Trebel weldra al weg bij Sporting Charleroi?

door
Trebel weldra al weg bij Sporting Charleroi?

Sporting Charleroi lijkt een moeilijk seizoen tegemoet te gaan. De Zebra’s laten voorlopig een matige indruk achter. Ook topaankoop Adrien Trebel kan voorlopig niet overtuigen. Moet de Fransman al vrezen voor zijn toekomst in het Zwarte Land?

Het stond in de sterren geschreven dat Adrien Trebel naar Charleroi zou gaan. Enkel Charleroi en KAS Eupen, twee clubs waar Mogi Bayat nog regelmatig zaken doet, toonden interesse in de ex-speler van RSC Anderlecht.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

Trebel komt amper aan de bak

Trebel speelde jarenlang amper een rol van betekenis bij de Brusselaars. Hij speelde er vele jaren. Trebel is een dienende speler, maar door zijn enorme loon werd hij door bepaalde waarnemers naar voorgeduwd als een spelbepalende speler op het veld. Dat was hij echter nooit.

Trebel kende ook veel blessureleed en speelde heel weinig de afgelopen jaren. Bij Charleroi is zijn start voorlopig een zeer grote teleurstelling. De Carolo’s hoopten dat hij op het veld een meerwaarde kon zijn, maar dat is voorlopig niet het geval. 

Vervanger van Zorgane?

De middenvelder speelde al van 1 oktober geen competitieduel meer voor Charleroi. Hij miste drie duels door blessure en vorige week mocht hij in de Beker van België nog eens 90 minuten opdraven tegen Thes Sport. Tegen AA Gent zat hij echter weer niet in de selectie. Bij Charleroi moet Trebel voorlopig niet hopen op een basisplaats. Zijn concurrenten zijn voorlopig beter.

Felice Mazzu ziet in januari volgens La Dernière Heure mogelijk Adem Zorgane vertrekken, wat perspectieven opent voor de ex-speler van Standard. Als dat niet het geval is, dreigt Trebel weer een seizoen zonder veel matchen te gaan afwerken. Een vertrek via de achterdeur lijkt in dat geval weer zijn lot te zijn.

Gaat Trebel nog een meerwaarde worden voor Charleroi?

Meest recent

Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

24
24
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

19
19
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

9
9
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

160
160
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

136
136
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

52
52
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

175
175
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

191
191
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

226
226
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

328
328
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

331
331
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

139
139
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

34
34
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

86
86
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

196
196
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

80
80
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

86
86
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

86
86
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

149
149
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

156
156
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

196
196
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

387
387
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

240
240
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

117
117
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

281
281

Meer sportnieuws