Timmy Simons ziet belangrijke pion vertrekken bij Dender

door
Timmy Simons ziet belangrijke pion vertrekken bij Dender

Bij FCV Dender kan men terugblikken op een sterke seizoensstart. De Oost-Vlamingen staan op een zevende plaats in het klassement, en lijken de ambities om een 'rustig' seizoen te draaien te gaan bevestigen. Ondertussen ziet hoofdtrainer Timmy Simons wel een belangrijke pion vertrekken bij de fusieclub. 

Timmy Simons werd vorig seizoen vlak voor de start van de play-offs aangesteld bij FCV Dender. De voormalige Rode Duivel loodste de fusieclub meteen weg uit bodem van het klassement, en wist het behoud te realiseren. Dit seizoen wilde Dender een rustig jaar draaien in de Challenger Pro League, en ook daar lijkt Timmy Simons in te gaan slagen. 

Het Nieuwsblad weet echter wel dat FCV Dender inmiddels afscheid heeft genomen van Pieter De Bot. De videoanalist - die overigens ook als T4 en assistent van Simons fungeerde - werd vandaag ontslagen door de Oost-Vlaamse club. De Bot was al sinds 2019 in dienst bij FCV Dender, en was ook één wedstrijd interim-coach na het ontslag van Regi Van Acker. 

Weelde voor Simons

Het vertrek van Pieter De Bot zou wel eens te maken kunnen hebben met een afslanking van de technische staf bij Dender. Simons heeft met José Jeunechamps, Damien Broothaerts en Kevin Santy immers al drie assistenten rondlopen in Denderleeuw. Of één van die namen de taak van videoanalist op zich zal nemen, is wel nog niet bekend. 

Naast het drietal houdt Timmy Simons overigens ook nog een bekende naam aan boord bij Dender. Zo is Dany Verlinden er keeperstrainer. Simons en Verlinden waren zowel bij Club Brugge als de Rode Duivels nog ploegmaten, en hebben ongetwijfeld een uitstekende verstandhouding. 

Zal Dender een rustig seizoen draaien in de Challenger Pro League?

Meest recent

Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

10
10
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

10
10
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

26
26
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

71
71
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

185
185
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

395
395
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

405
405
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

251
251
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

122
122
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

94
94
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

316
316
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

176
176
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

258
258
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

314
314
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

46
46
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

116
116
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

168
168
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

617
617
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

166
166
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

228
228
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

432
432
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

101
101
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

234
234
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

233
233
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

112
112

Meer sportnieuws