Timmy Simons ziet belangrijke pion vertrekken bij Dender

142 stemmen
Timmy Simons ziet belangrijke pion vertrekken bij Dender

Bij FCV Dender kan men terugblikken op een sterke seizoensstart. De Oost-Vlamingen staan op een zevende plaats in het klassement, en lijken de ambities om een 'rustig' seizoen te draaien te gaan bevestigen. Ondertussen ziet hoofdtrainer Timmy Simons wel een belangrijke pion vertrekken bij de fusieclub. 

Timmy Simons werd vorig seizoen vlak voor de start van de play-offs aangesteld bij FCV Dender. De voormalige Rode Duivel loodste de fusieclub meteen weg uit bodem van het klassement, en wist het behoud te realiseren. Dit seizoen wilde Dender een rustig jaar draaien in de Challenger Pro League, en ook daar lijkt Timmy Simons in te gaan slagen. 

Het Nieuwsblad weet echter wel dat FCV Dender inmiddels afscheid heeft genomen van Pieter De Bot. De videoanalist - die overigens ook als T4 en assistent van Simons fungeerde - werd vandaag ontslagen door de Oost-Vlaamse club. De Bot was al sinds 2019 in dienst bij FCV Dender, en was ook één wedstrijd interim-coach na het ontslag van Regi Van Acker. 

LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

Weelde voor Simons

Het vertrek van Pieter De Bot zou wel eens te maken kunnen hebben met een afslanking van de technische staf bij Dender. Simons heeft met José Jeunechamps, Damien Broothaerts en Kevin Santy immers al drie assistenten rondlopen in Denderleeuw. Of één van die namen de taak van videoanalist op zich zal nemen, is wel nog niet bekend. 

Naast het drietal houdt Timmy Simons overigens ook nog een bekende naam aan boord bij Dender. Zo is Dany Verlinden er keeperstrainer. Simons en Verlinden waren zowel bij Club Brugge als de Rode Duivels nog ploegmaten, en hebben ongetwijfeld een uitstekende verstandhouding. 

Zal Dender een rustig seizoen draaien in de Challenger Pro League?

Meest recent

Opvallend: bankzitter Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

0
0
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

63
63
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

111
111
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

112
112
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

209
209
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

319
319
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

256
256
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

110
110
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

60
60
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

324
324
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

363
363
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

254
254
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

191
191
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

365
365
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

305
305
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

87
87
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

312
312
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

320
320
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

537
537
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

390
390
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

297
297
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

525
525
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

171
171
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

66
66
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

322
322

Meer sportnieuws