Van Bommel verschaft update over Alderweireld & Butez

116 stemmen
Van Bommel verschaft update over Alderweireld & Butez

In de Champions League hoopt Antwerp dinsdag te stunten in Porto. Helaas moet Mark van Bommel het zonder sterkhouders Jean Butez en Toby Alderweireld stellen. Tijdens zijn persbabbel verschafte de coach een woordje uitleg bij hun afwezigheid.

Eerder geraakte reeds bekend dat Butez in België zou blijven om zijn hoogzwangere vrouw bij te staan. "Familie gaat altijd voor op voetbal", aldus Van Bommel, die in één klap wel meegaf dat de doelman tevens met de nodige fysieke perikelen kampt.

LEES OOK: Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Geen risico met Alderweireld

"Hij is licht twijfelachtig. Het is dus een en-enverhaal", vertelt de Nederlander, die alle vertrouwen heeft in vervanger Senne Lammens. "Hij is onze toekomst. We hebben hem niet voor niets aangetrokken. Het is goed dat hij tegen Lierse al minuten maakte."

Over naar Alderweireld dan, die naar verluidt op de sukkel is met verschillende kwaaltjes. Zo wordt er gewag gemaakt van last aan zowel de knie als de hamstrings. "Hij speelde al een aantal wedstrijden met lichte klachten", geeft Van Bommel nu ook toe.

Kans voor Van den Bosch

"Ik heb met Toby gesproken. Hij kent zijn lichaam erg goed. Als hij zegt dat hij twijfelt of hij kan spelen moet ik de keuze maken voor hem. Anders geeft hij zich voor de volle 100 procent en riskeren we een langere blessure", klinkt het over de aanvoerder.

Een scenario dat Antwerp uiteraard kan missen als kiespijn: tenslotte zijn de alternatieven centraal achterin sowieso al vrij beperkt. Hoewel hij niet in zijn kaarten wou laten kijken hint Van Bommel alleszins op een basisplaats voor Zeno Van den Bosch.

In wie hebt u het meeste vertrouwen?

Meest recent

Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

258
258
'Stunt in de maak? Premier League-club wil Trossard'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

29
29
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

60
60
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

141
141
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

40
40
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

297
297
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

71
71
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

121
121
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

78
78
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

56
56
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

201
201
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

76
76
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

61
61
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

178
178
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

160
160
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

36
36
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

58
58
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

67
67
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

399
399
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

203
203
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

59
59
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

275
275
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

173
173
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

162
162

Meer sportnieuws