Rangers plukt nu ook belangrijke pion weg bij OHL

door
Rangers plukt nu ook belangrijke pion weg bij OHL

Glasgow kleurt dezer dagen behoorlijk Belgisch. Bij Rangers is er immers een heuse enclave aan landgenoten aan het ontstaan. Onlangs werd Philippe Clement er als nieuwe trainer aangesteld. Hij nam Stephan Van Der Heyden mee als assistent en in de spelersgroep lopen al Nicolas Raskin en Cyriel Dessers. Maar Rangers haalt nog meer Belgen binnen.

Zo maakten ze dinsdag bijvoorbeeld bekend dat ze nu ook een pion wegkapen bij OH Leuven. De club bevestigde dat Zurab Amirian vanaf 1 januari aan de slag gaat als Head of Academy Football, op voorwaarde dat hij een werkvergunning krijgt.

LEES OOK: Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

Rangers shopt bij OHL

Bij OHL was Amirian een belangrijke figuur in de jeugdopleiding, waar hij bij verschillende leeftijdsgroepen werkte. Hij was de voorbije weken ook assistent-trainer bij de A-kern tijdens de interimperiode van Eddy Vanhemel als hoofdcoach.

Dat Rangers nu bij hem uitkomt, is geen toeval. Ze hebben met Zeb Jacobs immers al een Belgische Academy Director. Jacobs werkte in het verleden al in de jeugdopleidingen van KV Mechelen en Antwerp en is ook werkzaam bij Double Pass, waar ook Amirian een functie uitoefent.

Al 6 Belgen bij Rangers

"Zurab zal een constante innovatie en energie meebrengen", weet Jacobs dan ook. "Hij biedt ons ook een schat aan kennis omtrent het ontwikkelen van spelers, nadat hij enorm veel ervaring kon opdoen als Head of Technical Development bij OH Leuven. We kijken ernaar uit dat hij onze staf en jonge spelers kan inspireren."

Daarmee staat de teller intussen dus al op zes Belgen die werkzaam zijn bij Rangers. Dat aantal zou weleens nog verder kunnen gaan oplopen als Clement de komende maanden zijn staf en/of spelersgroep nog meer naar zijn hand zal zetten.

Een aderlating voor OHL?

Meest recent

Wout wint Roubaix! Voetbalwereld geniet mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

61
61
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

143
143
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

26
26
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

66
66
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

72
72
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

12
12
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

130
130
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

117
117
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

202
202
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

134
134
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

178
178
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

23
23
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

215
215
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

73
73
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

286
286
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

140
140
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

218
218
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

112
112
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

258
258
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

111
111
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

199
199

Meer sportnieuws