Club Brugge staat terug bij af na een logische nederlaag tegen Union. Na afloop mocht onder meer Hans Vanaken het komen uitleggen. Daarbij nam hij ook de VAR op de korrel.
Pas na lang overleg met zijn assistenten in Tubeke besloot Jasper Vergoote om het winnende doelpunt van Mohamed Amoura goed te keuren. Vanaken ging daarop zelf verhaal halen bij de scheidsrechter.
LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers
Geen duidelijk beeldVolgens hem was er namelijk mogelijk sprake van voorafgaand handspel. Alleen konden de videobeelden dat blijkbaar niet bevestigen, zo legde de Brugse aanvoerder achteraf uit tegenover VTM Nieuws.
"De ref zei dat ze geen duidelijk beeld hadden om het te zien, wat ik eigenlijk niet kan begrijpen. Ik vind dat er in een stadion altijd de juiste camera's moeten staan om zo'n zaken te beoordelen", aldus Vanaken.
Gebrek aan intensiteit
Toch steekt hij de hand ook in eigen boezem. "Het ontbrak ons aan de intensiteit die hier nodig is. Na de gelijkmaker had ik het gevoel dat we nog konden winnen, maar over de hele match wonnen we te weinig duels."
Arne Decraene