'Tottenham en Barça strijden om ex-Genk-ster'

door
'Tottenham en Barça strijden om ex-Genk-ster'

Tottenham Hotspur leed maandag een eerste nederlaag in de Premier League. De Spurs lijken dit seizoen mee te gaan doen om de titel over het Kanaal, al is het nog vroeg uiteraard. Ange Postecoglou en co speuren ondertussen de markt af op zoek naar versterkingen.

In die context is Wilfried Ndidi volgens Fichajes in beeld. Tottenham wil een defensieve middenvelder binnenhalen en zou aan een deal werken met Leicester City, de huidige club van de 26-jarige Nigeriaan.

Ndidi speelt sinds januari 2017 voor The Foxes. Hij was er al goed voor 252 duels, waarin hij 14 keer scoorde en 16 assists uitdeelde. In zijn prijzenkast staan één FA Cup en één Community Shield.

LEES OOK: Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Ndidi speelde nog voor KRC Genk

We kennen Ndidi uiteraard nog van bij KRC Genk. Bij de Limburgers was hij een sterkhouder op het middenveld en werkte hij in totaal 83 duels af (7 goals, 3 assists). Begin 2017 verkaste hij naar Leicester voor 17,6 miljoen euro.

Tottenham krijgt zware concurrentie

Tottenham krijgt wel af te rekenen met zware concurrentie om Ndidi, die naar verluidt ook op het lijstje staat van FC Barcelona. Dat is niet verrassend, want de speler is eind dit seizoen einde contract bij Leicester en past zo perfect binnen de transferpolitiek van de Catalanen.

De strijd zou komende zomer helemaal kunnen losbarsten, tenzij iemand al een poging waagt in de winter. Volgens Transfermarkt moet Ndidi dan 18 miljoen euro kosten.

Wie zal Ndidi strikken?

Meest recent

'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

11
11
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

24
24
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

136
136
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

82
82
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

375
375
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

702
702
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

250
250
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

269
269
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

169
169
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

494
494
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

480
480
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

255
255
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

126
126
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

189
189
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

589
589
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

380
380
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

209
209
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

353
353
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

127
127
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

310
310
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

288
288
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

113
113
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

707
707
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

292
292
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

135
135

Meer sportnieuws