Deila voor match van de waarheid: "Anders graaft hij z'n eigen graf"

441
Deila voor match van de waarheid:

Club Brugge ging afgelopen weekend met 2-1 de boot in op het veld van leider Union. De West-Vlamingen staan na dertien wedstrijden op een teleurstellende zevende plaats en verloren drie van hun laatste vijf duels. De komende week wordt dan ook bijzonder belangrijk voor Blauw-Zwart en hun coach Ronny Deila. 

Deila werd na de partij tegen Union hard aangepakt in de media. De Noorse oefenmeester stond er maar gelaten bij en dat reflecteerde op het spel van zijn manschappen. Brugge verloor met 2-1, maar de score had veel hoger kunnen oplopen. 

"Ik zat in mijn zeten en mijn mond viel open van verbazing. Zó slecht, dat had ik van mijn leven nog niet gezien", liet Vital Borkelmans optekenen bij Het Nieuwsblad. "Deila  moet zorgen dat de vonk terugkomt, anders graaft hij zijn eigen graf. Hij stond er wel maar gelaten bij, vond ik."

LEES OOK: Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

KRIJGER VAN WELEER

Deze week neemt Club Brugge het op tegen Lugano (9/11) in de groepsfase van de Conference League. Blauw-Zwart staat aan de leiding in groep D, maar moet winnen van Lugano als het zich wil verzekeren van Europees voetbal na de winterstop. 

Daarvoor zal Deila wel weer het vuur bij zichzelf en bij z'n manschappen moeten aanwakkeren. "Ik merkte een zorgelijke blik. Het is niet de krijger die ik bij Standard langs de lijn zag", aldus Franky Van der Elst. Benieuwd of de Noor voor een ommezwaai kan zorgen. 

Moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe coach?

Meest recent

'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

2
2
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

4
4
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

9
9
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

39
39
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

20
20
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

26
26
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

7
7
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

90
90
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

85
85
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

164
164
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

175
175
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

399
399
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

341
341
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

325
325
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

47
47
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

332
332
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

90
90
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

41
41
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

166
166
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

143
143
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

88
88
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

60
60
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

65
65

Meer sportnieuws