'Tottenham verrast vriend en vijand met 'nieuwe Kane''

door
'Tottenham verrast vriend en vijand met 'nieuwe Kane''

Tottenham Hotspurs is uitstekend aan het seizoen begonnen. Vanavond kunnen de Spurs een vervolg geven aan hun fenomenale start, en opnieuw haasje over doen met de huidige leider Manchester City. Toch denkt de ploeg van Ange Postecoglou nog aan versterking. 

Tijdens de voorbije zomermercato zag Tottenham niemand minder dan Harry Kane vertrekken. De absolute prijsschutter van de Spurs trok naar Bayern München, en tot nu toe werd er nog geen vervanger gehaald voor de Engelse topspits. In Duitsland doet Kane zijn reputatie overigens alle eer aan, en is hij met 15 competitiedoelpunten in 10 wedstrijden opnieuw één van dé spitsen van het moment. 

Momenteel kiest Postecoglou bij Tottenham voor Son als diepe spits. De Zuid-Koreaan is met acht doelpunten in tien wedstrijden meteen een waardige vervanger van Kane, maar Postecoglou zou toch een doublure willen zoeken voor Son, weet Fichajes. Om die reden speurt Tottenham in Schotland naar een nieuwe spits. 

LEES OOK: 'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Oude bekende van Postecoglou

Het vizier van Tottenham zou namelijk gericht zijn op Kyogo Furuhashi. De Japanse aanvaller van Celtic Glasgow is enkele jaren een absolute sensatie in Schotland, en zou zelf alvast openstaan voor een stap richting de grootste competitie ter wereld. De 28-jarige Furuhashi heeft verrassend genoeg wel een compleet ander profiel dan Kane. 

Met zijn 1,70m als lengte is Furuhashi niet meteen de targetspits die Kane was. De Japanner moet het eerder hebben van zijn technische kwaliteiten en snelheid, en heeft dus een compleet ander profiel dan Kane. Met 61 doelpunten en 12 assists in 98 wedstrijden is Furuhashi wel bijzonder doeltreffend in Schotland.

Het is dus duidelijk dat Postecoglou een geheel andere weg wil inslaan met Tottenham. Met Furuhashi wil de Griek overigens ook een oude bekende halen. Het tweetal werkte in het verleden namelijk al samen bij Celtic. De marktwaarde van Furushashi wordt geschat op 14 miljoen euro. 

Is Furuhashi goed genoeg voor Tottenham?

Meest recent

'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

17
17
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

29
29
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

42
42
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

188
188
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

37
37
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

183
183
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

105
105
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

417
417
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

128
128
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

214
214
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

167
167
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

198
198
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

391
391
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

272
272
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

132
132
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

285
285
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

72
72
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

167
167
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

151
151
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

79
79
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

282
282
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

279
279
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

432
432
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

65
65
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

211
211

Meer sportnieuws