'Tottenham verrast vriend en vijand met 'nieuwe Kane''

95 stemmen
'Tottenham verrast vriend en vijand met 'nieuwe Kane''

Tottenham Hotspurs is uitstekend aan het seizoen begonnen. Vanavond kunnen de Spurs een vervolg geven aan hun fenomenale start, en opnieuw haasje over doen met de huidige leider Manchester City. Toch denkt de ploeg van Ange Postecoglou nog aan versterking. 

Tijdens de voorbije zomermercato zag Tottenham niemand minder dan Harry Kane vertrekken. De absolute prijsschutter van de Spurs trok naar Bayern München, en tot nu toe werd er nog geen vervanger gehaald voor de Engelse topspits. In Duitsland doet Kane zijn reputatie overigens alle eer aan, en is hij met 15 competitiedoelpunten in 10 wedstrijden opnieuw één van dé spitsen van het moment. 

Momenteel kiest Postecoglou bij Tottenham voor Son als diepe spits. De Zuid-Koreaan is met acht doelpunten in tien wedstrijden meteen een waardige vervanger van Kane, maar Postecoglou zou toch een doublure willen zoeken voor Son, weet Fichajes. Om die reden speurt Tottenham in Schotland naar een nieuwe spits. 

LEES OOK: 'Volgende club in de markt voor Saliba, RSCA beslist'

Oude bekende van Postecoglou

Het vizier van Tottenham zou namelijk gericht zijn op Kyogo Furuhashi. De Japanse aanvaller van Celtic Glasgow is enkele jaren een absolute sensatie in Schotland, en zou zelf alvast openstaan voor een stap richting de grootste competitie ter wereld. De 28-jarige Furuhashi heeft verrassend genoeg wel een compleet ander profiel dan Kane. 

Met zijn 1,70m als lengte is Furuhashi niet meteen de targetspits die Kane was. De Japanner moet het eerder hebben van zijn technische kwaliteiten en snelheid, en heeft dus een compleet ander profiel dan Kane. Met 61 doelpunten en 12 assists in 98 wedstrijden is Furuhashi wel bijzonder doeltreffend in Schotland.

Het is dus duidelijk dat Postecoglou een geheel andere weg wil inslaan met Tottenham. Met Furuhashi wil de Griek overigens ook een oude bekende halen. Het tweetal werkte in het verleden namelijk al samen bij Celtic. De marktwaarde van Furushashi wordt geschat op 14 miljoen euro. 

Is Furuhashi goed genoeg voor Tottenham?

Meest recent

'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

60
60
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

111
111
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

159
159
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

251
251
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

27
27
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

28
28
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

439
439
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

336
336
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

275
275
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

696
696
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

153
153
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

158
158
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

572
572
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

705
705
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

347
347
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

78
78
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

409
409
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

923
923
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

209
209
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

322
322
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

710
710
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

452
452
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

363
363
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

140
140

Meer sportnieuws