Bondsparket vordert fikse straf voor Stijnen na wangedrag

door
Bondsparket vordert fikse straf voor Stijnen na wangedrag

Patro Eisden doet het bijzonder goed in de Challenger Pro League. De Limburgers hebben hun promotie naar de op één na hoogste afdeling van ons land uitstekend verteerd, en staan momenteel zelfs op een vierde plaats in het klassement. Gisteren won de ploeg van Stijn Stijnen met 2-1 van Seraing. Die wedstrijd krijgt nu wel nog een naar staartje voor de hoofdtrainer van Patro. 

Tijdens de partij ging Stijn Stijnen samen met keeperstrainer Niels Hermans bijzonder agressief tekeer tegenover de vierde scheidsrechter, weet Het Nieuwsblad. Hermans zou verschillende gebaren gemaakt hebben die niet door de beugel kunnen, en werd dan ook uitgesloten door de scheidsrechter in de tweede helft. 

Stijn Stijnen had op zijn beurt ook al enkele keren hard uitgehaald naar de wedstrijdleiding, en ging na de wedstrijd verhaal halen. Daar zou hij de vierde ref zelfs bedreigd hebben. "Ik weet u te vinden, tot in de spelerstunnel, maandag is uw carrière voorbij. Wij gaan correctioneel verhaal halen", klonk het naar verluidt bij Stijnen. Het Bondsparket oordeelt dan ook dat de uitspraken en het gedrag van het tweetal niet door de beugel kunnen. 

Zware schorsing

Keeperstrainer Hermans wordt voor zijn gedrag een schorsing van twee wedstrijden opgelegd door het Bondsparket. Stijn Stijnen zal het veld voorlopig nog wat langer gedag mogen zeggen. Zo riskeert hij een schorsing van maar liefst vier wedstrijden én een bijkomende boete van 2000 euro. Beide heren kunnen wel nog in beroep gaan bij het disciplinair comité. 

Stijnen moet op dit moment dus de wedstrijden tegen Beerschot, Jong Genk, Club NXT en Club Luik missen indien hij akkoord gaat met de schorsing. Toch lijkt de kans echter klein dat dit zal gebeuren. 

Terechte schorsing voor Stijnen?

Meest recent

'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

26
26
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

252
252
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

309
309
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

124
124
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

122
122
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

307
307
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

71
71
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

151
151
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

519
519
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

165
165
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

316
316
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

553
553
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

197
197
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

108
108
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

180
180
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

170
170
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

448
448
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

76
76
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

202
202
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

809
809
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

692
692
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

378
378
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

627
627
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

199
199
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

448
448

Meer sportnieuws