Van Bommel verschaft update over Alderweireld & Butez

door
Van Bommel verschaft update over Alderweireld & Butez

In de Champions League hoopt Antwerp dinsdag te stunten in Porto. Helaas moet Mark van Bommel het zonder sterkhouders Jean Butez en Toby Alderweireld stellen. Tijdens zijn persbabbel verschafte de coach een woordje uitleg bij hun afwezigheid.

Eerder geraakte reeds bekend dat Butez in België zou blijven om zijn hoogzwangere vrouw bij te staan. "Familie gaat altijd voor op voetbal", aldus Van Bommel, die in één klap wel meegaf dat de doelman tevens met de nodige fysieke perikelen kampt.

LEES OOK: Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Geen risico met Alderweireld

"Hij is licht twijfelachtig. Het is dus een en-enverhaal", vertelt de Nederlander, die alle vertrouwen heeft in vervanger Senne Lammens. "Hij is onze toekomst. We hebben hem niet voor niets aangetrokken. Het is goed dat hij tegen Lierse al minuten maakte."

Over naar Alderweireld dan, die naar verluidt op de sukkel is met verschillende kwaaltjes. Zo wordt er gewag gemaakt van last aan zowel de knie als de hamstrings. "Hij speelde al een aantal wedstrijden met lichte klachten", geeft Van Bommel nu ook toe.

Kans voor Van den Bosch

"Ik heb met Toby gesproken. Hij kent zijn lichaam erg goed. Als hij zegt dat hij twijfelt of hij kan spelen moet ik de keuze maken voor hem. Anders geeft hij zich voor de volle 100 procent en riskeren we een langere blessure", klinkt het over de aanvoerder.

Een scenario dat Antwerp uiteraard kan missen als kiespijn: tenslotte zijn de alternatieven centraal achterin sowieso al vrij beperkt. Hoewel hij niet in zijn kaarten wou laten kijken hint Van Bommel alleszins op een basisplaats voor Zeno Van den Bosch.

In wie hebt u het meeste vertrouwen?

Meest recent

KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

6
6
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

57
57
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

197
197
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

73
73
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

186
186
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

155
155
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

97
97
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

104
104
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

70
70
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

73
73
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

389
389
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

133
133
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

45
45
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

264
264
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

355
355
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

264
264
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

302
302
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

257
257
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

473
473
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

762
762
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

504
504
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

670
670
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

363
363
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

455
455

Meer sportnieuws