Timmy Simons ziet belangrijke pion vertrekken bij Dender

door
Timmy Simons ziet belangrijke pion vertrekken bij Dender

Bij FCV Dender kan men terugblikken op een sterke seizoensstart. De Oost-Vlamingen staan op een zevende plaats in het klassement, en lijken de ambities om een 'rustig' seizoen te draaien te gaan bevestigen. Ondertussen ziet hoofdtrainer Timmy Simons wel een belangrijke pion vertrekken bij de fusieclub. 

Timmy Simons werd vorig seizoen vlak voor de start van de play-offs aangesteld bij FCV Dender. De voormalige Rode Duivel loodste de fusieclub meteen weg uit bodem van het klassement, en wist het behoud te realiseren. Dit seizoen wilde Dender een rustig jaar draaien in de Challenger Pro League, en ook daar lijkt Timmy Simons in te gaan slagen. 

Het Nieuwsblad weet echter wel dat FCV Dender inmiddels afscheid heeft genomen van Pieter De Bot. De videoanalist - die overigens ook als T4 en assistent van Simons fungeerde - werd vandaag ontslagen door de Oost-Vlaamse club. De Bot was al sinds 2019 in dienst bij FCV Dender, en was ook één wedstrijd interim-coach na het ontslag van Regi Van Acker. 

Weelde voor Simons

Het vertrek van Pieter De Bot zou wel eens te maken kunnen hebben met een afslanking van de technische staf bij Dender. Simons heeft met José Jeunechamps, Damien Broothaerts en Kevin Santy immers al drie assistenten rondlopen in Denderleeuw. Of één van die namen de taak van videoanalist op zich zal nemen, is wel nog niet bekend. 

Naast het drietal houdt Timmy Simons overigens ook nog een bekende naam aan boord bij Dender. Zo is Dany Verlinden er keeperstrainer. Simons en Verlinden waren zowel bij Club Brugge als de Rode Duivels nog ploegmaten, en hebben ongetwijfeld een uitstekende verstandhouding. 

POLL: Zal Dender een rustig seizoen draaien in de Challenger Pro League?

Meest recent

Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

498
498
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

33
33
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

246
246
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

128
128
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

221
221
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

76
76
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

84
84
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

354
354
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

373
373
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

102
102
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

571
571
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

143
143
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1133
1133
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

478
478
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

381
381
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

221
221
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

876
876
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

145
145
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

233
233
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

303
303

Meer sportnieuws