Rangers plukt nu ook belangrijke pion weg bij OHL

door
Rangers plukt nu ook belangrijke pion weg bij OHL

Glasgow kleurt dezer dagen behoorlijk Belgisch. Bij Rangers is er immers een heuse enclave aan landgenoten aan het ontstaan. Onlangs werd Philippe Clement er als nieuwe trainer aangesteld. Hij nam Stephan Van Der Heyden mee als assistent en in de spelersgroep lopen al Nicolas Raskin en Cyriel Dessers. Maar Rangers haalt nog meer Belgen binnen.

Zo maakten ze dinsdag bijvoorbeeld bekend dat ze nu ook een pion wegkapen bij OH Leuven. De club bevestigde dat Zurab Amirian vanaf 1 januari aan de slag gaat als Head of Academy Football, op voorwaarde dat hij een werkvergunning krijgt.

LEES OOK: Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

Rangers shopt bij OHL

Bij OHL was Amirian een belangrijke figuur in de jeugdopleiding, waar hij bij verschillende leeftijdsgroepen werkte. Hij was de voorbije weken ook assistent-trainer bij de A-kern tijdens de interimperiode van Eddy Vanhemel als hoofdcoach.

Dat Rangers nu bij hem uitkomt, is geen toeval. Ze hebben met Zeb Jacobs immers al een Belgische Academy Director. Jacobs werkte in het verleden al in de jeugdopleidingen van KV Mechelen en Antwerp en is ook werkzaam bij Double Pass, waar ook Amirian een functie uitoefent.

Al 6 Belgen bij Rangers

"Zurab zal een constante innovatie en energie meebrengen", weet Jacobs dan ook. "Hij biedt ons ook een schat aan kennis omtrent het ontwikkelen van spelers, nadat hij enorm veel ervaring kon opdoen als Head of Technical Development bij OH Leuven. We kijken ernaar uit dat hij onze staf en jonge spelers kan inspireren."

Daarmee staat de teller intussen dus al op zes Belgen die werkzaam zijn bij Rangers. Dat aantal zou weleens nog verder kunnen gaan oplopen als Clement de komende maanden zijn staf en/of spelersgroep nog meer naar zijn hand zal zetten.

Een aderlating voor OHL?

Meest recent

Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

3
3
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

8
8
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

4
4
Crisis bij Zulte Waregem: Sven Vandenbroeck ontslagen

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

225
225
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

40
40
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

69
69
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

117
117
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

401
401
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

258
258
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

162
162
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

336
336
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

246
246
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

233
233
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

248
248
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

547
547
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

165
165
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

117
117
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

65
65
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

163
163
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

125
125
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

65
65
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

90
90
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

405
405

Meer sportnieuws