Rangers plukt nu ook belangrijke pion weg bij OHL

door
Rangers plukt nu ook belangrijke pion weg bij OHL

Glasgow kleurt dezer dagen behoorlijk Belgisch. Bij Rangers is er immers een heuse enclave aan landgenoten aan het ontstaan. Onlangs werd Philippe Clement er als nieuwe trainer aangesteld. Hij nam Stephan Van Der Heyden mee als assistent en in de spelersgroep lopen al Nicolas Raskin en Cyriel Dessers. Maar Rangers haalt nog meer Belgen binnen.

Zo maakten ze dinsdag bijvoorbeeld bekend dat ze nu ook een pion wegkapen bij OH Leuven. De club bevestigde dat Zurab Amirian vanaf 1 januari aan de slag gaat als Head of Academy Football, op voorwaarde dat hij een werkvergunning krijgt.

LEES OOK: Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

Rangers shopt bij OHL

Bij OHL was Amirian een belangrijke figuur in de jeugdopleiding, waar hij bij verschillende leeftijdsgroepen werkte. Hij was de voorbije weken ook assistent-trainer bij de A-kern tijdens de interimperiode van Eddy Vanhemel als hoofdcoach.

Dat Rangers nu bij hem uitkomt, is geen toeval. Ze hebben met Zeb Jacobs immers al een Belgische Academy Director. Jacobs werkte in het verleden al in de jeugdopleidingen van KV Mechelen en Antwerp en is ook werkzaam bij Double Pass, waar ook Amirian een functie uitoefent.

Al 6 Belgen bij Rangers

"Zurab zal een constante innovatie en energie meebrengen", weet Jacobs dan ook. "Hij biedt ons ook een schat aan kennis omtrent het ontwikkelen van spelers, nadat hij enorm veel ervaring kon opdoen als Head of Technical Development bij OH Leuven. We kijken ernaar uit dat hij onze staf en jonge spelers kan inspireren."

Daarmee staat de teller intussen dus al op zes Belgen die werkzaam zijn bij Rangers. Dat aantal zou weleens nog verder kunnen gaan oplopen als Clement de komende maanden zijn staf en/of spelersgroep nog meer naar zijn hand zal zetten.

Een aderlating voor OHL?

Meest recent

Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

3
3
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

8
8
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

109
109
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

45
45
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

253
253
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

114
114
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

131
131
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

313
313
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

30
30
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

326
326
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

273
273
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

89
89
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

185
185
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

475
475
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

136
136
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

103
103
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

70
70
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

235
235
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

154
154
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

128
128
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

18
18
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

383
383
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

291
291
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

138
138
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

631
631

Meer sportnieuws