Bondsparket vordert fikse straf voor Stijnen na wangedrag

door
Bondsparket vordert fikse straf voor Stijnen na wangedrag

Patro Eisden doet het bijzonder goed in de Challenger Pro League. De Limburgers hebben hun promotie naar de op één na hoogste afdeling van ons land uitstekend verteerd, en staan momenteel zelfs op een vierde plaats in het klassement. Gisteren won de ploeg van Stijn Stijnen met 2-1 van Seraing. Die wedstrijd krijgt nu wel nog een naar staartje voor de hoofdtrainer van Patro. 

Tijdens de partij ging Stijn Stijnen samen met keeperstrainer Niels Hermans bijzonder agressief tekeer tegenover de vierde scheidsrechter, weet Het Nieuwsblad. Hermans zou verschillende gebaren gemaakt hebben die niet door de beugel kunnen, en werd dan ook uitgesloten door de scheidsrechter in de tweede helft. 

Stijn Stijnen had op zijn beurt ook al enkele keren hard uitgehaald naar de wedstrijdleiding, en ging na de wedstrijd verhaal halen. Daar zou hij de vierde ref zelfs bedreigd hebben. "Ik weet u te vinden, tot in de spelerstunnel, maandag is uw carrière voorbij. Wij gaan correctioneel verhaal halen", klonk het naar verluidt bij Stijnen. Het Bondsparket oordeelt dan ook dat de uitspraken en het gedrag van het tweetal niet door de beugel kunnen. 

Zware schorsing

Keeperstrainer Hermans wordt voor zijn gedrag een schorsing van twee wedstrijden opgelegd door het Bondsparket. Stijn Stijnen zal het veld voorlopig nog wat langer gedag mogen zeggen. Zo riskeert hij een schorsing van maar liefst vier wedstrijden én een bijkomende boete van 2000 euro. Beide heren kunnen wel nog in beroep gaan bij het disciplinair comité. 

Stijnen moet op dit moment dus de wedstrijden tegen Beerschot, Jong Genk, Club NXT en Club Luik missen indien hij akkoord gaat met de schorsing. Toch lijkt de kans echter klein dat dit zal gebeuren. 

POLL: Terechte schorsing voor Stijnen?

Meest recent

Philippe Albert snapt niets van Hayen: “Hij móét starten!”

Club Brugge is nog steeds op koers voor de prestigieuze dubbel. In de finale van de Croky Cup werd ...

115
115
‘Emilio Ferrera aan de slag bij verrassende Belgische club'

Emilio Ferrera heeft een rijk verleden op de Belgische velden. Als trainer stond hij onder meer aan ...

54
54
TRANSFERUURTJE: ‘Kassa Anderlecht en Club Brugge, Genk slaat toe’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

288
288
Vandenbempt weet het zeker: “Dan spelen zij kampioen”

KRC Genk is afgehaakt voor de titelstrijd en enkel Union SG en Club Brugge strijden nog om het ...

238
238
Club Brugge jubelt: "Hij staat direct basis bij grootmacht"

Club Brugge heeft met Ardon Jashari een enorm goudhaantje in de selectie. De 22-jarige Zwitser werd ...

101
101
Minnares Dimitri Payet onthult schokkende misbruikdetails: "Zo bang..."

Dimitri Payet kende een knappe carrière op de Europese velden bij onder meer Lille, West Ham ...

56
56
Harde hand Mannaert: selecties geschrapt, 20-tal (!) ontslagen

Vincent Mannaert begint zijn stempel stevig te drukken bij de Koninklijke Belgische Voetbalbond. De ...

227
227
Misnoegde Siquet haalt stevig uit naar Club Brugge én Hayen

Hugo Siquet kreeg in de bekerfinale zijn kans tegen RSC Anderlecht en de vleugelverdediger van Club ...

1639
1639
‘KV Mechelen-dilemma: buitenlandse clubs kloppen aan’

KV Mechelen heeft met Rafik Belghali een nieuw goudhaantje in huis. De Algerijn kampte met veel ...

111
111
Evenepoel en Courtois 'clashen': Wie heeft de grootste?

De saga tussen Ruben Van Gucht en Remco Evenepoel ligt nog vers in het geheugen. Goed een week ...

116
116
Bekerfinale blijft beroeren: grote gevolgen na rellen

De bekerfinale tussen RSC Anderlecht en Club Brugge blijft beroeren. Blauw-Zwart trok aan het ...

183
183
Loodzware transferopdracht Renard: vier versterkingen genoemd

RSC Anderlecht likt zijn wonden na het mislopen van de Beker van België. De club had gehoopt om ...

258
258
Opvolger Skov Olsen? 'Club Brugge wil shoppen in Bundesliga'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders komen immers in ...

264
264
Profvoetballer van het Jaar: topfavoriet nu al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus worden weldra ook de protagonisten van de voorbije maanden ...

329
329
Doku geeft heldere mening over vertrek 'legende' De Bruyne

Nog drie competitiewedstrijden en een bekerfinale te gaan. Dan zit de carrière van Kevin De ...

253
253
Sleutelmatch Antwerp: twee nieuwe 'leiders' aangeduid

Er komt opnieuw een interessant weekend aan in de Champions' Play-Offs met daarin twee matchen die ...

364
364
Anderlecht met grond gelijkgemaakt: "Slechts mogelijke idee"

Ondanks een verdienstelijke wedstrijd moest RSC Anderlecht zondagavond de duimen leggen voor Club ...

579
579
Uitspraken Fink niet gesmaakt: "Hoogst ongelukkig"

Na een pijnlijke 1 op 15 lijkt KRC Genk volledig uit de titelstrijd geslagen. Coach Thorsten Fink ...

298
298
'Breekt Club Brugge voor grootste transfer ooit?'

Ardon Jashari, de Zwitserse middenvelder van Club Brugge, heeft zich in korte tijd ontpopt tot ...

615
615
'Osimhen maakt eindelijk toptransfer: salaris van 12 miljoen'

De zomerse transferperiode nadert met rasse schreden, verschillende clubs beginnen dus volop te ...

178
178

Meer sportnieuws