De Boeck trekt aan alarmbel over smaakmaker KV Kortrijk

door
De Boeck trekt aan alarmbel over smaakmaker KV Kortrijk

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League belooft nog razend spannend te worden, want de onderste zeven teams in het klassement komen stilaan op een zakdoek te staan. De rode lantaarn is sinds enkele dagen wel opnieuw in handen van KV Kortrijk. Dat moest afgelopen weekend vrede nemen met een 1-1 tegen RWDM.

De Kerels kwamen vroeg op voorsprong, maar konden die niet lang vasthouden en bleven uiteindelijk achter met een punt. Omdat Westerlo even later wel ging winnen in Leuven, zakten ze weer weg naar de laatste plaats met een 9 op 39. Maar dat is niet het enige waar Glen De Boeck zich zorgen over moet maken.

LEES OOK: Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Kadri stelt teleur

Sinds zijn aanstelling pakte KVK wel een degelijke zeven op vijftien, maar niet iedereen vindt voorlopig zijn draai in het nieuwe Kortrijk. Zo valt bijvoorbeeld op dat aanvoerder Abdelkahar Kadri ver onder zijn gebruikelijke niveau blijft. Dat is ook De Boeck niet ontgaan.

"Hij haalt zijn beste vorm niet en dat is jammer, want hij is een van onze beste spelers", trekt hij aan de alarmbel in Het Nieuwsblad. "Maar dat komt altijd wel eens voor in een seizoen, zo’n dipje. Ik ga er vanuit dat Kadri het zelf ook niet leuk vindt. Hoe en waarom dat komt, dat zullen we deze week uitvogelen. Ik wil snel de oude Kadri terugzien, want hij is voor ons van zeer grote waarde."

Gemiste transfer nog in het hoofd?

Vorig seizoen was Kadri nog hét lichtpunt bij KV Kortrijk en dat leverde hem in de zomer heel wat interesse op van grotere clubs. Hij werd maandenlang gelinkt aan onder meer Club Brugge en Ajax, maar tot een transfer kwam het uiteindelijk niet. Zou dat nog in zijn hoofd kunnen spelen?

De Boeck zal hopen dat hij snel een antwoord vindt, want hij moet volgend weekend tegen Union al een andere belangrijke pion missen op het middenveld. Malinov is immers geschorst nadat hij zijn vijfde gele kaart van het seizoen pakte. Het zal dus nog minder evident worden om punten te pakken tegen de leider.

Denk je dat hij snel zijn beste niveau zal terugvinden?

Meest recent

Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

78
78
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

49
49
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

171
171
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

255
255
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

88
88
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

208
208
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

260
260
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

53
53
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

484
484
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

380
380
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

151
151
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

469
469
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

428
428
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

81
81
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

363
363
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

590
590
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

220
220
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

258
258
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

315
315
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

381
381
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

560
560
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

204
204
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

314
314
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

513
513

Meer sportnieuws