Bondsparket vordert fikse straf voor Stijnen na wangedrag

door
Bondsparket vordert fikse straf voor Stijnen na wangedrag

Patro Eisden doet het bijzonder goed in de Challenger Pro League. De Limburgers hebben hun promotie naar de op één na hoogste afdeling van ons land uitstekend verteerd, en staan momenteel zelfs op een vierde plaats in het klassement. Gisteren won de ploeg van Stijn Stijnen met 2-1 van Seraing. Die wedstrijd krijgt nu wel nog een naar staartje voor de hoofdtrainer van Patro. 

Tijdens de partij ging Stijn Stijnen samen met keeperstrainer Niels Hermans bijzonder agressief tekeer tegenover de vierde scheidsrechter, weet Het Nieuwsblad. Hermans zou verschillende gebaren gemaakt hebben die niet door de beugel kunnen, en werd dan ook uitgesloten door de scheidsrechter in de tweede helft. 

Stijn Stijnen had op zijn beurt ook al enkele keren hard uitgehaald naar de wedstrijdleiding, en ging na de wedstrijd verhaal halen. Daar zou hij de vierde ref zelfs bedreigd hebben. "Ik weet u te vinden, tot in de spelerstunnel, maandag is uw carrière voorbij. Wij gaan correctioneel verhaal halen", klonk het naar verluidt bij Stijnen. Het Bondsparket oordeelt dan ook dat de uitspraken en het gedrag van het tweetal niet door de beugel kunnen. 

LEES OOK: Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

Zware schorsing

Keeperstrainer Hermans wordt voor zijn gedrag een schorsing van twee wedstrijden opgelegd door het Bondsparket. Stijn Stijnen zal het veld voorlopig nog wat langer gedag mogen zeggen. Zo riskeert hij een schorsing van maar liefst vier wedstrijden én een bijkomende boete van 2000 euro. Beide heren kunnen wel nog in beroep gaan bij het disciplinair comité. 

Stijnen moet op dit moment dus de wedstrijden tegen Beerschot, Jong Genk, Club NXT en Club Luik missen indien hij akkoord gaat met de schorsing. Toch lijkt de kans echter klein dat dit zal gebeuren. 

Terechte schorsing voor Stijnen?

Meest recent

Peperdure flop Anderlecht: pijnlijk verhaal onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

14
14
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

46
46
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

37
37
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

40
40
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

244
244
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

92
92
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

187
187
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

182
182
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

179
179
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

167
167
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

62
62
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

75
75
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

93
93
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

144
144
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

118
118
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

520
520
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

318
318
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

74
74
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

144
144
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

365
365
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

475
475
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

142
142
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

148
148
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

212
212

Meer sportnieuws