'Tottenham verrast vriend en vijand met 'nieuwe Kane''

door
'Tottenham verrast vriend en vijand met 'nieuwe Kane''

Tottenham Hotspurs is uitstekend aan het seizoen begonnen. Vanavond kunnen de Spurs een vervolg geven aan hun fenomenale start, en opnieuw haasje over doen met de huidige leider Manchester City. Toch denkt de ploeg van Ange Postecoglou nog aan versterking. 

Tijdens de voorbije zomermercato zag Tottenham niemand minder dan Harry Kane vertrekken. De absolute prijsschutter van de Spurs trok naar Bayern München, en tot nu toe werd er nog geen vervanger gehaald voor de Engelse topspits. In Duitsland doet Kane zijn reputatie overigens alle eer aan, en is hij met 15 competitiedoelpunten in 10 wedstrijden opnieuw één van dé spitsen van het moment. 

Momenteel kiest Postecoglou bij Tottenham voor Son als diepe spits. De Zuid-Koreaan is met acht doelpunten in tien wedstrijden meteen een waardige vervanger van Kane, maar Postecoglou zou toch een doublure willen zoeken voor Son, weet Fichajes. Om die reden speurt Tottenham in Schotland naar een nieuwe spits. 

LEES OOK: 'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

Oude bekende van Postecoglou

Het vizier van Tottenham zou namelijk gericht zijn op Kyogo Furuhashi. De Japanse aanvaller van Celtic Glasgow is enkele jaren een absolute sensatie in Schotland, en zou zelf alvast openstaan voor een stap richting de grootste competitie ter wereld. De 28-jarige Furuhashi heeft verrassend genoeg wel een compleet ander profiel dan Kane. 

Met zijn 1,70m als lengte is Furuhashi niet meteen de targetspits die Kane was. De Japanner moet het eerder hebben van zijn technische kwaliteiten en snelheid, en heeft dus een compleet ander profiel dan Kane. Met 61 doelpunten en 12 assists in 98 wedstrijden is Furuhashi wel bijzonder doeltreffend in Schotland.

Het is dus duidelijk dat Postecoglou een geheel andere weg wil inslaan met Tottenham. Met Furuhashi wil de Griek overigens ook een oude bekende halen. Het tweetal werkte in het verleden namelijk al samen bij Celtic. De marktwaarde van Furushashi wordt geschat op 14 miljoen euro. 

Is Furuhashi goed genoeg voor Tottenham?

Meest recent

Geen Westerlo, wel toptransfer naar Major League Soccer

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

1
1
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

84
84
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

46
46
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

228
228
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

68
68
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

132
132
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

114
114
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

295
295
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

236
236
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

131
131
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

341
341
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

151
151
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1089
1089
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

191
191
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

127
127
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

30
30
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

610
610
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

790
790
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

422
422
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

446
446
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

154
154
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

251
251
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

410
410
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

342
342

Meer sportnieuws