De Boeck trekt aan alarmbel over smaakmaker KV Kortrijk

door
De Boeck trekt aan alarmbel over smaakmaker KV Kortrijk

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League belooft nog razend spannend te worden, want de onderste zeven teams in het klassement komen stilaan op een zakdoek te staan. De rode lantaarn is sinds enkele dagen wel opnieuw in handen van KV Kortrijk. Dat moest afgelopen weekend vrede nemen met een 1-1 tegen RWDM.

De Kerels kwamen vroeg op voorsprong, maar konden die niet lang vasthouden en bleven uiteindelijk achter met een punt. Omdat Westerlo even later wel ging winnen in Leuven, zakten ze weer weg naar de laatste plaats met een 9 op 39. Maar dat is niet het enige waar Glen De Boeck zich zorgen over moet maken.

LEES OOK: Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Kadri stelt teleur

Sinds zijn aanstelling pakte KVK wel een degelijke zeven op vijftien, maar niet iedereen vindt voorlopig zijn draai in het nieuwe Kortrijk. Zo valt bijvoorbeeld op dat aanvoerder Abdelkahar Kadri ver onder zijn gebruikelijke niveau blijft. Dat is ook De Boeck niet ontgaan.

"Hij haalt zijn beste vorm niet en dat is jammer, want hij is een van onze beste spelers", trekt hij aan de alarmbel in Het Nieuwsblad. "Maar dat komt altijd wel eens voor in een seizoen, zo’n dipje. Ik ga er vanuit dat Kadri het zelf ook niet leuk vindt. Hoe en waarom dat komt, dat zullen we deze week uitvogelen. Ik wil snel de oude Kadri terugzien, want hij is voor ons van zeer grote waarde."

Gemiste transfer nog in het hoofd?

Vorig seizoen was Kadri nog hét lichtpunt bij KV Kortrijk en dat leverde hem in de zomer heel wat interesse op van grotere clubs. Hij werd maandenlang gelinkt aan onder meer Club Brugge en Ajax, maar tot een transfer kwam het uiteindelijk niet. Zou dat nog in zijn hoofd kunnen spelen?

De Boeck zal hopen dat hij snel een antwoord vindt, want hij moet volgend weekend tegen Union al een andere belangrijke pion missen op het middenveld. Malinov is immers geschorst nadat hij zijn vijfde gele kaart van het seizoen pakte. Het zal dus nog minder evident worden om punten te pakken tegen de leider.

Denk je dat hij snel zijn beste niveau zal terugvinden?

Meest recent

Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

0
0
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

46
46
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

132
132
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

61
61
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

94
94
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

370
370
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

104
104
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

74
74
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

164
164
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

365
365
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

162
162
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

57
57
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

242
242
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

233
233
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

210
210
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

69
69
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

165
165
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

495
495
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

80
80
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

149
149
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

102
102
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

383
383
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

122
122

Meer sportnieuws