Adem Zorgane vertrekken, wat perspectieven opent voor de ex-speler van Standard. Als dat niet het geval is, dreigt Trebel weer een seizoen zonder veel matchen te gaan afwerken. Een vertrek via de achterdeur lijkt in dat geval weer zijn lot te zijn.

Gaat Trebel nog een meerwaarde worden voor Charleroi?

Meest recent

Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

2
2
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

8
8
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

12
12
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

29
29
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

39
39
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

203
203
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

44
44
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

40
40
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

84
84
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

75
75
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

124
124
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

157
157
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

56
56
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

59
59
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

323
323
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

801
801
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

90
90
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

27
27
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

177
177
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

85
85
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

173
173
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

211
211
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

403
403
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

715
715
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

263
263

Meer sportnieuws