Timmy Simons ziet belangrijke pion vertrekken bij Dender

door
Timmy Simons ziet belangrijke pion vertrekken bij Dender

Bij FCV Dender kan men terugblikken op een sterke seizoensstart. De Oost-Vlamingen staan op een zevende plaats in het klassement, en lijken de ambities om een 'rustig' seizoen te draaien te gaan bevestigen. Ondertussen ziet hoofdtrainer Timmy Simons wel een belangrijke pion vertrekken bij de fusieclub. 

Timmy Simons werd vorig seizoen vlak voor de start van de play-offs aangesteld bij FCV Dender. De voormalige Rode Duivel loodste de fusieclub meteen weg uit bodem van het klassement, en wist het behoud te realiseren. Dit seizoen wilde Dender een rustig jaar draaien in de Challenger Pro League, en ook daar lijkt Timmy Simons in te gaan slagen. 

Het Nieuwsblad weet echter wel dat FCV Dender inmiddels afscheid heeft genomen van Pieter De Bot. De videoanalist - die overigens ook als T4 en assistent van Simons fungeerde - werd vandaag ontslagen door de Oost-Vlaamse club. De Bot was al sinds 2019 in dienst bij FCV Dender, en was ook één wedstrijd interim-coach na het ontslag van Regi Van Acker. 

LEES OOK: Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Weelde voor Simons

Het vertrek van Pieter De Bot zou wel eens te maken kunnen hebben met een afslanking van de technische staf bij Dender. Simons heeft met José Jeunechamps, Damien Broothaerts en Kevin Santy immers al drie assistenten rondlopen in Denderleeuw. Of één van die namen de taak van videoanalist op zich zal nemen, is wel nog niet bekend. 

Naast het drietal houdt Timmy Simons overigens ook nog een bekende naam aan boord bij Dender. Zo is Dany Verlinden er keeperstrainer. Simons en Verlinden waren zowel bij Club Brugge als de Rode Duivels nog ploegmaten, en hebben ongetwijfeld een uitstekende verstandhouding. 

Zal Dender een rustig seizoen draaien in de Challenger Pro League?

Meest recent

Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

22
22
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

23
23
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

51
51
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

135
135
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

86
86
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

61
61
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

71
71
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

63
63
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

82
82
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

89
89
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

123
123
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

41
41
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

143
143
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

223
223
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

486
486
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

413
413
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

332
332
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

303
303
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

199
199
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

168
168
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

103
103
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

316
316
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

506
506
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

214
214
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

239
239

Meer sportnieuws