Fellaini klaar en duidelijk over terugkeer naar België

door
Fellaini klaar en duidelijk over terugkeer naar België

De berichtgeving in het voetbal is vaak een stuk minder geloofwaardig dan op het eerste moment zou blijken. Marouane Fellaini kan daar ongetwijfeld over meespreken. Zo gaf zijn coach vorige week nog aan dat hij de voetbalschoenen aan de haak hangt, maar niets blijkt minder waar. 

Marouane Fellaini heeft vandaag voor het eerst gereageerd op de uitspraken van zijn trainer bij Shandong Taishan. Volgens Hao Wei zou de Belg zijn voetbalschoenen aan de haak hangen wanneer zijn contract afloopt op het einde van dit jaar, maar dat is dus niet het geval. "Het is een misverstand. Ik heb nog geen beslissing genomen", klinkt het ondertussen bij Fellaini zelf bij La Dernière Heure

De trainer van de Chinese ploeg haalde overigens ook aan dat Fellaini tegenwoordig één of twee dagen dient te recupereren na een gespeelde wedstrijd. Zaken die volgens de voormalige Rode Duivel weinig tot niets willen zeggen. "Wat maakt het uit wanneer ik op een goed niveau presteer? De machine veroudert, maar ik verzorg mezelf heel goed. Zolang mijn machine wil meegaan, zal ik voort doen. Misschien nog één of twee jaar", verduidelijkt Fellaini zijn toekomst. 

LEES OOK: Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Terugkeer naar België? 

Uiteraard vroeg de Waalse krant ook naar het feit of Fellaini een eventuele terugkeer naar België overweegt. "Ik sluit geen deuren. We zullen zien of er aanbiedingen binnenkomen. Momenteel denk ik er wel nog niet aan", besluit Fellaini. 

Met 11 doelpunten en 2 assists in 26 wedstrijden heeft Fellaini dit seizoen al meermaals bewezen dat hij nog steeds van goudwaarde kan zijn. Met zijn uniek profiel kan hij op zijn 35-jarige leeftijd ongetwijfeld nog heel wat eersteklassers van een kwaliteitsimpuls voorzien. 

Zal Fellaini terugkeren naar België?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

3
3
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

23
23
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

16
16
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

157
157
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

139
139
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

82
82
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

20
20
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

227
227
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

171
171
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

125
125
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

116
116
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

23
23
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

240
240
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

44
44
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

64
64
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

72
72
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

125
125
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

256
256
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

503
503
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

237
237
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

414
414
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

244
244
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

139
139
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

390
390
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

641
641

Meer sportnieuws