'Tottenham verrast vriend en vijand met 'nieuwe Kane''

door
'Tottenham verrast vriend en vijand met 'nieuwe Kane''

Tottenham Hotspurs is uitstekend aan het seizoen begonnen. Vanavond kunnen de Spurs een vervolg geven aan hun fenomenale start, en opnieuw haasje over doen met de huidige leider Manchester City. Toch denkt de ploeg van Ange Postecoglou nog aan versterking. 

Tijdens de voorbije zomermercato zag Tottenham niemand minder dan Harry Kane vertrekken. De absolute prijsschutter van de Spurs trok naar Bayern München, en tot nu toe werd er nog geen vervanger gehaald voor de Engelse topspits. In Duitsland doet Kane zijn reputatie overigens alle eer aan, en is hij met 15 competitiedoelpunten in 10 wedstrijden opnieuw één van dé spitsen van het moment. 

Momenteel kiest Postecoglou bij Tottenham voor Son als diepe spits. De Zuid-Koreaan is met acht doelpunten in tien wedstrijden meteen een waardige vervanger van Kane, maar Postecoglou zou toch een doublure willen zoeken voor Son, weet Fichajes. Om die reden speurt Tottenham in Schotland naar een nieuwe spits. 

LEES OOK: 'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Oude bekende van Postecoglou

Het vizier van Tottenham zou namelijk gericht zijn op Kyogo Furuhashi. De Japanse aanvaller van Celtic Glasgow is enkele jaren een absolute sensatie in Schotland, en zou zelf alvast openstaan voor een stap richting de grootste competitie ter wereld. De 28-jarige Furuhashi heeft verrassend genoeg wel een compleet ander profiel dan Kane. 

Met zijn 1,70m als lengte is Furuhashi niet meteen de targetspits die Kane was. De Japanner moet het eerder hebben van zijn technische kwaliteiten en snelheid, en heeft dus een compleet ander profiel dan Kane. Met 61 doelpunten en 12 assists in 98 wedstrijden is Furuhashi wel bijzonder doeltreffend in Schotland.

Het is dus duidelijk dat Postecoglou een geheel andere weg wil inslaan met Tottenham. Met Furuhashi wil de Griek overigens ook een oude bekende halen. Het tweetal werkte in het verleden namelijk al samen bij Celtic. De marktwaarde van Furushashi wordt geschat op 14 miljoen euro. 

Is Furuhashi goed genoeg voor Tottenham?

Meest recent

"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

23
23
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

56
56
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

52
52
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

16
16
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

248
248
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

74
74
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfer nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

351
351
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

60
60
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

63
63
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

176
176
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

38
38
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

45
45
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

187
187
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

72
72
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

39
39
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

237
237
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

35
35
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

646
646
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

268
268
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

227
227
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

112
112
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

119
119
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

75
75
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

136
136
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

846
846

Meer sportnieuws