Anderlecht glimt van trots na opvallend nieuws

475 stemmen
Anderlecht glimt van trots na opvallend nieuws

RSC Anderlecht lijkt zich opnieuw te melden aan de Belgische top. Paars-Wit tekent voor een voorlopig tweede plek in het klassement, en dat is in grote mate te danken aan de Deense connectie van de Brusselaars.

Niet alleen de dug-out en de bestuurskamer kleuren Deens met Brian Riemer en Jesper Fredberg, maar sinds dit seizoen telt de recordkampioen ook verschillende Deense voetballers. Anders Dreyer was al op post en ontpopt zich steeds meer een smaakmaker in onze competitie.

Afgelopen maanden kwamen daar ook Kasper Dolberg, Thomas Delaney en Kasper Schmeichel bij. Dolberg maakte de overstap van het Franse OGC Nice, terwijl Delaney gehuurd wordt van het Spaanse Sevilla. Schmeichel kwam dan weer transfervrij over van opnieuw OGC Nice.

LEES OOK: 'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Anderlecht levert vier Deense internationals

De Denen van Anderlecht lieten zich al allemaal opmerken dit seizoen en zien dat alle vier beloond met een oproepingsbrief voor hun land. RSCA is zo de hofleverancier van de Deense selectie, waar we ook Andreas Skov Olsen van Club Brugge in terugvinden.

Tweeluik in EK-kwalificatie

Denemarken staat voor een tweeluik in de EK-kwalificatie. Op 17 november is Slovenië de tegenstander, terwijl op 20 november Noor-Ierland wacht. Krijgen de spelers van RSCA hun kans in de basis?

Denemarken is momenteel tweede in Groep H, met evenveel punten als Slovenië en vier punten meer dan nummer drie, Kazachstan. Het EK ligt dus binnen handbereik.

Anderlecht mag trots zijn ...

Meest recent

'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

9
9
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

10
10
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

167
167
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

198
198
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

173
173
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

216
216
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

219
219
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

33
33
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

193
193
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

216
216
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

30
30
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

32
32
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

76
76
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

126
126
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

186
186
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

848
848
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

171
171
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

228
228
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

209
209
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

202
202
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

297
297
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

54
54
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

55
55
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

204
204

Meer sportnieuws